Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna F/P.

Ma duc sa invat la istorie :-S.

 

Noapte buna!

 

Steaua 0 - 0 Rapid din pacate pentru mine , imi doream victorie din partea Rapidului.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna!

Va anunt ca noi ne-am repartizat pe niste unitati, astfel o sa fim mai organizati:

Dj_Mix - Unitatea 96

BlackTheif - Unitatea 71

Smyley - Unitatea 32

-Ceilati va rog sa imi ziceti ce unitate vreti sa aveti repartizata!O voi pune aici!

 

Va rog sa imi ziceti ce unitati vreti sa aveti si aceea o veti avea, si le utilizati asa:

-In cazul in care ati preluat un /service medic - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Am preluat ultimul apel 911, terminat.

-In cazul unei patrule - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Sunt intr-o patrula LS, locatie curenta : Jefferson ( Exemplu)

-In cazul in care ati luat o ambulanta de la HQ , si vreti sa anuntati - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Utilizez un R-16 ( Ambulanta ) de la sediu.La datorie.

-In cazul in care iesiti de pe server - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Ma intorc la sediu intr-un R-16, terminat si OUT!

 

*In loc de : ,,Divizia Paramedic, Unitatea 96 ...'' , puteti scrie pe scurt : ,,D-P, U96 ...''

*Mai usor, va puteti pune bind pe aceste mesaje, dar avand grija sa nu gresiti.

Voi mai pune si alte mesaje, vreau sa fim cat mai organizati, asa ca va rog folositi-le.Nu vreau sa incep sa conduc factiune...nu, vin cu o propunere interesanta si cat mai RP.

Edited by SSL13 Smyley
Link to comment
Share on other sites

Neata, F/P!

Ce porcarie, am stat ieri si-am invatat la geografie si acum parca am uitat tot ce-am citit :|. Vedem astazi daca e intr-adevar asa sau e o situatie temporara pana imi beau cafeaua :)).

Link to comment
Share on other sites

Deci , CINE VREA!Sa lucram pe /r cu mesaje RP.Sa avem fiecare o unitate si o divizie.Asa totul va fi mai RP.Repet!Doar cine vrea!

Pana acum suntem urmatorii :

Dj_Mix - Unitatea 96 , Divizia Bravo

BlackTheif - Unitatea 71, Divizia Gamma

Smyley - Unitatea 32 , Divizia Alpha

EmCeE- Unitatea 99, Divizia Delta

[mR].PhaRrEL - Unitatea 12 , Divizia Charlie

-Ceilati va rog sa imi ziceti ce unitate si divizie vreti sa aveti repartizata!O voi pune aici!

Divizii ramase :

-Echo

-Sierra

-Omega

-Romeo

 

 

Va rog sa imi ziceti ce unitati vreti sa aveti si aceea o veti avea, si le utilizati asa:

-In cazul in care ati preluat un /service medic - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Am preluat ultimul apel 911, terminat.

-In cazul unei patrule - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Sunt intr-o patrula LS, locatie curenta : Jefferson ( Exemplu)

-In cazul in care ati luat o ambulanta de la HQ , si vreti sa anuntati - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Utilizez un R-16 ( Ambulanta ) de la sediu.La datorie.

-In cazul in care iesiti de pe server - /r Divizia Paramedic, Unitatea 96 - Ma intorc la sediu intr-un R-16, terminat si OUT!

-/r Aici Divizia X,Unitatea Y, pacientul a fost tratat cu succes.Misiune indeplinita!

(Doar in cazul in care ati raspuns la /service medic!)

 

 

*In loc de : ,,Divizia Paramedic, Unitatea 96 ...'' , puteti scrie pe scurt : ,,D-P, U96 ...''

*Mai usor, va puteti pune bind pe aceste mesaje, dar avand grija sa nu gresiti.

Voi mai pune si alte mesaje, de asemenea si voi puteti propune altele.Repet, NU oblig pe nimeni, cine vrea se ofera si va putea folosi mesajele cu maaare placere!

Edited by SSL13 Smyley
Link to comment
Share on other sites

Buna seara , nu-l suparati pe Cornel :) , nu toti il cunoasteti asa bine ca sa stiti cum reactioneaza , pisica blanda zgarie rau :>

Edited by Batranu Crepo
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.