Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ce Violeta mă? Yo soy Luna e belea :))

 

Salutări Paramedici, ce mai faceţi? Discutaţi despre desenele copilăriei? Mi-e dor de Pantera Roz şi Fetiţele Powerpuff :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare, medici si pompieri! Postez pentru prima si ultima oara in acest topic, si imi pare foarte rau ca postez doar pentru singurul fapt pentru a va spune ca nu o sa ne mai vedem..

 

Am facut o lista cu toti membrii factiuni cu care am colaborat, si parerile mele despre ei.

 

LucyanTeq99 - Iti multumesc pentru sansa oferita mie, pentru a intra aici.. Aici am descoperit foarte multe chestii, dupa parerea mea, Paramedics este o mare familie, rar gasesti asa ceva pe server. Fara ajutorul lui LucyanTeq99, nu cred ca factiunea aceasta ajungea la nivelul din momentul de fata. Inca odata iti multumesc pentru sansa acordata, esti un lider exemplu, ai o factiune minunata si sper sa ne vedem tot asa peste cativa ani. Te pup si te iubesc! :*

RazvyBest - Nu o sa uit niciodata cand mi-ai oferit primul suspend de arma pe contul principal. :D La fel ca si LucyanTeq99 esti si tu un bun exemplu de urmat. Nu am discutat noi foarte multe, dar dupa felul in care tu intervenea-i in unele probleme ale membrilor mi-am dat seama ca iti dai interesul si doresti sa ajuti factiunea. Esti un baiat de treaba, te respect si te admir, ca tine putini sunt pe server, sper sa mai vorbim noi, din cand in cand. Te pup, si iti urez bafta in continuare cu factiunea, sa-l ajuti pe Lucy! :*

Claudius - Esti un baiat de treaba, daca nu erai tu, sa dam testul, nu cred ca-l mai dadeam. Si pe tine, ca si pe colegii tai de mai sus, te admir si te respect, esti un sublider exemplu, de treaba si iti doresc sa ai tot ce iti doresti. Avand in vedere ca esti coleg de clan cu mine, pe contul principal, nu-mi fac griji, sunt sigur ca o sa mai vorbim acolo. Te pup!

ToReNnt[CAPITANU] - Un baiat de treaba, m-ai ajutat foarte mult, mi-ai explicat fiecare parte pe care nu o intelegeam, m-ai facut sa inteleg cu ce se mananca Paramedics. Iti doresc si tie mult succes in aceasta factiune, sper sa mai vorbim, te astept sa mai dam live-uri si toate cele.

RobertRN - De treaba, un baiat care stie ce vrea de la viata, imi place de el. Iti doresc tot ce-ti doresti sa se implineasca mai vorbim in game si sper ca totul sa decurga bine, sa ai grija de tine. Pup!

JoKeR.Exe - Nu te prea cunosc dar sper ca esti si tu un baiat de treaba, ca ceilalti colegi ai tai. Bafta!

RauL - Despre tine nici nu mai vorbesc, esti un super baiat, un super exemplu, un super pompier si medic in acelasi timp. Sper sa mai vorbim in game, te pup si te astept pe la mine sa dam un live.

Ralph - Nu cunosc, dar sper ca esti un baiat de treaba. Iti doresc si tie mult succes in continuare cu functia ta.

AleXa... - Super femeie, VIP. Te pup si pe tine, sper sa ajungi la o functie cat mai frumoasa, si sa ne revedem tot asa si mai incolo. O fata superba, stie ce vrea de la ea, si imi place de ea. Pup!

Duck - Parca te cunosc de undeva, dar nu prea bine. Sper ca esti si tu ca ceilalti colegi ai tai..

oRoxii - Super femeie, VIP. Felicitari pentru rank, iti doresc toti ce iti doresti. =)) Bafta cu functia, esti o fata betooon, te pup si te iubesc! Sper sa mai vorbim, mersi de fonturile pe care mi le-ai dat, sunt super beton. Hai pa, te pup! <3

AmEryKaNu. - Cel mai super baiat pe care l-am intalnit vreodata pe acest server. Fost lider si sef in acelasi timp, al meu. Iti doresc o cariera frumoasa, bani multi si femei putine. Te pup!

