Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va salut pe toti , nu fac parte din aceasta factiune pt ca nu sunt aplicatiile on . As vrea sa stiu si eu de ce de fiecare data cand sun la medic nu este nici un medic on duty . Multi stau afk si uita ca trebuie sa salveze vieti , poate ca ar trebui sa faceti mai multe recrutari , nu stiu . Oricum , cand aplicatiile vor fi deschise voi depune si eu o aplicatie .

Link to comment
Share on other sites

Va salut pe toti , nu fac parte din aceasta factiune pt ca nu sunt aplicatiile on . As vrea sa stiu si eu de ce de fiecare data cand sun la medic nu este nici un medic on duty . Multi stau afk si uita ca trebuie sa salveze vieti , poate ca ar trebui sa faceti mai multe recrutari , nu stiu . Oricum , cand aplicatiile vor fi deschise voi depune si eu o aplicatie .

 

 

Te lamuresc eu . Liderul nostru a acceptat pe forum recruti noi , pentru teste si multi dintre ei le`au trecut.

Momentan liderul nostru nu poate da Invite la membrii cei noi deoarece din cate am inteles eu are probleme cu Pc-ul.

Cand ne v-a da invite vei vedea ca nu se v-a mai intampla acest lucru legat de afk sau de medici care nu sunt On Duty.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, m-am intors si eu de la meditatii, ne auzim in game imediat.

 

@fuzy0n, aici sunt discutii intre membrii factiunii, mai bine te plangeai lui uiDivo din cauza inactivitatii, nu aici.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua fosti colegi. Astazi am inceput un nou drum in Taxi LV. Tot vin pe la voi pe la HQ dar nu va prea vad. Ce mai faceti ? Vum mai sunteti ?

 

noi nu stam la HQ noi muncim pe teren ... nu ca altii ... vezi taxi lv :()))=00))

 

Buna ziua fosti colegi. Astazi am inceput un nou drum in Taxi LV. Tot vin pe la voi pe la HQ dar nu va prea vad. Ce mai faceti ? Vum mai sunteti ?

 

noi nu stam la HQ noi muncim pe teren ... nu ca altii ... vezi taxi lv :()))=00))

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti , aplicatiile se vor deschide in ziua de?..

 

nu ai dreptul sa postezi in discutiile generale din factiuni....

 

PS:1) Prin ceea ce ai facut tu ai aratat ca nu ai citit primul post .... ceea ce inseamna un - pentru aplicatie => nu citesti regulamentele.

2) Aplicatiile se deschid cand se atinge minimul de membri in factiune.

3) Pentru a vedea cand se deschid aplicatiile te uiti frumusel la fiecare factiune vezi frecventa deschiderii lor si estimezi cand va fi urmatoarea, al - pentru aplicatia ta => nu esti atent la detalii + nu stii sa iti cauti informatii.

 

Mai continui cu motive de a nu te primi un lider in factiune?

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cu ocazia zilei de azi ... caci nu am ce face altceva m-am gandit sa va scot putin din joc si sa va pun instinctul de cautare la treaba:>:>

 

Dau 5.000$ primului care imi explica diferenta dintre

$sql = "SELECT * FROM `clasament` WHERE `competitie`='".$campionat."' ORDER BY `puncte` DESC LIMIT 10";

si

$sql = "SELECT * FROM `clasament` WHERE `competitie`='".$campionat."' ORDER BY ABS(puncte) DESC LIMIT 10";

 

Nu ma refer la factul ca in primul este `puncte` si in alt doilea ABS(puncte) ci la functionalitate.

Edited by rTs AshimaP
Link to comment
Share on other sites

Salut medicilor , se pare ca de azi inainte vom acorda impreuna /heal :)) .

