Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pana nu veti fi anuntati ca sistemul de rapoarte este functionabil si ca ne putem baza pe el, continuati cu screenshot-urile. Referitor la propunerile tale, cea cu ambulantele in LS a mai fost propusa de n ori si de fiecare data respinsa :))

Link to comment
Share on other sites

Cum vi se pare adaugarea unor noi factiuni , si anume Paramedics SF Paramedics LS ? Am vazut acum cateva ore o astfel de propunere.. Si fiecare factiune avand numarul minim de 20 membri , ar fi foarte greu sa faci un raport .. :))

http://forum.b-zone.ro/topic/259149-adaugare-fac%C8%9Biuni-noi/

Edited by K e v i n 95
Link to comment
Share on other sites

Salut!

M-am gândit sa postez și eu aici

M_am simțit și ma simt foarte bine în Paramedics.

Succes tuturor la raport /școală

?

Chiar si trebuie sa te simti bine aici pentru ca noi formam o familie virtuala din care faci si tu parte ! Cei noi : Daca luati un AV/FW nu inseamna ca Demon nu avea ce face si v-a sanctionat , inseamna ca trebuie sa schimbati ceva la voi ca sa nu va mai sanctioneze ! Spun acest lucru pentru ca zilele trecute am observat o demisie penibila care avea la alte precizari cred : nu mai aplic aici cat este Demon lider. Asta a fost decizia lui dar vă propun sa nu va dati demisia pentru un amarat de FW pentru ca s-ar putea sa nu mai aveti sansa de a aplica aici !

 

 

Puteti da +1 ca nu ma supat deloc !!

 

In fine.. Va pup pe toti si va iubesc !!

Edited by Sparros
Link to comment
Share on other sites

Buna seara. Eu nu prea am postat pe aici deoarece nu imi place sa postez aiurea. Aviz colegilor care dau repair / refill cu pret aiurea si primesc AV/respectiv FW. Cautati-ma in joc si va dau eu 1k, 2k, 3k, 5k, 10k etc. daca aveti nevoie deoarece pentru 50$-100$ nu se merita sa primiti sanctiuni (in special celor de level mic, ca banuiesc ca un coleg level 30+ nu recurge la asemenea gest .. pentru 50$). Am vazut reclamatii de genul la reports pe rpg (cu repair/refill dat intentionat cu o alta suma, total diferita decat cea din regulament) si de aceea am facut acest apel.

 

Fostul membru Paramedics (PauLyNNho) a primit de la mine o casa gratis (valora pe undeva la 300.000$) dar eu am castigat-o la o licitatie cu suma de aproximativ 800.000$. Intrebati-l si va poate confirma.

Nu vreau sa para ca ma laud, doresc doar sa ajut. Pe mine nu ma stimuleaza $ in acest joc.

 

O seara placuta va urez. V-am :*!

Edited by Sylvyu Google
Link to comment
Share on other sites

Heiii... ce faceti paramedicii mei? :*

Am sa va zic si eu ceva... .Din cauza faptului ca nu am timp de 2conturi(mai am un cont inFBI) nu am timp prea mult de acesta! :(

Am sa imi pun demisia si.. na, stiu ca ies cu FP, dar asta e. Oricum nu voi mai juca pe acest cont. Imi cer mii de scuze fata de DemonRullz si fata de IoanaB, de sansa acordata. :( Nu stiu ce parere va faceti acuma despre mine, dar.. asta e. Demon, imi cer mii de scuze ca nu am putut profita de sansa acordata, dar nu ma gandeam ca este asa greu sa faci raportul pe 2conturi... IoanaB, te puup dulce si imi cer scuze daca te supara ca ies, pentru sansa care mi-ai dat-o si mai ales ca ne cunoastem de mai demult... In caz de ceva, eu am raportul gata, il pot posta, dar nu stiu daca ajuta cu ceva. Nu am 2saptamani in factiune. :(

Pe restul chiar nu am apucat sa va cunosc, doar cei ce ma mai stiu cu numele de SobY., cand am mai fost eu paramedic... Pe cand era Brunetta lidera.

Succes Demom cu liderul, sa il tii cat mai mult. Va pup pe toti si.. ce sa zic, imi pare tare rau.

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa imi cer scuze pentru comportamentul meu din seara asta dar erai atat de furios incat daca intra cineva la mine in camera ma descarcam pe el si daca faceam asta statea un an saracu om cu psihologul langa el.. :> Imi cer scuze in special de la IoanaB si de la Albertoy21 pentru !!!! si pentru stie albert ce... Cam atat in seara asta ne vedem in episodul urmator Bye !!!