Antonio.Sk - Barosan de barosan, fost coleg de factiune cu mine, in News Reporters. Esti un baiat de treaba, man. Mai vorbim pe Wassup.

Te pup, vezi, sa ai grija de tine!

AndrewGOW - N-am cuvinte, esti un baiat de treaba, imi pare rau ca ai plecat din NewsReporters, si in acelasi timp imi pare bine ca ai ales sa intri aici, in Paramedics, sunt sigur ca LucyanTeq99 si subliderii factiuni nu o sa te dezazmageasca. Iti multumesc frumos, pentru tot ajutorul acordat in News Reporters, si sper ca pe parcurs o sa ajungi aici, ce ai fost si in NewsReporters. Esti un super baiat de treaba, de la tine sunt sigur ca o sa aiba de invatat toata lumea. Mai vorbim pe skype, si in joc, imi pare rau ca te paresesc de aici, din Paramedics, dar sunt sigur ca o sa fim la fel de apropiati cum am fost si pana acum. Iti urez mult succes cu functia ta in Paramedics! :* :*

 

Ceilalti membrii despre care n-am vorbit cu rank 4, 3 si respectiv 1 si 2. Scuzati-ma, dar sigur am facut asta din motivele mele, poate ca n-am discutat sau nu va cunosc, sau poate ca n-am mai avut timp sa vorbesc despre voi.

Va multumesc ca ati fost aproape de mine, va urez o cariera usoara aici, in Paramedics, sper ca o sa mai vorbim. Daca doriti sa tinem legatura, sau sa ma intrebari ceva, nu ezitati sa faceti asta pe forum sau in joc. Va astept la mine, la News Reporters sa dam un live asa mare, cu toata familia Paramedics. Mi-am facut o impresie foarte frumoasa despre Paramedics, promit ca o sa ma introc, dar asta o sa se intample mai incolo. Va iubesc si va pup!

La revedere, Paramedics!

Link to comment
Share on other sites

AmEryKaNu. - Cel mai super baiat pe care l-am intalnit vreodata pe acest server. Fost lider si sef in acelasi timp, al meu. Iti doresc o cariera frumoasa, bani multi si femei putine. Te pup!

Nici nu stiu cu ce sa incep, ma bucur ca ma aflu pe aceasta lista si totodata imi pare rau ca sunt aici.

Ma bucur pentru ca am putut colabora in scurtul timp cu un baiat extraordinar ca tine atat pe /c cat si la live-uri si totodata inafara clanului si live-uriilor. Dar asa cum am mai spus, imi pare rau ca ma aflu aici pentru ca e o lista de "ramas bun" sa zicem asa.

Iti multumesc frumos pentru toate cuvintele minunate spuse de tine, la partea cu femei, esti pe aproape, nu femei putine, ci niciuna. (Am nevasta acasa, risc sa dorm pe pres :)) ).

 

Imi pare rau ca in felul acesta trebuie sa ne spunem sentimentele. Dar o voi face pana la urma. Asa cum am mai zis, esti un baiat extraordinar, un baiat minunat si chiar daca nu am avut noi mult timp de discutat, de glumit sau sa ne cunoastem mai bine, in acest timp ai dat dovada de multe lucruri care rar se gasesc in jucatorii de pe server. Iti doresc tot binele din lume, sa iti indeplinesti toate dorintele, sa fii iubit, fericit si cu mult succes la cat mai multe femei si fete! :D

 

Sper sa ne mai vedem prin game, sa mai discutam prin /sms sau /call si sa nu uiti niciodata, poarta uN va fii intodeauna deschisa pentru tine si inca odata imi cer scuze pentru aceea mica perioada in care am fost colegi (povestea in mare, cred ca o stii, daca nu o pot spune oricand). Sper sa ne auzim la un live mai "spesal" in care sa vb despre carierele noastre, despre clanuri, membri, factiuni, etc..

Te respect, te iubesc, te pup si sa ramai acelas om pe care l-am cunoscut!

 

#RememberNoTe[Capitanu] #MyBroatherFromAnotherMother! :*:X

Link to comment
Share on other sites

Salutare dragi mei !

