Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

In jurul ore 21:30 gangul The Tsar Bratva a organizat o petrecere la "Jizzy" club impreuna cu factiunea pasnica Paramedics.In urma baieramului s-au sacrificat 10 purcei de lapte cu mar in bot, 5 miei si 3 capre(18+).Bautura a curs din plin in beregada invitatilor rasfatanduse cu bere,vodka etc... Punctul culminant al seri a fost atunci cand domnul Bilbarbosu liderul celor din Paramedics a dansat la bara sub privirile atente alea celorlalti invitati prezenti care au aruncat cu bani in stanga si in dreapta cand bilbarbosu si-a dat jos paltonu de la "Zara".Intr-un final toti au plecat acasa cu masinile bine inteles bauti si de atunci apelurile la /service medic au crescut cu suta la suta din cauza accidentelor.

 

http://postimg.org/gallery/8qvvu5si/b4ee5e6a/

 

 

De la Jizzy Gabone21. Andrea ai legatura.

Edited by Gabone21
Link to comment
Share on other sites

zSvjQIr.png

 

:))))))))))))

LOOL =)) , salut colegi zilele astea am fost cam ocupat si nu am avut timp si de forum, revin de maine in forta XD

P.S. : gabone prea multa imaginatie :))

Edited by CrazY12
Link to comment
Share on other sites

I am a S4L member!!! Youuuuhuuuuuuuuuuuuuuuuu

Neatza?What`s upp?

Am vazut ca unii deja s-au apucat de raport,nu?

 

bafta la rapoarte :)!Da-mi te rog frecventa de la clan prin PM.

 

Neata ... Nici bine nu m-am trezit si trebe sa plec la scoala :| ... Orcum in seara asta creca intru sa fac niste comenzi ! Succes si voua !Da-mi te rog frecventa de la clan prin PM.

Link to comment
Share on other sites

Seara ... Imi cer scuze dar am fost cam inactiv din cauza testelor de la scoala si problemelor familiare ... de saptamana viitoare voi acorda mai mult timp acestei factiuni ;) Si ? Voi ce mai faceti ? Cum o mai duceti cu comenzile ?

Link to comment
Share on other sites

'Lesbian activity' on NRG :))http://i.imgur.com/d5uLMYW.jpg

Foarte interesant :)) Nici ca nu se putea mai bine :)) Am comandat pizza pentru mine si parinti si acum stau cu felia de pizza in mana dreapta si cu paharu de bere in cea stanga si ma uit la prostiile voastre de pe forum :)) Succes cu " Lesbian activity " Gisele ...

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata colegi!

Ce mai faceti.

Mie unu imi e cam somn...

V-ati terminat rapoartele?

Neatza tuturor.

Eu mi-am terminat raport , bafta la comenzi celor care nu l-au terminat inca,

Eu ma pun sa invat si daca mai ramane putin timp intru in game.

Link to comment
Share on other sites

Neata colegi , azi e cea mai nasoala zi pentru mine ... TEST LA CHIMIE :| creca nici 5 nu iau :)) Doamne ajuta !

Cu raportul eu sunt in urma dar vad eu cum il termin :) Succes !

Bafta la testul Tau!!

Eu am sa plec putin prin Serbia :))

Ne vedem ....in weekend-ul urmator :(.

Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.