Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare,back de la scoala.Azi ma pun serios pe comenzi :)) vreau sa vad daca se poate ajunge la 1000 comenzi

Da logic ca se poate ,cand esti in vacanta ... acum cu scoala poate maxim 600 din punctul meu de vedere ...Cei care fac heal-uri mai multe decat teme sa fie in bafta voastra :D
Link to comment
Share on other sites

Ce faceti colegutii si colegutele mele?

Tocmai din Sofia,Bulgaria,intr-un pat cu telecomanda si un stagiu tare greu;)

Va pup si spor la comenzi:) ;)) !

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi ! Doar ce am venit de la liceu . Am dat si test la mate :) ,maine dau la info ...deci iar am de invatat. O sa intru sa fac cateva comenzi. Ne vedem in game ,succes !

Link to comment
Share on other sites

Salut mai colegi, voi cand veniti de la scoala, eu ma trezesc :)) ma duc sa-mi fac o cafea si ne vedem in joc, succes la comenzi si la best + bonusurile de saptamana aceasta ! :D

Link to comment
Share on other sites

Buna, acum am venit si eu de la scola ne vedem in game si bafta la comenzi si celor ce au luat rank 2

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi ! Doar ce am venit si eu de la liceu.Yeee ,maine e joi :) ,ce repede trece saptamana...O sa intru si eu in game mai tarziu ,succes la comenzi !

Link to comment
Share on other sites

Salut colegi ! Doar ce am venit si eu de la liceu.Yeee ,maine e joi :) ,ce repede trece saptamana...O sa intru si eu in game mai tarziu ,succes la comenzi !

Asa e ! timpul trece foarte repede si nai timp sa iti faci raportul :D cat pentru cei care chiulesc de la scoala sa vina acasa sa faca best la paramedic succes :) Cam putine comenzi in game ... :|
Link to comment
Share on other sites

Salut colegi ! Doar ce am venit si eu acum o ora .Maine e vineri :) ,se apropie raportul ...comenzi nu prea sunt :| sa tragem acum pe ultima suta de metri.Ne vedem in game ,succes !

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.