Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata si bine v-am gasit ! Se pare ca sunt cel mai matinal pana in acest moment !

 

P.S. Ascultati asta pentru o zi mai buna >:)

 

 

 

Mereu esti matinal :)) si super melodia :>

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata si bun venit celor care au mai intrat pe parcursul zilei de ieri in factiune.

Ca tot e weekend , zic sa ne incepem ziua cu baietii astia "bolnavi"

 

 

Neata si tie Lorrin , merge melodia , imi place B-).

Eu ma duc sa manc si sa fac un dush .

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Fire & Medic Department. M-am tot gandit, si am decis sa revin si eu alaturi de voi cand imi voi termina inactivitatea. Ce voi face dupa, voi vedea.. Pana atunci insa, welcome celor noi si succes la comenzi.

 

Ps: >> Multumesc Diana, pentru tot. :*

Edited by I Cosmin I
Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor!De azi o sa fiu noul vostru coleg.Acum sa trecem la ale noastre...Stiu ca tuturor le e greu sa tina minte persoanele de pe Black List,asa ca o sa va postez scriptul lui Kewl.

 

 

 

Blacklist script (actualizat cu cele mai recente modificari din lista neagra, aranjat in ordine alfabetica)

 

 

Pentru acesta trebuie sa aveti CLEO4 instalat. Atentie, nu garantez 100% ca va fi compatibil cu alte moduri ce modifica fisierul american.gxt, asadar, daca aveti fisierul acela modificat de alte moduri, sa nu va speriati daca ceva nu iese bine. Tasta pe care trebuie sa apasati in joc este Z, dar aceasta se poate modifica din fisierul blacklist.ini.

 

Instalare:

* Modul CLEO:

Fisierul blacklist.cs (scriptul in sine), il copiati in '...:\GTA San Andreas\CLEO\'

Fisierul blacklist.ini (in el setati ce tasta sa apasati), il copiati in '...:\GTA San Andreas\CLEO\'

Fisierul blacklist.txt (este sursa scriptului pentru a va dovedi ca nu este nimic ilegal in el)

 

* 'Lang-ul' scriptului:

Fisierul american.gxt (Voi il aveti deja | contine mesajele scriptului), il copiati in '...:\GTA San Andreas\text\'

Fisierul american.ini, il copiati in '...:\GTA San Andreas\text\'

 

 

Cei care il aveti deja instalat trebuie sa descarcati doar american.gxt si sa-l puneti in '...:\GTA San Andreas\text\' pentru ca acesta sa fie actualizat cu ultimile modificari.

Edited by zGabi
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna.Maine sunt sanse de 95% sa nu intru pe server pentru ca decand am intrat in Fire & Medic departament stau cate 6-7 ore,iar eu am spus ca as vrea sa stau 2-3 ore.As vrea sa le spun celor care stau cate 10-11 ore ca nu e sanatos si in plus trebuie sa aveti si viata personala.Am vazut in aplicatii un jucator care spunea ca acorda 13-15 ore pe zi.NU nu este bine asa...Va sugerez sa nu mai stati asa mult in fata ecranului pentru ca:

 

1) Peste un an o sa aveti ochelari cu lentile de 5 cm grosime

si

2) Trebuie sa aveti si viata personala.

 

Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Incercati sa nu mai postati mesaje de genul : Neatza, Noapte Buna...etc , Daca aveti ceva de discutat postati aici

 

Cine vrea sa afle la ce numar este cu raportul sa-mi dea PM.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata. Sa aveti un inceput desaptamana placut si o zi buna alaturi de multe succese in tot ceea o sa faceti ! :)

 

Trebuia sa spun buna dimineata,pentru ca e dimineata *laugh* aviz ceea ce a scris uiDivo mai sus .

Edited by Witsel
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata. Sa aveti un inceput de weekend placut si o zi buna alaturi de multe succese in tot ceea o sa faceti ! :)

 

Trebuia sa spun buna dimineata,pentru ca e dimineata *laugh* aviz ceea ce a scris uiDivo mai sus .

 

Apropo , weekend = sfarsit de saptamana ...Din cate stiu eu debea incepe saptamana :D

Buna dimineata , succes la scoala / liceu / facultate . O sa ma ia proful la rost ca n-am mers la olimpiada..:| Si poate ma asculta la romana ? :-?

Link to comment
Share on other sites

Apropo , weekend = sfarsit de saptamana ...Din cate stiu eu debea incepe saptamana :D

Buna dimineata , succes la scoala / liceu / facultate . O sa ma ia proful la rost ca n-am mers la olimpiada.. :| Si poate ma asculta la romana ? :-?

 

Hei , am vazut ca esti din Iasi .. stai in oras , sau pe langa Iasi ?! :>

Link to comment
Share on other sites

Apropo , weekend = sfarsit de saptamana ...Din cate stiu eu debea incepe saptamana :D

Buna dimineata , succes la scoala / liceu / facultate . O sa ma ia proful la rost ca n-am mers la olimpiada.. :| Si poate ma asculta la romana ? :-?

 

Neata , multumesc la fel , pai de ce nu te-ai dus ? :-W

Neata Lorrin , dute la scoala :-W:))

Edited by Kovac
Link to comment
Share on other sites

Ora de Chimie,am scris despre Cupru ,si ne lasa sa stam la PC..

Am lasat AFK,sper sa mai strang cateva ore.

 

Edit : Merge netul de parca vine prin veceu.

Edited by Witsel
Link to comment
Share on other sites

Stau IN iasi , Mircea.

Nu m-am dus ca era sambata , 9 dimineata plus ca nu prea le am..cu astea grele. Cand am vazut azi subiectele m-am speriat :)) Luam 2..(1 din oficiu) . M-a ascultat la romana cum am prevazut B-) noroc de colegul si ca ma mai uitam in caiet cand mai explica ceva . Am luat un...Pam pam pam . 9 !

Acu am venit de la scoala , 5 ore .

Link to comment
Share on other sites

Salut, am intrat azi cand am venit de la scoala sa mai fac cateva comenzi apoi a venit fratemio si l-am lasat deoarece nu s-a mai jucat pe laptop de o saptamana, si eu am luat somn uitandu-ma la TV :))

Numa ce m-am sculat, voi intra putin mai pe seara, trebuie sa fac temele :|

Nu sunt multe, 1 test la mate + 1 ex romana, usoare....

Key bay, sa ne vedem cu bine dragi colegi.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am intrat azi cand am venit de la scoala sa mai fac cateva comenzi apoi a venit fratemio si l-am lasat deoarece nu s-a mai jucat pe laptop de o saptamana, si eu am luat somn uitandu-ma la TV :))

Numa ce m-am sculat, voi intra putin mai pe seara, trebuie sa fac temele :|

Nu sunt multe, 1 test la mate + 1 ex romana, usoare....

Key bay, sa ne vedem cu bine dragi colegi.

Teme si stai pe RPG2? =))

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.