Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Back de la liceu, ma bag la teme dupa ce ma duc sa mananc ceva si sa-mi fac un ceai.. sper sa nu racesc, s-a lasat un ger insuportabil in Iasi X_X.

Chiar daca revine serverul nu ne vom vedea astazi prea mult, am pregatire de la 16:30 + teme pe maine o gramada si de studiat pt un test. Asa ca spor la teme / scoala / comenzi (in caz ca revine serverul). Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Back de la pregatire, Doamne, gerul se inteteste tot mai tare, mi-e groaza sa mai ies din casa :-S.

Ma duc sa mananc ceva, ma uit la un episod din serial si dupa ma mai bag la repetat cate ceva pentru testul de maine. Va urez bafta la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

That was a good meeting today :). I went offline because I'm gonna go on a different server, then watch some TV then go to bed :P.

 

Good night all! We'll speak tomorrow :D.

Link to comment
Share on other sites

In primul rand vreau sa-i felicit pe toti cei care au luat rank-up.

In al 2-lea rand as vrea sa va uitati la regulament, am adaugat o noua regula, deci rog sa aveti mare grija.

 

Dati /ad-uri cu /service medic, respectati-va reciproc, atat va cer. :)

 

Noapte buna tuturor si un weekend cat se poate de fain.

Link to comment
Share on other sites

We will do Corneliu :P. Congratulations to everyone who got rank up! Good luck in future to those who resigned / kicked out the faction.,.

 

Andr3yCzz banned... ~R.I.P~

 

Good night all, and Bafta la comenzi!

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata! ~o)

N-am mai apucat sa o spun aseara, dar ii felicit pe cei care-au luat rank-up, au fost foarte multi - cel putin eu n-am mai asistat la atatea promovari intr-o singura seara :) - dar e meritul vostru, asa ca bravo, si nu dati cu stangu-n dreptu'.

Bun venit celor noi, sper sa va acomodati repede.

Ma bag la un film, ne-auzim mai tarziu.

 

P.S.: Cititi primul post din acest topic, in caz ca nu ati facut-o deja. Doar ca sa nu existe probleme.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata!

 

Vreau si eu sa ii felicit pe cei care au luat aseara rank-up, aveti grija ce faceti !!!

 

Ma duc sa vad daca gasesc ceva de mancare,ne vedem putin mai tarziu in game.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.