Se pare dupa atat timp a sosit momentul sa ma intorc "acasa" .

Chiar daca inca nu va cunosc pe toti , sper sa ne cunoastem si intelegem bine .

Daca aveti vreo problema sunt deschis voua puteti dau un PM sau discutam in Game .

Sa aveti o zi buna si spor la raport celor care nu l-au terminat .

 

 

 

#Postul numarul 501 in paramedics !

Link to comment
Share on other sites

 

 

oRoxii - Super femeie, VIP. Felicitari pentru rank, iti doresc toti ce iti doresti. =)) Bafta cu functia, esti o fata betooon, te pup si te iubesc! Sper sa mai vorbim, mersi de fonturile pe care mi le-ai dat, sunt super beton. Hai pa, te pup! <3

Mersi pentru cuvintele frumoase. Cu plăcere pentru fonturi :)) Pupix :*

 

@@VaLy ToV, uelcăm bec. M-ai scos de pe ignore? :D

 

Salut paramedici, ce mai faceţi voi? Mâine e luni deci iar e şcoală, vai ce urât... lasă c-o să vină 1 şi 2 Decembrie, o să avem liber în acele zile :X

Link to comment
Share on other sites

Am eu o idee de activitate in cadrul factiunii ceva gen ratele si vanatorii numai ca trebuie ajutorul unui admin 4+. Eventul consta in felul urmator : Un admin 4+ ne teleporteaza in arena aia mare . Adminu o sa iti dea tie si la un membru ales de tine care sa te ajute un aruncator de bombe amandoi o sa stati intr.o parte a arenei si o sa aruncati cu bombe in membrii in acelasi timp ei trebuie sa se fereasca de bombe .Cine ramane ultimul castiga . Eu cred ca este o activitate destul de buna si distractiva in acelasi timp . Daca este nevoie pun si eu bani in joc.

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedicii, în ultima săptămână nu am mai apucat să mai postez pe aici câte ceva de suflet :)

Sper că nu a-ți uitat de acest minunat topic în care va puteți exprima, gândurile, sentimentele fața de un anume membru :)) sau chiar părerile :P

Așa ca astăzi v-am pregătit o nouă piesă din repertoriul lui, Nicolae Guță :=)) sper să fie de folos :P

Link to comment
Share on other sites

Salutare !

Ce mai faceti ?

Dupa cum vad nu sunteti foarte activi pe aici , dar nu e ceva ce nu se poate rezolva .

Va doresc un Weekend placut !

 

Cu ocazia acestui post va anunt ca Duminica 30.10.2016 ora 15:00 va avea loc un mic targ care se va organiza pe aeroportul din SF .

O sa participam si noi alaturi de alte factiunii . Sper sa ne distram .

Daca aveti intrebari , vom posta in scurt timp la activitati cu factiunea .

Link to comment
Share on other sites

Salutare paramedicilor! Prin acest post vreau sa imi anunt plecarea din aceasta factiune minunata, deoarece consider ca mi-am terminat treaba aici, mi-am atins scopurile si vreau sa incerc ceva nou... Imi pare foarte rau ca plec, deoarece Paramedics a fost prima mea factiune, primul loc unde mi-am creat o ,,familie'' si un loc in care am invatat multe lucruri importante.

Mai jos gasiti o lista prin care spun cate ceva despre fiecare coleg pe care l-am cunoscut in aceasta factiune unita:

 

.VaLy - Iti multumesc foarte mult pentru sansa acordata atunci cand mi-ai dat INVITE in factiune! Ai fost un lider, nu bun, foarte bun! Tu mi-ai dat primul meu FW, primul meu Rank Up si tot tu, m-ai ajutat sa imi creez o ,,familie'' in aceasta factiune minunata.

 

LucyanTeq99 - Chiar daca nu prea am discutat noi, mi se pare ca esti un baiat de treaba, un lider de nota 10+, un tip intelegator si care stie ce vrea. Iti multumesc foarte mult pentru tot ajutorul oferit si pentru ca ai avut incredere in mine. In caz ca te-a deranjat cu ceva comportamentul meu, eu imi cer iertare.