Sper sa ne intelegem si sa facem o munca cat mai buna

Eu ies la un fotbal ne auzim mai pe seara

Baftaaaa

Link to comment
Share on other sites

Va salut pe toti , nu fac parte din aceasta factiune pt ca nu sunt aplicatiile on . As vrea sa stiu si eu de ce de fiecare data cand sun la medic nu este nici un medic on duty . Multi stau afk si uita ca trebuie sa salveze vieti , poate ca ar trebui sa faceti mai multe recrutari , nu stiu . Oricum , cand aplicatiile vor fi deschise voi depune si eu o aplicatie .

 

Nu ai voie sa postezi aici. Daca sunt medici on duty sau nu, e strict problema factiunii. Cat despre recrutari mai multe, nu e permis. Exista un numar maxim de membri, ce nu trebuie depasit.

Link to comment
Share on other sites

Uidivo , am niste probleme cu pc-ul, azi il duc la reparat, nu voi putea ajunge la sedinta, iar raportul ti-l voi da prin pm luni dupa 14:00 , mersi de intelegere!!!

P.S Nu-ti pot da pm (acum)

Link to comment
Share on other sites

nu ai dreptul sa postezi in discutiile generale din factiuni....

 

PS:1) Prin ceea ce ai facut tu ai aratat ca nu ai citit primul post .... ceea ce inseamna un - pentru aplicatie => nu citesti regulamentele.

2) Aplicatiile se deschid cand se atinge minimul de membri in factiune.

3) Pentru a vedea cand se deschid aplicatiile te uiti frumusel la fiecare factiune vezi frecventa deschiderii lor si estimezi cand va fi urmatoarea, al - pentru aplicatia ta => nu esti atent la detalii + nu stii sa iti cauti informatii.

 

Mai continui cu motive de a nu te primi un lider in factiune?

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Cu ocazia zilei de azi ... caci nu am ce face altceva m-am gandit sa va scot putin din joc si sa va pun instinctul de cautare la treaba:>:>

 

Dau 5.000$ primului care imi explica diferenta dintre

$sql = "SELECT * FROM `clasament` WHERE `competitie`='".$campionat."' ORDER BY `puncte` DESC LIMIT 10";

si

$sql = "SELECT * FROM `clasament` WHERE `competitie`='".$campionat."' ORDER BY ABS(puncte) DESC LIMIT 10";

 

Nu ma refer la factul ca in primul este `puncte` si in alt doilea ABS(puncte) ci la functionalitate.

http://postimg.org/image/6a3msrp8h/

Problema apare la afisarea clasamentului: ordinea

In loc de 12-9-3 daca esti atent la "P" apare "9-3-12"

La order simplu se ia in calcul doar primul caracter.

Rezolvarea se face in baza de date nu in cod.

Link to comment
Share on other sites

http://postimg.org/image/6a3msrp8h/

Problema apare la afisarea clasamentului: ordinea

In loc de 12-9-3 daca esti atent la "P" apare "9-3-12"

La order simplu se ia in calcul doar primul caracter.

Rezolvarea se face in baza de date nu in cod.

 

 

amandoua sunt order ce le deosebeste.... si aia e din clasament ///

 

 

apropo ai cautat pe sotfpedia ?

Link to comment
Share on other sites

Eu nu prea am astazi chef de joc, ne auzim maine. Bafta!

Nici eu n-am prea avut dar mnoa pe caldura ce a fost afara...numa in casa puteam sta. :X

Eeh maine predau cartile:X:X:X:

Multumim @uiDivo pentru salarii si rank up. Felicitari tuturor. :D

#Mai stau si eu putintel si pe urma ma bag la un film cred.

Link to comment
Share on other sites

Neata! Azi ma duc sa predau cartile si le zic: "Te pup, pa,pa"

Ne auzim in game!

 

P.S: Felicitari membrilor care au primit rank-up

 

Neata! Azi ma duc sa predau cartile si le zic: "Te pup, pa,pa"

Ne auzim in game!

 

P.S: Felicitari membrilor care au primit rank-up

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.