Link to comment
Share on other sites

@Sparros Ce episod ma? Si nu sunt suparat pe tine, te iubesc ba, va iubesc pe fiecare in parte, cel mai mult pe DemonNoobRullz, si pe femeia mea IoanaB.
Buna seara paramedics tocmai ce am stabilit niste detalii cu adminii si cativa leaderi pentru olimpiada factiunilor pe care eu o organizez, veti afla detalii zilele astea, am vorbit cu adminii sa faca un topic aici la noi, sper sa fiti activi, succes la simulari celor care dau simulari.

Va doresc o seara placuta, si cam atat.

A da! Felicitari Lucian2 pentru activitatea castigata de astazi!
Sper pe viitor sa fiti mai multi care sa participati la activitati!

Link to comment
Share on other sites

Demon este bolnav, o sa intre de saptamana viitoare, pana atunci, John_Oanca va avea grija de noi, saptamana viitoare vom organiza o activitate. Astept propuneri, da-ti-mi pm sau call in game si spuneti-mi ce ati dori sa organizam. Sa aveti un weekend placut!

Link to comment
Share on other sites

Yes, he has inactivity request until 05.03. We don't have any kind of meeting till he's back. Anyway, all the meetings / activities are announced 1-2 days before, on forum.

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

DemonRullz, mulțumesc pentru șansa acordată

John_Oanca, îmi pare rău dacă ți-ai făcut o impresie proasta despre mine. Sper sa am șansa să îți demonstrez ca te-ai înșelat. Am fost printre cei mai activi, dar se pare ca tu nu ai apreciat asta

IoanaB, ești cea mai faina persoana pe care am cunoscut-o aici ?

 

Rallye-try to make more effort to give what you do , not wait for other to make mistakes for reporting them ?

Kratos, imi pare rău dar singurul lucru care îl știu despre tine este ca mi-ai făcut report ca am scris 'minet' nu mine, și nu am ai văzut ca m-am corectat după aceea

Row3r, mulțumesc ca ai fost testerul meu

Jilkas, un băiat fain, știi cât de cât sa joci paintball. Îmi pare rău că ți-ai arătat cealaltă latură după ce s-a anunțat ca o sa părăsesc facțiunea

Eklyps, băiat finuț ??

Nu am avut ocazia sa va cunosc pe toți, dar va urez tuturor succes în continuare și sper sa ne mai întâlnim

# forzza Paramedics #nohaters

Edited by MGabi
Link to comment
Share on other sites

DemonRullz, mulțumesc pentru șansa acordată

John_Oanca, îmi pare rău dacă ți-ai făcut o impresie proasta despre mine. Sper sa am șansa să îți demonstrez ca te-ai înșelat. Am fost printre cei mai activi, dar se pare ca tu nu ai apreciat asta

IoanaB, ești cea mai faina persoana pe care am cunoscut-o aici ?

 

Rallye-try to make more effort to give what you do , not wait for other to make mistakes for reporting them ?

Kratos, imi pare rău dar singurul lucru care îl știu despre tine este ca mi-ai făcut report ca am scris 'minet' nu mine, și nu am ai văzut ca m-am corectat după aceea

Row3r, mulțumesc ca ai fost testerul meu

Jilkas, un băiat fain, știi cât de cât sa joci paintball. Îmi pare rău că ți-ai arătat cealaltă latură după ce s-a anunțat ca o sa părăsesc facțiunea

Eklyps, băiat finuț ??

Nu am avut ocazia sa va cunosc pe toți, dar va urez tuturor succes în continuare și sper sa ne mai întâlnim

# forzza Paramedics #nohaters

Salut, imi pare rau ca ai plecat fortat. Succes pe viitor. Incepusem sa te cunosc, pareai de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Salut dragi colegi , ne-am adunat azi aici pentru minutatul motiv pe care nu il stie nimeni dar toti il stim (logica imbatabila) De cand are Demon are inactivitate s-au luat sanctiuni si demiteri pe banda rulanta si asta nu e un lucru bun .. cel putin asta e parearea mea.. adica cand a plecat Demon eram 39 si acum suntem doar 29 adica totusi mi se pare o diferenta nu foarte mica.. Pun pariu ca va fi foarte fericit ca iese din inactivitate si trebuie sa corecteze aplicatii =))

Va urez mult succes la rapoarte si toate cele bune !! Sanatatea intai de toate cica.. Succes la simulari cei de clasele a XI-a si a XII-a sa veniti cu note mari !! Si eventual pe teza sa scrieti membru Paramedics =))

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.