Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am intrat pe un cont de level 1, in perioada aia de Halloween, am facut quest-ul si dupa m-a mancat undeva sa fac caterinca de astia pe care-i cunosteam eu (dar eu nu le-am zis cine sunt) si parerea mea e ca am primit un /report de la unul din tovarasii mei... s-a verificat IP-ul si am luat mute 240 + demitere + fp max pe contul mare de la Kelton...

 

N-aveti idee cat de mult imi lipseste factiunea asta...

 

 

EDIT: Am fost acceptat baaaa, manca-v-as talentu' vostru ! ;x

Respectul meu frate pentru ca ai fost alaturi de noi.

PS: Acum am venit din oras.. intru imediat in game. A da , si welcome celor noi.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara.

In aceasta seara, eu impruna cu bunul meu prieten TheBlackHawk97 am organizat o activitate impreuna cu voi la PaintBall. Fericitul castigator a fost albertoy21, acesta a castigat 20.000$ Sper ca v-ati distrat si ca nu ati stat pentru bani. Vor mai exista activitati de acest gen pe viitor si sunt sigur ca ''Barba'' nu se va opune. Astept parerile voastre printr-un PM sa imi spuneti cum vi s-a parut si daca vreti sa mai fie astfel de activitati. Aveti cateva poze mai jos.

http://postimg.org/gallery/5d9n7cai/

mAxzOkX.png?1

qxv88RD.jpg?1

Link to comment
Share on other sites

 

Buna seara.

In aceasta seara, eu impruna cu bunul meu prieten TheBlackHawk97 am organizat o activitate impreuna cu voi la PaintBall. Fericitul castigator a fost albertoy21, acesta a castigat 20.000$ Sper ca v-ati distrat si ca nu ati stat pentru bani. Vor mai exista activitati de acest gen pe viitor si sunt sigur ca ''Barba'' nu se va opune. Astept parerile voastre printr-un PM sa imi spuneti cum vi s-a parut si daca vreti sa mai fie astfel de activitati. Aveti cateva poze mai jos.

http://postimg.org/gallery/5d9n7cai/

mAxzOkX.png?1

qxv88RD.jpg?1

 

Frumoasa activitate , pacat ca nu am fost on in sa-mp..

 

PS: Noapte buna tuturor , bafta la comenzi si welcome celor noi.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Albert!!! ;)) Bun venit celor noi, sper sa va acomodati cat mai repede si sa ne intelegem bine. :)

Link to comment
Share on other sites

Bravo albertoy21, m-ai intrecut exact in ultima clipa.

 

 

 

Buna seara.

In aceasta seara, eu impruna cu bunul meu prieten TheBlackHawk97 am organizat o activitate impreuna cu voi la PaintBall. Fericitul castigator a fost albertoy21, acesta a castigat 20.000$ Sper ca v-ati distrat si ca nu ati stat pentru bani. Vor mai exista activitati de acest gen pe viitor si sunt sigur ca ''Barba'' nu se va opune. Astept parerile voastre printr-un PM sa imi spuneti cum vi s-a parut si daca vreti sa mai fie astfel de activitati. Aveti cateva poze mai jos.

http://postimg.org/gallery/5d9n7cai/

mAxzOkX.png?1

qxv88RD.jpg?1

 

A fost tare eventul, dar inceputul a fost cam dubios cu colindatul si caterinca ce-a fost in HQ Paramedics. Dupa a devenit interesant si chiar mi-ar place sa mai avem parte de asemenea event-uri / activitati. Asteptam in continuare si alte idei de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Doamne ce aiurea e cu comanda x la mine X(

 

Las' ca te obisnuiesti tu si nu te panica, de comenzi ai timp, ideea e sa fii activ si sa-ti dai interesul pentru raportul minim de activitate.

 

Acum as vrea sa spun cateva cuvinte pentru colegul nostru Cronen care si-a depus demisia dupa doar 4-5 ore de la intrarea in factiune.

Sper sa tragi un ochi la ceea ce-ti voi spune in acest post: nu stiu exact ce s-a intamplat, am inteles ca ai avut o altercatie cu ceilalti colegi si v-ati cam ciondanit, dar alegerea ta nu cred ca e deloc corecta. Intr-un fel e ca si cum iti bati joc de factiune si de lider, tie ti se pare corect asa? Motivul tau e acela ca nu te-ai acomodat, dar cum vrei tu sa te acomodezi in 4-5 ore daca tu nici macar n-ai incercat sa faci un efort sa stai macar 24h in factiune? Ma lamuresti si pe mine? Eu am inteles, s-au luat baietii de tine, v-ati certat, etc, am vazut ca ai avut r4 in Southern Pimps, ceea ce inseamna mult pentru un gang, deci esti din start o persoana de la care poti sa ai pretentii, gandeste-te mai bine ce faci cu demisia aia. Sfatul meu pentru e sa-i dai edit, si sa o retragi, apoi sa stai alaturi de noi 2 saptamani si daca si atunci gasesti acelasi motiv ca nu poti sa te acomodezi sau ca locul tau nu e in Paramedics, atunci esti liber sa faci ce vrei, dar mie personal mi se pare frustrant sa-ti depui demisia dupa doar cateva ore. Nu te cunosc, nu stiu ce fel de om esti tu, dar nu e normal ce faci tu aici.

Link to comment
Share on other sites

mane eu sunt activ dar mie imi nu imi place treaba aia atat tot poate fac si eu raport pana sambata ma stradui depun mult efort vreau sa raman aici in paramedici foarte mult timp dar ceea ce vreau eu sa fac aici un rank foarte mare Exemplu 4-5 poate si aici o sa raman imi place foarte mult sa dau heal la persoane .Sper ca ne-vom intelege bine cu toti

Link to comment
Share on other sites

@@South C a r L,cred ca a fost bine[nu am fost on].Si as propune ca de acum sa anuntati din timp.Macar cu 1 zi inainte pe forum undeva...

@,haide ca o sa te acomodezi.Ieri a fost mai greu pt ca ati intrat multi si toti doreati comenzi.Dar cand termina cineva raportul se va opri si va lasa pe ceilalti sa faca.So,mai stai si tu :)) !

Link to comment
Share on other sites

Neata colegi , si un CALDUROS WELCOME CELOR NOI !

 

Cronen, scuza-ma ca ma bag , dar daca nu ai vrut in Paramedics si locul tau "nu e aici" atunci de ce ai aplicat si ai luat locul cuiva care poate isi dorea sa fie aici ?

Eu zic sa te gandesti de 2-3-10000 de ori inainte sa faci asa ceva .

 

Succes cu raportu colegi !

Link to comment
Share on other sites

i dont know how to say it :D . but this message for Missy ,, Cristina , and Zsolti

and

Hahahahaaa :))) this one's great and trueeee :))

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.