 

Claudius - De tine ce sa mai spun?... Un sublider super de treaba, smecher, serios dar, cu care poti glumi cand este cazul si un tip care nu se poate hotara ce nickname sa pastreze. Ma bucur nespus de mult ca am avut sansa sa te cunosc. Sper ca nu te-am suparat cu ceva dar, daca am facut-o, imi pare rau. Multumesc pentru sfaturile si ajutorul care mi l-ai dat atunci cand aveam probleme si nelamuriri. Sper sa pastram legatura! :*

 

RazvyBest - Razvane, Razvane... si tu vrei parere? Esti un om hotarat, cu capul pe umeri, care stie ce isi doreste de la viata. Imi pare bine ca te-am cunoscut si sper sa ne mai auzim si sa tinem legatura.

 

ToReNnT[CAPITANU] - Un baiat foarte tacut pe /r si atunci cand spune ceva zice o prostie (GLUMESC). Esti un baiat cu care poti glumi, cu care poti sa te distrezi daca te plictisesti si un baiat care este foarte ascultator atunci cand este nevoie.

 

JoKeR.ExE - Nabul suprem din aceasta factiune! Un om super de treaba, ascultator, nab, glumet, mincinos si care nu face nimic. Imi pare bine ca am avut ocazia sa te cunosc domnu' Rege la Nabi! In caz ca te-am suparat/enervat/deranjat cu ceva imi cer mii de scuze. Sper sa ramai tot asa de nab si sa tinem legatura. #RegeLaNabi! PwP!

 

Ralph - Nu prea am vorbit noi, dar in putinele discutii pe care le-am avut nu m-a deranjat nimic la tine si cred ca esti un tip de treaba si cu care poti discuta.

 

NoMerCy.RK - Tu esti inferiorul meu. Un baiat de nota 12, foarte de treaba, glumet, muncitor dar, sa nu uit ca ii nabul meu! Te iubesc! :*

 

AleXa... - Colega din umbra care nu spune nimic pe /r. Sper ca te-am putut ajuta cand ai avut nevoie. Nu te prea cunosc, dar sunt sigur ca esti o fata cu care toata lumea se intelege si cu care nu te poti certa. O fata care stie ce vrea si care este HOTARATA sa obtina ce vrea! PWP :*

 

Liqquid - Cu tine nu prea am vorbit dar stiu ca te deranjau glumele mele de pe /r. Imi pare rau pentru ca te-am deranjat dar eu chiar nu intentionam acest lucru...

 

Jorge_Mendosa - AKA Meduza. Nu te cunosc de foarte mult timp dar mi se pare ca esti un baiat glumet, de treaba si cu care poti purta o discutie.

 

Agent.007 - AKA James Bond. Vedeti ca este sub ,,acoperire''! Un baiat serios, hotarat, muncitor si ascultator.

 

OneSh0T - AKA TwoSh0T. Ma bucur ca te-am cunoscut deoarece esti unul dintre colegii cu care cred eu, m-am inteles destul de bine. Te pwp!

 

DJmix - DJ-ul factiunii! Un baiat super, un baiat cu care poti glumi si cu care poti face treaba buna! Te pwp si pe tine!

 

Antonio.Sk - Pfff, iubirea mea!!! Tu ai fost primul la care i-am facut gluma mea cu ,,nimica''! Trebuie sa fii mandru de acest lucru. Un baiat care nu merita o nota... el este un baiat de 5 stele si un coleg in care poti avea incredere. Sper sa ramanem prieteni nabule!

 

BaNaL - Un prieten bun, intelegator, care te ajuta daca poate, un prieten glumet si care te ajuta daca ai nevoie.

 

Infernal. - Colegul cu roburile. Un baiat foarte serios, muncitor si ascultator.

 

Razvii. - Uite nabule ca am ajuns si la tine! Sper sa ne mai intalnim sa mancam niste mamaliga cu paine si te rog eu sa o lasi mai usor cu acest tip de mancare cand esti /duty ca nu-ti face bine. Un baiat pe care nu-l cunosc de mult timp dar care mi-a lasat o impresie ,,WOW''! Un prieten care iti este ca un frate, un baiat cu care te poti distra in multe feluri si cu care poti discuta despre orice ( aproape orice :> ). Sper sa ramanem prieteni si sa nu uiti de MAMALIGA CU PAINE!

