Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Activitate intre cele 15 factiuni

 

 

 

Ok, dupa ce majoritatea liderilor au cazut de acord pentru aceasta activitate mi-am luat libertatea de a face organizarea, asa cum am promis. In primul, parerea mea este ca activitatea asta ar trebui sa se adreseze in special factiunilor pasnice pentru ca ele nu au parte de DM deloc (exceptand NR care a facut 2-3 war-uri, Taxi 2 war-uri si S.I. vreo 2 war-uri), la fel ca mafiile care au 3 zile pline de DM. Politia are parte de actiune si DM in fiecare zi, la fel si Hitmen.

In al 2-lea, rand, detalii tehnice de organizare:

  • Data: 09.12.2012 - 20:30 ( Noi intervenim la 21:30)
  • Locul: Palemino creek
  • Membrii: sunt 6 mafii, cu un numar rotunjit si presupun de membri online la acel timp de 30, inseamna 180 de membri. Sunt 5 factiuni pasnice, cu un numar rotunjit si presupus la acel timp de 25, inseamna 125. Pentru factiunile pasnice se mai adauga aproximativ 15 membri Hitmen, ceea ce inseamna 180 vs. 140, dar nu este o problema pentru ca aceasta activitate este pentru DISTRACTIE.

Regulament

  • Fara joypad / aim / alte metode de a trisa pentru a castiga un duel. Sanctiune: ban 7 zile + uninvite.
  • Fara jigniri / suferinte / acuzatii aiurea. Sanctiune: intre faction warn si demitere.
  • Fara abuz de heal (prin abuz de heal inteleg ca atunci cand esti in duel si ramai fara viata, nu ai voie sa te duci sa iei heal. Singura data cand este permis, este atunci cand nu esti in duel cu nimeni si adversarii nu sunt langa tine). Sanctiune: intre faction warn si demitere.
  • Fara posturi intre factiuni dupa activitatea asta, o facem pentru distractie. Daca cineva, totusi, vrea sa se planga, va trebui sa ii dea PM liderului membrului respectiv.
  • Respectarea regulamentului server-ului in timpul activitatii.
  • Politistii NU au voie sa foloseasca /tazer sau spray cand sunt in duel 1 vs 1 sau mai multi polisiti impotriva unui numar mai mic de adversari. Sanctiune: decideti voi.
  • Fara heal de la whores. Sanctiune: intre faction warn si demitere.

Desfasurare

 

Timp de 60 de minute, cele 5 factiuni pasnice + Hitmen Agency vor avea un war impotriva celor 6 mafii (FARA INTERVENTIA POLITIEI). Dupa cele 60 de minute, cele 12 factiuni (6 mafii, 5 factiuni pasnice, agentia) se grupeaza impreuna (se aliaza, pe intelesul tuturor) si vor face un war impotriva politiei pana cand.. toata lumea intra in jail. Este foarte important ca toti liderii sa intre pe o singura frecventa in timpul activitatii pentru a comunica si pentru ca dupa cele 60 de minute sa ne regrupam.

Mafiile se pot organiza si pot avea orice fel de tactici doresc, la fel si factiunile pasnice, dar dupa cele 60 de minute trebuie sa se uneasca pentru a lupta impotriva politistilor.

 

In sfarsit ceva distractie si pentru noi. Sincer, eu abia astept. :)) Fire & Medic Department va face legea ! :X

PS: Noapte buna, ne citim maine. :)>-

Link to comment
Share on other sites

 

 

In sfarsit ceva distractie si pentru noi. Sincer, eu abia astept. :)) Fire & Medic Department va face legea ! :X

PS: Noapte buna, ne citim maine. :)>-

Frumos:> :) GG pentru rank Eugen:D

Ahoi medici:* Ce faceti?! Welcome celor noi intrati :D

Edited by eB Cappone
Link to comment
Share on other sites

Salut medici, acum am venit si eu de la scoala. Prea tare activitatea aia, sper sa pot ajunge... Welcome celor noi.

 

Salut medici .. ne vedem mai tarziu in gameee .

O da :X:X sa vina war-ul :> abea astept B-)

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Salut la toti! Am o intrebare pentru distractie de 09.12.2012! Putem folosi orice arma dorim in ziu aceea, si sputem schimba jobul in arms dealer pentru materiale sa vindem cu 1 $ ( Doar membrilor Fire & Medic Department) ???

Link to comment
Share on other sites

Salut la toti! Am o intrebare pentru distractie de 09.12.2012! Putem folosi orice arma dorim in ziu aceea, si sputem schimba jobul in arms dealer pentru materiale sa vindem cu 1 $ ( Doar membrilor Fire & Medic Department) ???

 

 

Nu avem voie sa ne schmbam job-ul dar in + avem voie orice arma .. :)

Link to comment
Share on other sites

Ahoi medici! Ce faceti? In seara asta nu intru in game, ne auzim maine dimineata, Bafta:*.

Multa bafta Karim.

 

Succes in continuare Karim , salut medici .

Felicitari pentru rank Eugen90

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.