Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

A revenit serverul.

 

Multumesc pentru urari, felicitari si celorlalti ce-au primit rank-up, in special lui ZuZulica :D. Mersi, Corneliu, Sebby, sper sa-mi fac treaba cat se poate de bine.

Acum ma mai uit ceva la tv si ma bag la somn, maine e ultima zi libera inaintea unui semestru lung 8-|. Noapte buna, paramedici!

 

@DeviL - Presimti bine :).

Link to comment
Share on other sites

Neata, paramedici, trag o fuga pana pe-afara, la o tigara, ne revedem mai tarziu.

Profitati din plin de ziua asta si trageti tare la comenzi, de-acum o sa aveti mai putin timp, dar si mai putine solicitari.. insa, ne vom descurca :).

Asadar, spor la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Tu te-ai cam obisnuit sa deschizi paginile noi, Tomyy, ia mai lasa si pe altii ;)).

Am mancat copios si ma simt cam plin, desi regret putin, s-ar putea sa atipesc o vreme daca ma bag la tv, dar chiar nu am pofta de sa:mp acuma. Ne vedem mai tarziu, pana atunci take care si spor la comenzi, medici.

Link to comment
Share on other sites

Am plecat la o pipa, cu toate ca e un ger afara, mi-e si sila sa ma gandesc ce maini o sa am cand revin X_X. Ultima zi de vacanta e pe duca, pregatiti-va pentru un nou semestru plin de bune / rele :).

Ne-auzim mai tarziu, spor la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.