Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta mai departe Bardley! Imi pare rau ca nu am ajuns sa te cunosc! Sper sa faci o treaba buna in noua ta factiune!

Ce fac baietii? "E vara afara!!!! Caldura e tropicala!!!!"

Apropo....fetele de ce nu posteaza in acest topic?

Le e rusine sau nu vad eu prea bine?

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca acesta va fi ultimul meu post aici.

 

Imi pare rau ca ies, dar ”sometimes change is good”, trebuie sa mai incercam si altceva si sa facem loc uneori pentru ca alti jucatori noi sa aiba si ei o sansa. Sa fiti cuminti si sa ascultati de uiDivo si Eugen! Ne mai ”citim” prin game si poate, unii, ne vom mai intalni prin alte factiuni.

 

Succes tuturor! Nu va voi uita niciodata, cea mai frumoasa factiune!

 

 

Succes in continuare ! Sa ai grija de tine si sper sa ne mai revedem. Mult succes!

Edited by Gescu
Link to comment
Share on other sites

Pe aici si noi mountain:d!

Apropo..........vara ca vara...da a inceput o ploaie la mine [arges]

Zici ca e toamna.....asta imi aduce amine de schoala....:))

Astept sa incete ploaia si ies afara!

Bafta la comenzi

Link to comment
Share on other sites

Nick: BilBarbosu

Level: 21

Rank: 5

Vechime (cat timp ai stat in factiune): 9 luni jumate'

De ce doresti sa pleci din Fire & Medic Dpt.?: Voi fi inactiv o lunga perioada de timp. In plus, dupa ce ma intorc as dori sa incerc si alta factiune.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 1 saptamana in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Fire & Medic Dpt. pentru minim 2 saptamani: Nu e cazul.

Care este parerea ta despre Fire & Medic Dpt., dupa timpul petrecut aici?: Cea mai buna factiune in care am fost, si cred ca va fi si în continuare cea mai buna. Aici mi-am facut multi prieteni si am petrecut un timp superb cu toti membrii. Ma bucur ca am putut face parte din aceasta factiune, poate intr-o zi am sa ma intorc.

Alte precizari?: Le urez bafta tuturor, in special lui uiDivo cu conducerea factiunii. Nu am sa va uit niciodata! :* :* %20class=

Salutare si bafta mai departe Barba...plecat ca plecati toti acum...iti urez mult succes atat in viata reala, care e cea mai importanta; cat si in viata virtuala. :-H

#Cam multi rank 3+ au iesit....va asteptam inapoi :D

Edited by BTD Jack
Link to comment
Share on other sites

Bafta BilBarbosa! Respect pentru ce ai realizat in aceasta factiune! Pana ne reintalnim sper sa nu iti mai creasca barba:))

Edited by WeaKz007
Link to comment
Share on other sites

Buna seara. Se pare ca in fiecare zi ne despartim de cate o legenda din medici. Imi pare rau ca plecari chiar acum dar fiecare are propria decizie. Daca o tinem tot asa nu va mai fi niciun rank 3+ :)) Bafta in continuare Barbosule vei ramane mereu cel cu barba cea mai mare din medici. Multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

Neata colegi ! Salut Askk1 ne vom intelege de minune ca doar avem membrii buni . Succes la teste noilor ''recruti'' , eu am plecat la scoala ne auzim dupa 12 : 00 ! Sanatate!

Link to comment
Share on other sites

Salutare, medicilor sunt noul coleg al vostru bine vam gasit pe toti sper sa ne intelegem bine impreuna sa fim o familie, unita sa ducem treaba pana la capat.

Va salut, ne intalnim in joc.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi.... ask da ce s-a intamplat cu contul tau vechi ????

 

 

intre timp nu uitati !

 

 

Free Life Biathlon

 

Buna ziua dragi colegi, eu AshimaP doresc sa anunt un event organizat in exclusivitate de catre mine in data de 23 iunie 2013 ora 16:30.

 

In ce consta acest event?

Acest event consta intr-o cursa mixta si anume Car Racing si Marathon.

Pentru a participa la acest event trebuie sa fiti membru Paramedic.

 

Mod de desfasurare:

Prima proba va fi Car Racing care consta intr-o cursa cu ambulanta. Plecarea se va face de la HQ Paramedics la ora 16:35, iar sosirea va fi in Bay Side la bariera. Locul unde se desfasoara aceasta cursa este partea de nord a Las Venturas-ului.

 

A doua proba va fi Marathon care consta intr-o cursa de alergare. Plecarea se va face de la bariera din Bay Side, iar sosirea va fi la bariera din San Fierro. A doua proba se incepe independent si anume dupa ce am ajuns la bariera cu ambulanta, coborati si incepeti sa alergati spre San Fierro, nu este nevoie sa ii asteptati si pe ceilalti.Primul care trece de bariera din San Fierro va fi declarat castigator.

 

Premierea:

Premierea se va face la ora 17:30 prin transfer bancar in valoare de 20.000$.

Pe parcursul eventului veti fi supravegheati din 2 elicoptere.

Nu aveti voie sa va abateti de la traseul indicat, in caz contrar veti fi descalificati.

Astept si sponsorizari.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit celor noi.... ask da ce s-a intamplat cu contul tau vechi ????

 

 

intre timp nu uitati

Uitate la complaints,pe pagina 5-6..

Ma duc si eu pe afara,bafta!

Link to comment
Share on other sites

hai salut , doar ce am venit de la plaja ..

welcome celor noi , sper sa facem o treaba foarte buna impreuna si sa lucram cat mai mult in echipa

bafta in continuare mirel

Link to comment
Share on other sites

hai salut , doar ce am venit de la plaja ..

welcome celor noi , sper sa facem o treaba foarte buna impreuna si sa lucram cat mai mult in echipa

bafta in continuare mirel

Welcome si tie! Back de afara intru si eu putin in game...
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.