Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta la scoala daryus.

Astazi am stat acasa, ieri am avut o zi grea.. 8-| Am stat pana la ora 4 dimineata la restaurant, si totusi..a fost ziua lui tata, dar pana la urma tot mie mi-au cadonat iPhone 4S :X

 

Nu uitati de sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Salutari F/P eu sunt nou si trebuie sa dau test pentru f/p nu am putut intra sa dau testul deoarece nu mi-a mers Pc.intru astazi imi instalez jocul si intru.Va multumesc.Si va urez succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Salutari F/P eu sunt nou si trebuie sa dau test pentru f/p nu am putut intra sa dau testul deoarece nu mi-a mers Pc.intru astazi imi instalez jocul si intru.Va multumesc.Si va urez succes in continuare.

Dai testu` cu mine , te sun cand intru in joc.

........

Salutare F/P , baaaack de la liceu ...

Intru oleaca in joc apoi ma duc pan`la spital :)

EDIT:

Ma duc acum la spital , sa scap de ghips apoi intru. ( si dam testu` )

Edited by Andr3yCzz
Link to comment
Share on other sites

Bafta la scoala daryus.

Astazi am stat acasa, ieri am avut o zi grea.. 8-| Am stat pana la ora 4 dimineata la restaurant, si totusi..a fost ziua lui tata, dar pana la urma tot mie mi-au cadonat iPhone 4S :X

 

Nu uitati de sedinta.

 

Felicitari pt noua posesie, urat! :)

Back de la scoala si gata infernuuul! WEEK-END! Diseara, 20:20 sedinta saptamanala, cine nu poate veni sa faca invoire in topicul corespunzator, altfel vor fi sanctionati.

De asemenea, postati-va rapoartele cei care le aveti de postat. Spor la munca, mananc ceva si intru si eu mai tarziu. Am avut o zi plinuta.. Ceau!

Link to comment
Share on other sites

Vai de capu` meu , m`am dus la spital sa`mi scoata ghipsu si ...

- Am asteptat o ora in fata usii degeaba si cand a venit doctoru mi`a zis:

- Nu ! Te reintorci luni la ora 12 , azi n`am ce sa`ti fac. [ s`a intors si`a plecat ]

Midicii romani , ce sa faci :|.

@klaw , o sa vedem unde facem sedinta , ne va informa Cornel

Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragi colegi! Back si eu de la scoala!

Si cred ca il pot afirma pe everzor: WEEK-END!!

Ce mai faceti paramedici? Cava special in game? (pe forum stiu tot ce misca :)) )

Ne vedem in cateva minute in game!

Bafta la /heal!

P.S.: Felicitari pentru noua achizitie Corneliu! Daca imi permiti, sa-l folosesti (strici) sanatos! :))

Link to comment
Share on other sites

Buna seara, paramedici. Acesta va fi ultimul post aici.. Stiu ca am dat dovada de inactivitate in ultimul timp, scoala si viata reala imi ocupa foarte mult timp, si asa va fii o perioada lunga de timp. Va doresc succes si sa ascultati de Corneliu si everzor, sa mentineti F/P acolo unde ii este locul. Printre primele factiuni cele mai active. La revedere.

Edited by DAndreea
Link to comment
Share on other sites

Buna seara, paramedici. Acesta va fi ultimul post aici.. Stiu ca am dat dovada de inactivitate in ultimul timp, scoala si viata reala imi ocupa foarte mult timp, si asa va fii o perioada lunga de timp. Va doresc succes si sa ascultati de Corneliu si everzor, sa mentineti F/P acolo unde ii este locul. Printre primele factiuni cele mai active. La revedere.

 

Multa bafta Deeu, pacat ca ne parasesti :(. Iti voi duce dorul..

Aproximativ 1 ora pana la sedinta, ne vedem atunci.. mai am ceva de redactat intre timp. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care au luat Rank-Up :*

Ce ziceti ? Putem si mai bine ?

Eu zic ca da ..:>

Va multumesc tuturor, in special pentru sprijin si va urez multa bafta si voua!

Vreau sa ii felicit si eu pe ceilalti colegi care au luat rank! Va urez multa bafta in continuare!

 

In afara de asta, Ce mai faceti?

Eu maine dimineata voi fi plecat..., dar ne vedem dupa pranz! Voi mai trece sa va salu si dimineata, dar Bafta tuturor!!

Mai stau putin in game si ma duc la culcare! Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.