Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

name='BattleKnight' timestamp='1351969611' post='1470424']

Prea Porsche :X

Mod nou pe Infernus, nebunieee la viteza Carrera GT.

[/b]

 

Foarte misto Clay. :X Have fun with your new car ! :))

 

PS : Noapte buna, ne vedem maine la 13:00 pentru sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Salutare medicii sar putea sa primesc uninvite pana ma intorc de la scoala.La revedere ati fost niste colegi minunati si sper ca o sa ne mai intalnim.Bafta:(

Bafta medici, eu va las de aici. A devenit plictisitor sa ma plimb cu ambulanta...

Bafta Loriii, Buntz, Adrian, Ovidiu, Clayton, Eugenie, Barbosu' etc. Ati fost toti de treaba.

 

Va pup :* si spor la comenzi!

 

Bafta baieti.

Fiecare cu drumul lui...

Edited by BattleKnight
Link to comment
Share on other sites

Azi se implinesc 2 saptamani decand sunt alaturi de voi! Insa tot in ziua de azi am ales sa va pareasesc...Vreau sa va multumesc enorm demult ca ati fost alaturi de mine la nevoie... ca mati ajutat cand aveam nevoie! Vreau sa ii multumesc lui uiDivo,Brunettei si tuturor colegilor. Pentru glumele spuse.uiDivo multumesc pentru sansa acordata iar daca o sa se mai poata am sa revin,Brunetto multumesc pentru ca mai ajutat cu masina :((:((:(( :(( Azi va spun adio! Dar sper ca o sa ramanem prieteni, ca vom continua sa tinem legatura, si ca o sa ne ajutam la nevoie :X:( Inca o data va multumesc! Bafta la comenzi..! Si la tot :)>-

Link to comment
Share on other sites

Azi se implinesc 2 saptamani decand sunt alaturi de voi! Insa tot in ziua de azi am ales sa va pareasesc...Vreau sa va multumesc enorm demult ca ati fost alaturi de mine la nevoie... ca mati ajutat cand aveam nevoie! Vreau sa ii multumesc lui uiDivo,Brunettei si tuturor colegilor. Pentru glumele spuse.uiDivo multumesc pentru sansa acordata iar daca o sa se mai poata am sa revin,Brunetto multumesc pentru ca mai ajutat cu masina :((:((:(( :(( Azi va spun adio! Dar sper ca o sa ramanem prieteni, ca vom continua sa tinem legatura, si ca o sa ne ajutam la nevoie :X:( Inca o data va multumesc! Bafta la comenzi..! Si la tot :)>-

 

Bafta mai departe Buntz, ai fost un baiat de nota 10.. care si-a vazut mereu de treaba lui. Tin sa iti urez, mult succes mai departe.

 

On topic : Cred ca ma voi baga la somn.. cu toate ca e inca devreme. Nu stiu, sunt coplesit de plictiseala.. nu mai am stare. ;))

Va salut, noapte buna !

Edited by I Cosmin I
Link to comment
Share on other sites

Ne auzim maine seara, foamea e mare...

Ne auzim maine seara, foamea e mare...

 

Banul e mare =)) Inca o zi pe tusa:X Muahahaha Diva la putere

Vezi daca nu esti asa frumos ca Divo?

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.