Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mai stau putin, maine nu o sa fiu on

Felicitari celor care au luat rank up

check : http://forum.b-zone.ro/index.php/topic/76680-fire-medic-department-cadouri/page__st__40

spor la /heal

app: cititi regulamentul din primul post :

'AnGeL.' timestamp='1949890822' post='42144']

 

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

  • In caz ca nu o sa respectati acest regulament, o sa fiti sanctionati in game cu avertisment / factionwarn pana la demitere.

Edited by AnGeL 001
Link to comment
Share on other sites

Buna Dimineata tuturor.Foarte frumoasa sedinta de aseara in special distractia de dupa sedinta, felicitari celor care au luat rank-up.

Multumesc Angel pentru semnatura

Bafta la /heal/repair/refill

Edited by sorynRO
Link to comment
Share on other sites

Buna Seara, Mai incet cu posturi aiurea.....

Succes RoxoR

Spor la heal

Respectati REGULAMENTUL!

 

Regulament "Discuţii libere"

 

Pe zi ce trece observ ca va faceti de cap in acest topic, de discutii.

Mereu vad ca postati porcarii doar pentru +1, astfel m-am gandit sa introduc un regulament pentru ca sa evitam spamul.

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.

- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru ca sa postezi din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

Link to comment
Share on other sites

Salutare medici,cate comenzi ati mai reusit sa faceti?.

Pe zi ce trece pleaca cate un membru foarte bun din cate am observat,atat cat un amic bun mie.

Nu stiu ce sa zic,toti au ales sa plece intr-o noua factiune,ma refer la membri cei vechi.

Eu le urez succes incontinuare si bafta la noile factiuni,poate o sa va intoarceti inapoi odata,noi va asteptam cu bratele deschise.

Spor la comenzi,ma bag sa mai fac si eu cateva.

Link to comment
Share on other sites

Noapte Buna Colegi, as mai sta insa se pare ca Snizel mi-a dat ban pentru 'limbaj pe /report' cica (eu nu am dat nici un report, nu intaleg ce s-a intamplat).

Oricum am facut post la unban request si astept sa se rezolve situatia.

Ne auzim in-game.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi,svr nu merge.

Am plecat la somn...Bafta maine la comenzi,si aveti grija la regulament.

 

PS:Am cumparat acum o ora o masina:P(sunrise)

 

Semnat: AnJOJO :)>-

Edited by aotnbv
Link to comment
Share on other sites

Saluatareee lumeee ... >:D<<'>

Am ajuns si eu de la munte :X a fost super :D

Imi pare rau ca a plecat RoXor ... bafta in continuare . Ma pun si eu la despachetat dupa care intru in-game ;)

Link to comment
Share on other sites

Salut M/F department, sper sa ne intelegem si sa facem o treaba buna impreuna.

 

Sunt nou aici. Sper sa ma pot integra repede.

Edited by CaRaM3LL
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.