Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Si totusi , acum este '' mur in gura'' cu acel sistem , dar poate asa e mai bine , nu vor mai exista atatea greseli cand uploadeaza pozele la rapoarte pe forum si etc.. Este mult mai simplu si usor . Va pup Paranabii :*

Edited by K e v i n 95
Link to comment
Share on other sites

@, O parte din regulamentul topicului:

'' Pentru a posta aici trebuie să foloseşti minim 2 propoziţii, nu ai voie doar să saluţi sau să pui întrebări de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.'''

Link to comment
Share on other sites

Kevin, o parte din regulamentul topicului

- În cazul în care ai postat ceva în acest topic trebuie să aştepţi să posteze 2 persoane pentru a posta din nou. (Evident, doar după 15 minute).

Inainte sa postezi citeste si tu regulamentul. Spor mai departe ca am auzit ca pleci.

Ce parere aveti despre aceasta propunere http://forum.b-zone.ro/topic/266182-propunere-clan/

Weekend placut paramedics, spor la raport celor ce nu l-ati terminat.

Sa fiti iubiti!

Edited by Alexutz13 Aka NabLex
Link to comment
Share on other sites

Salut,am avut azi o zi naspa si foarte multe probleme,ne vedem pe joc sper sa nu am si aici necazuri :))

Cartier nu mai fura semnaturii,daca doresti iti fac si tie una.

Link to comment
Share on other sites

Prin această postare, aici, vreu să vă urez un Paște fericit și să îl petreceți frumos, alături de cine vă e drag vouă! Sărbători fericite și numai bine! Pwp nabii mei :-* P.S: Grijă la cât și ce mâncați! =;

John_Oancă, știu că tu nu sărbătorești acest eveniment, dar îți urez și ție sănătate și fericire!

#FirstPost

Link to comment
Share on other sites

Buna Seara Paramedics!

In primul rand doresc sa ii urez mult succes in continuare in tot ceea ce isi propune fostului nostru sublider . Iti multumesc ca mi-ai atras atentia cand a fost nevoie, ca mai invatat sa disting binele de rau si imi cer scuze pentru toate neplacerile care ti le-am facut, deabea acuma imi dau seama cat de mult ai insemnat pentru factiune si pentru mine ca sa ajung atat de sus in Paramedics, iti multumesc pentru ca ne-ai vrut binele tuturor si pentru ca nu ne-ai lasat sa ne facem de cap. O sa imi lipsesti foarte mult.

In al 2-lea rand doresc sa o felicit pe noua subliderita a factiunii Paramedics @IoanaB. Naba, ce sa mai zic, te felicit, chiar meritai aceasta functie din plin, stiu cat de mult iti doreai sa ajungi asa de sus aici si uite ca a venit si momentul tau. Sa tii cat de mult poti de aceasta functie de sublider si sa nu te lasi batuta niciodata. Multumesc pentru toate indicatile aduse dealungul carierei de medic si iti multumesc ca imi esti atat de draga si ca imi esti un prieten adevarat.

@DemonRullz facem si noi un event seara asta, daca tot avem un nou subleader?

Doresc sa ii felicit si pe ceilalti colegi care au obtinut rank up in decursul weekendului trecut, mai precis duminica.

Sa fiti iubit! (imi cer scuze pentru greselile gramaticale comise).

Link to comment
Share on other sites

Bună seara Paramedics, nu am mai postat aici de o vreme bună, vreau să vă anunț că vreau să facem o activitate în facțiune. Tot am mai făcut dar nu v-am intrebat pe voi ce doriți. Vreau să îmi lăsați în joc prin /sms sau /r sau orice mod evenimentul pe care îl doriți. Premiul va fii de 50.000$. Aștept cât mai multe propuneri, orice, să fie ceva special, nu ceva ce se face în fiecare zi.

Să aveți o seară faină, pup.

Edited by Jonis ToV
Link to comment
Share on other sites

Neata !

Ar putea va rog, cineva, sa imi spuna daca mai este valabil Quest-ul de paste ?

Nu sunt acasa si as vrea sa stiu daca are rost sa instalez SA:MP-ul pe pc-ul lui taica-miu, sa-mi termin quest-ul.

 

Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Neata !

Ar putea va rog, cineva, sa imi spuna daca mai este valabil Quest-ul de paste ?

Nu sunt acasa si as vrea sa stiu daca are rost sa instalez SA:MP-ul pe pc-ul lui taica-miu, sa-mi termin quest-ul.

 

Multumesc !

Nu. Questul atât și premiile de pe Chilliad au fost scoase de ieri (19.04.2015).
Link to comment
Share on other sites

Heii ,neata! nu am mai postat de mult pe aici.. Imi cer scuze pentru inactivitatea mea din ultimul timp,insa locul de munca nu imi mai permite sa stau atat de mult in fata calculatorului, felicitarii celor ce au luat rank-up ! Bafta , va puuup :*

Edited by South Emma
Link to comment
Share on other sites

Salutare, colegii mei dragi!Este primul meu post aici, vreu sa urez felicitari tuturor celor care au luat rank-up.

Vreau sa ii transmit multumiri speciale lui ConFuz pentru link (stie el).!!!Ne vedem in joc!PWP!

Link to comment
Share on other sites

Hai salut Paranabs, ce mai faceți? Felicitări celor care au luat rank up. Nu am uitat de acel eveniment, dar nu am primit destule propuneri. Au fost câteva bune, dar au mai tot fost acele evenimente, o să vorbesc cu membri de rank 5+ și vom face un eveniment în weekend. Dacă aveți vreo nelămurire sau ceva, nu ezitați să întrebați un coleg de rank 3 4 5 6 lider, o să vă ajute mai mult ca sigur. Să aveți o zi frumoasă!

Edited by Jonis ToV
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.