Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Pana ce serverul este DOWN , ma pun si eu sa fac niste teme :(

 

Iar a doua propozitie este...?

Ma bag la serial, m-a luat o durere ciudata de cap fix cand voiam sa m-apuc de tema la mate :))). Asta e un semn. Un semn c-am sa imping un somn la noapte, cred ca rup patul.

Bafta la orice-ati face!

Link to comment
Share on other sites

Salut Medici !! Mda nici n-a intrat bine in game ca peste 10 minute server Down.revine apoi iar server Down

:)))) .Azi am fost cam ocupat cu niste treburi si nu am fost asa de activ.Dar am incercat sa intru dar cum sa intri cand Server DOWN :)).

Dar Speram sa revina a loc.

Link to comment
Share on other sites

Salut Medici ! Back si eu de la teme.:D am invatat umpic pentru testul de maine la Bio.Am sa intru in game pentru niste comenzi.

 

N-ar cam fi trebuit sa astepti sa mai posteze o persoana? Treaba ta..

 

Back de la liceu, nu stiu ce sa zic despre noul update, multi "isi vor taia venele" din cauza lui, mie imi place, va schimba fata serverului mai mult decat a facut-o orice alt update pana acum, si vom vedea cu adevarat cine juca de dragul jocului si cine doar pentru afaceri / bani / avere.

Cu toate astea nu pot sa nu afirm faptul ca ma bucur ca n-am avut de pierdut nimic in urma update-ului. Ma bag la teme acum, daca tot e inchis serverul, ne revedem cand se deschide.

Link to comment
Share on other sites

Salut , acum am ajuns si eu de la scoala ;)

Am auzit ca e super UPDATE-ul :-q

 

Update ca idee a fost bine, dar era mai ok un wipe la bani, ma rog, nu conteaza..pentru mine e bine !

 

Acum sper sa imi iau si eu Bullet si sunt happy !

Link to comment
Share on other sites

Salutare medici ! Imediat intru si eu in game , sa fac vreo cateva comenzi . Sincer , m-a surprins intr-un mod foarte placut noul update . :X

In sfarsit s-a facut egalitate pe server si vorba ta Everzor .. acum vom vedea cine juca pentru bani si cine juca 4fun . ;)

 

PS : Sa fiti cuminti , bafta la /heal ! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

Buna seara , acum am venit si eu de la liceu.

 

Vad ca server-ul este offline... poate isi revine in seara asta.

 

Pana cand server-ul va fi online eu ma duc sa mananc si dupa ies putin afara.

 

Ne auzim putin mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit topic back >:D<<'> , avem si noi unde sa mai schimbam o vorba , inafara de joc :D

Welcome celor care sunt noi ;) mai cititi inca odata Regulamentul si celelalte topicuri.

Link to comment
Share on other sites

Alea nu sunt propozitii AnGeL X_X. Ma gandeam eu ca n-o sa ramana inchis pana pe 1 martie :)), bun asa.

Dupa cum bine-a zis si colegul de mai sus, citit primul post din acest topic inainte sa va apucat de postat. Si bun venit celor noi!

Link to comment
Share on other sites

Ce bine im pare ca iar Cornel a deshis topicul acesta:X.Mai putem vorbi si noi, nu numai in game.Dar in fine sper sa nu se intample iar cu acel spam pe Topicul ''Discutii libere'' , ca sa nu mai inchida Cornel topicu >>>>>Deci aveti grija<<<<< si Cititi Regulamentul acestiu Topic.

Welcomeee in the Factions !!!!! ( Pentru celor noi , sunt multi )

Eu ies. Vorbim maine.

Spor la comenzii.

;)

Link to comment
Share on other sites

De astazi, 12 februarie 2012, suntem protejati de familia Corleone.

Noi vom benefia de protectia si grija lor, iar noi in schimb le vom oferi repair / refill / heal cu doar 1$.

Daca aveti probleme cu un alt player (va jigneste/injura/trage in voi etc.), sunteti obligati sa postati la blacklist Corleone, respectand modelul. (obligatoriu dupa model, altfel cererea nu se ia in considerare).

 

- Link catre blacklist Corleone: http://b-zone.ro/for...asini-corleone/

- Modelul de postare (obligatoriu de respectat):

 

Nick-ul membrului Fire & Medic Department:

Nick-ul celui care a gresit:

Factiunea:

Ce a facut:

Data:

Dovada:

 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.