 

Bodo.. - Un baiat care stie ce vrea si lupta sa obtina ce-si doreste. Esti un om super, un om hotarat si un PRIETEN super de treaba.

 

AmEryKaNu. - Esti super de treaba, iti place sa ajuti pe toata lumea (apreciez acest lucru), iti place sa glumesti si sa faci omul sa se simta mai bine. Ma bucur ca te-am cunoscut si sper sa tinem legatura.

 

AlexST2 - Fratele meu geaman care mi-a copiat gluma cu ,,nimica''! Tu esti mostenitorul meu si sper sa faci aceasta gluma la toti cei noi intrati in factiune, si sa le spui de unde ai invatat-o! Acesta o sa fie modul tau prin care sa le spui ,,Bun venit''. Un prieten de treaba, glumet, nab si un tip cu care merita sa devii prieten. Te pwp! :*

 

Richard - Prietenul meu care are probleme cu internetul din cauza vecinului! Sper sa ramai exact asa cum te cunosc si mult succes cu facultatea! PwP NAB! :*

 

SmOcKy - Nu te cunosc de mult timp, dar sper ca te-am putut ajuta cand ai avut nevoie. Un baiat de treaba, sigur pe el si nab! #Nimica

 

[0x1g3n...] - Imi pare bine ca te-am cunoscut si ca m-am putut intelege cu tine. Sper sa pastram legatura!

 

Anotimp - Cand spune ceva pe /r, in majoritatea cazurilor este o MINCIUNA! Imi pare bine ca te-am cunoscut si ca am putut discuta foarte ,,liber'' cu tine. Esti super de treaba, glumet si mincinos. Sper sa ramanem prieteni! :*

 

Simt nevoia sa spun cate ceva si despre cativa din fostii mei colegii cu care m-am inteles mai bine:

 

Raul - Un baiat care este sigur pe el, un baiat caruia ii place sa ajute cand cineva are nelamuriri si care stie sa faca glume cand este cazul.

 

Ken(Z)oR - Nabul meu cu care m-am inteles foarte bine in aceasta factiune si care tot timpul incerca sa imi faca gluma cu ,,nimica''. PWP!

 

NoTe - Ma bucur ca te-am cunoscut! Esti un prieten super de treaba in care poti avea incredere! PWP!

 

disTncT[Legend] - Prietenul meu cu care m-am inteles foarte bine dupa parerea mea si pe care ma bucur ca l-am cunoscut.

 

HansHD - Si tu esti un nab ,un prieten bun si ai fost un coleg cu care am putut glumi tot timpul.

 

Ura[G]anX - Nabul suprem cu care jucam fogo cu ambulantele. Nu o sa te uit niciodata! Ma bucur ca te-am cunoscut mai Fur[t]unA. Te pwp!

 

Karthus - Tu ai fost colegul meu cu care mancam slanina! Te pwp!

 

Imi pare foarte rau daca am uitat pe cineva.

Cel mai lung post al meu din acest topic si de pe acest forum... Imi pare nespus de rau ca plec. Am stat destul de mult pana am luat aceasta decizie si cred ca asa este cel mai bine.

Sper sa ne vedem cu bine! :*

 

 

Ramas bun, Paramedics!

 

 

 

RobertRN put his medickit in his locker!

#Remember Paramedic Field Chief RobertRN!

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

AmEryKaNu. - Esti super de treaba, iti place sa ajuti pe toata lumea (apreciez acest lucru), iti place sa glumesti si sa faci omul sa se simta mai bine. Ma bucur ca te-am cunoscut si sper sa tinem legatura.

Sper ca Lucyan nu ti-a acceptat inca demisia, poate asa mai reusesc sa te conving intr-un fel sa nu pleci.

In caz contrar, stii bine ca esti fratiorul meu, baiat super. Te respect!

Vom tine legatura dar iti promit ca nu am sa mai dau niciun test cu tine, nu am sa te uit ce mi-ai facut la proba teoretica cand ai zis ca am picat si defapt nu aveam nicio greseala. Mi-a stat inima in loc >:P

 

Te pup, mult succes in ceea ce vei face pe viitor!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.