Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Maine la ora 20:00 se va organiza un targ cu toate factiuniile pasnise, sa fiti cati mai multi on :*

 

Ce se da la targ, coliva ? :)) Sau sarmale ? =))

 

PS: Glumesc, diseara.. ora 20:00 = Targ. Cine nu vine, primeste BOX. ;;)

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna Fire & Medic Department. Ma pun si eu in pat in curand.. fiindca m-a cam luat somnul, si vreau sa ma trezesc mai devreme maine.

Noapte buna si succes maine la scoala / comenzi. Va salut ! class=

 

Buna dimineata medici , succes la scoala / faculta / comenzi >:D<<'> , vorbim mai tarziu in game .

Link to comment
Share on other sites

 

Buna dimineata medici , succes la scoala / faculta / comenzi class= , vorbim mai tarziu in game .

 

 

Acelasi lucru si din partea mea.

In legatura cu tine BlackMan, nu cred ca iei o decizie buna prin parasirea factiunii... Am avut si eu 2 fw si uite ca nu s-a terminat lumea... Ma rog, tu stii, mult noroc mai departe, sper sa revi curand :).

Edited by Mihnea10
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Fire & Medic Department. Astazi e o zi superba, e soare.. e cald, o adevarata zi de primavara. :X

Mi-am luat si eu prima reclamatie din toata "cariera" mea pe B-Zone, si.. odata cu ea si primul meu FactionWarn..

Ce sa zic, nu ma prea multumeste acest lucru, stiind ca nu am fost prea mult de vina. Dar.. voi avea eu grija de cel ce mi-a facut treaba asta, fiindca intr-un fel.. totul a fost premeditat, mai ceva ca o inscenare. ;))

 

PS: Sa aveti o zi cat mai placuta, va pupa Eugen ! >:D<<'>

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.