Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Free Life Biathlon

 

Buna ziua dragi colegi, eu AshimaP doresc sa anunt un event organizat in exclusivitate de catre mine in data de 23 iunie 2013 ora 16:30.

 

In ce consta acest event?

Acest event consta intr-o cursa mixta si anume Car Racing si Marathon.

Pentru a participa la acest event trebuie sa fiti membru Paramedic si sa detineti rank 1 sau rank 2.

 

Mod de desfasurare:

Prima proba va fi Car Racing care consta intr-o cursa cu ambulanta. Plecarea se va face de la HQ Paramedics la ora 16:35, iar sosirea va fi in Bay Side la bariera. Locul unde se desfasoara aceasta cursa este partea de nord a Las Venturas-ului.

 

A doua proba va fi Marathon care consta intr-o cursa de alergare. Plecarea se va face de la bariera din Bay Side, iar sosirea va fi la bariera din San Fierro. A doua proba se incepe independent si anume dupa ce am ajuns la bariera cu ambulanta, coborati si incepeti sa alergati spre San Fierro, nu este nevoie sa ii asteptati si pe ceilalti.Primul care trece de bariera din San Fierro va fi declarat castigator.

 

Premierea:

Premierea se va face la ora 17:30 prin transfer bancar in valoare de 20.000$.

Pe parcursul eventului veti fi supravegheati din 2 elicoptere.

Nu aveti voie sa va abateti de la traseul indicat, in caz contrar veti fi descalificati.

Astept si sponsorizari.

Edited by rTs AshimaP
Link to comment
Share on other sites

Salutare acum am ajuns si eu acasa. Stau putintel si pe urma ma pregatesc de antrenament. Voi ce faceti?

@@uiDivo, si la noi se va adauga topicul acesta? http://forum.b-zone....entry2075304 ?

@ interesant event, voi participa si eu. ;)

Multumesc, si cu privire la acel topic este foarte interesant, oricum lucruri de genul se faceau neoficial prin mai multe factiuni, insa e interesant dar trebuie gandit foarte bine.

Felicitari pentru ideea de event Ashima, dar mai bine il faceai pentru toata factiunea, nu doar pentru cativa.. dar na, tu esti organizatorul, tu alegi.

 

Daca tot se doreste deschid eventul pentru toata factiunea!

 

Free Life Biathlon

 

Buna ziua dragi colegi, eu AshimaP doresc sa anunt un event organizat in exclusivitate de catre mine in data de 23 iunie 2013 ora 16:30.

 

In ce consta acest event?

Acest event consta intr-o cursa mixta si anume Car Racing si Marathon.

Pentru a participa la acest event trebuie sa fiti membru Paramedic.

 

Mod de desfasurare:

Prima proba va fi Car Racing care consta intr-o cursa cu ambulanta. Plecarea se va face de la HQ Paramedics la ora 16:35, iar sosirea va fi in Bay Side la bariera. Locul unde se desfasoara aceasta cursa este partea de nord a Las Venturas-ului.

 

A doua proba va fi Marathon care consta intr-o cursa de alergare. Plecarea se va face de la bariera din Bay Side, iar sosirea va fi la bariera din San Fierro. A doua proba se incepe independent si anume dupa ce am ajuns la bariera cu ambulanta, coborati si incepeti sa alergati spre San Fierro, nu este nevoie sa ii asteptati si pe ceilalti.Primul care trece de bariera din San Fierro va fi declarat castigator.

 

Premierea:

Premierea se va face la ora 17:30 prin transfer bancar in valoare de 20.000$.

Pe parcursul eventului veti fi supravegheati din 2 elicoptere.

Nu aveti voie sa va abateti de la traseul indicat, in caz contrar veti fi descalificati.

Astept si sponsorizari.

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Acu' am ajuns si eu de la antrenament. Intru putin in game, la raport, pana se lasa caldura. ;)

Voi ce faceti?

@, pacat ca iesi, dar noa... Eu iti urez mult succes in real life, si in intretinerea si popularea serverul B-zone cu modul Predator. Mult succes si pe serverul de SA:MP.

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

Neapte buna colegi .... ne vedem maine.... nu uitati

 

 

Free Life Biathlon

 

Buna ziua dragi colegi, eu AshimaP doresc sa anunt un event organizat in exclusivitate de catre mine in data de 23 iunie 2013 ora 16:30.

 

In ce consta acest event?

Acest event consta intr-o cursa mixta si anume Car Racing si Marathon.

Pentru a participa la acest event trebuie sa fiti membru Paramedic.

 

Mod de desfasurare:

Prima proba va fi Car Racing care consta intr-o cursa cu ambulanta. Plecarea se va face de la HQ Paramedics la ora 16:35, iar sosirea va fi in Bay Side la bariera. Locul unde se desfasoara aceasta cursa este partea de nord a Las Venturas-ului.

 

A doua proba va fi Marathon care consta intr-o cursa de alergare. Plecarea se va face de la bariera din Bay Side, iar sosirea va fi la bariera din San Fierro. A doua proba se incepe independent si anume dupa ce am ajuns la bariera cu ambulanta, coborati si incepeti sa alergati spre San Fierro, nu este nevoie sa ii asteptati si pe ceilalti.Primul care trece de bariera din San Fierro va fi declarat castigator.

 

Premierea:

Premierea se va face la ora 17:30 prin transfer bancar in valoare de 20.000$.

Pe parcursul eventului veti fi supravegheati din 2 elicoptere.

Nu aveti voie sa va abateti de la traseul indicat, in caz contrar veti fi descalificati.

Astept si sponsorizari.

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca acesta va fi ultimul meu post aici.

 

Imi pare rau ca ies, dar ”sometimes change is good”, trebuie sa mai incercam si altceva si sa facem loc uneori pentru ca alti jucatori noi sa aiba si ei o sansa. Sa fiti cuminti si sa ascultati de uiDivo si Eugen! Ne mai ”citim” prin game si poate, unii, ne vom mai intalni prin alte factiuni.

 

Succes tuturor! Nu va voi uita niciodata, cea mai frumoasa factiune!

Edited by ESU Bradley
Link to comment
Share on other sites

Pacat ca pleci ai fost un coleg de treaba. Eu iti urez succes atat in real life cat si in game si iti doresc sa intri in F.B.I si sa faci acceasi vechime ca si aici, daca nu mai mare. Bafta la aplicatie!

#Ce fac colegii? @@rLm29,

sa stii ca-i cald, la antrenament am crezut ca mor...si solicit corpu si nadusala din aer... :|

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

Se pare ca acesta va fi ultimul meu post aici.

 

Imi pare rau ca ies, dar ”sometimes change is good”, trebuie sa mai incercam si altceva si sa facem loc uneori pentru ca alti jucatori noi sa aiba si ei o sansa. Sa fiti cuminti si sa ascultati de uiDivo si Eugen! Ne mai ”citim” prin game si poate, unii, ne vom mai intalni prin alte factiuni.

 

Succes tuturor! Nu va voi uita niciodata, cea mai frumoasa factiune!

 

Bafta mai departe prietene. >:D<<'> Ai fost unul din putinii membri care si-au vazut de treaba lor, si si-au facut intotdeauna treaba cum trebuie.

Mult succes pe viitor, poate ne mai intalnim si in alte factiuni, sau de ce nu.. tot aici.

 

# Succes !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.