Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna seara Fire & Medic Department. Se pare ca unii dintre noi au decis sa plece, dandu-si demisia. Astfel, va urma un nou val de recrutari.. ce ne va aduce cativa colegi noi. Asteptam cu nerabdare sa vedem care vor fi, si ce le putem ura.. nu este decat mult succes la teste.

 

PS: Va urez o seara cat mai placuta. Iar celor ce v-ati dus la culcare.. noapte buna ! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Neata , uite peste ce am dat aducandu-mi aminte de zilele bune :))

 

Culca-te baaa, sau iesi la scoala. :)) Lasa forumul.

 

On topic: Imediat intru si eu in game, ca am de facut vreo doua afaceri. :-? Succes la comenzi baieti ! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata,se pare ca sunt cel mai matinal de doua zile *laugh*.

Un sfarsit de saptamana bun va doresc,si cat mai multe comenzi.

 

N-ai sanse .. 6:15 asa scrie pe alarma mea :)). Apropo , am uitat sa spun "Neata".. >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

John, sa stii ca imi pare foarte rau ca ti-ai depus demisia, ai fost un coleg minunat, sper sa revi curand. Multa bafta in continuare atat in joc cat si in viata reala :). Respect din partea mea!

Link to comment
Share on other sites

John, sa stii ca imi pare foarte rau ca ti-ai depus demisia, ai fost un coleg minunat, sper sa revi curand. Multa bafta in continuare atat in joc cat si in viata reala :). Respect din partea mea!

 

Salut tuturor .

John esti un prieten bun si un baiat foarte de treaba , un om de nota 10+ , nu o sa te uitam si o sa pastram legatura , succes in viata reala / faculta fratioare >:D<<'> , sper sa mai revii :-W , im pare rau ca pleci , o sa-ti simtim lipsa pe /r , o sa fi intotdeauna primit cu bratele deschise :D ! . Respect Ioane !

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic.. sunt putin dezamagit in sinea mea, John.. cu bune cu rele, erai un om de nota 11. Imi pare foarte rau ca pleci, dar daca e decizia ta.. ti-o respect, si sper sa mai aud de tine. Mult succes in viata reala prietene. >:D<<'> Poate ne auzim candva la o bere, ca tot suntem aproape unu' de altu'.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi, nu am apucat sa te cunosc Jhon cu toate astea îți urez succes.

 

Noapte buna medici , vorbim maine , weekenddddddddd B-)

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.