Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

-Nick: Jack_D

-Level: 21

-Factiunea inscrisa: Paramedics

-Rank ( minim rank 4): 5

-Am luat la cunostinta regulamentul eventului: Da!

-Sugestii / pareri: :-??

 

Neata! V-am inscris la eventul lui [GF]Vlad. Cititi probele, cititi informatiile! Ne vedem mai tarziu in game, unde vom discuta mai multe despre event.

Link to comment
Share on other sites

Mersi mersi :)) la multi ani si tie. Si iti doresc mult succes la traseu. :D

Link to comment
Share on other sites

Vad ca nu la sala imi doresti succes, ci la traseu, lucrul de care ma tem cel mai putin, dar multumesc frumos, esti o dulce ca intotdeauna :* , chiar vreau sa vorbim ceva in privat, ca sunt in toane bune...

Link to comment
Share on other sites

Aaaa pai am crezut ca sala ai trecut deja. :-S Oricum succes la ambele. :) Ma gasesti pe facebook.

 

P.S. Mda..patatina naba :-W vezi ca inca nu ti-am dat bataia pe care o meriti, dar lasa ca te prind eu. :))

Edited by BTD Missy
Link to comment
Share on other sites

Hei hei :D Succes nabule la ambele, sa nu ne dezamagesti, asa cum am facut eu in game :))

Multumesc patatina naba, sper sa iau din prima. Nu stiu care a fost exact faza la tine, daca ai stiut ce faci sau nu, dar oricum mie o sa-mi spui adevarul in privat, ne auzim in-game si sper sa nu mai faci prostioarele astea, treci la pupacit ! :* :* :*

Va urez drum bun mai departe, am fost banat 10zile si voi fi scos din factiune. Succes in continuare

Vezi amice? Roata aia si patrata de-ar fi, tot se intoarce odata. Nu vreau sa intelegi gresit, nu ma bucur de nefericirea ta, ca ai luat ban, sincer sa fiu nu-mi pasa, nu ma intereseaza, eu nu sunt dusmanos, dar voiam sa scot in evidenta faptul ca atunci cand am reintrat in factiune, ai inceput sa ma iei la misto pe [/r] pentru ce-am patit in urma. Parerea mea e urmatoarea, nu face altuia ce tie nu-ti place. Succes mai departe! Sper sa inveti ceva din cuvintele mele.

Edited by MS InSaNe
Link to comment
Share on other sites

Aaaa pai am crezut ca sala ai trecut deja. :-S Oricum succes la ambele. :) Ma gasesti pe facebook.

 

P.S. Mda..patatina naba :-W vezi ca inca nu ti-am dat bataia pe care o meriti, dar lasa ca te prind eu. :))

Lasa sa iau odata unban si o sa ma bati tu la anu' :)) PS: Tu esti cea care merita bataie, nu eu :P:*

Link to comment
Share on other sites

la multi ani sa fiti sanatoase si frumoase va pup dulceeeeeeee ca mierea.

oricum de azi voi intra mai greu... liceu practica... macar de ziua voastra patatinelor sa fiti amabile cu colegul vostru albertoy care va pupa inca odata

Link to comment
Share on other sites

la multi ani sa fiti sanatoase si frumoase va pup dulceeeeeeee ca mierea.

oricum de azi voi intra mai greu... liceu practica... macar de ziua voastra patatinelor sa fiti amabile cu colegul vostru albertoy care va pupa inca odata

Dragul meu, este ziua lui Missy insa eu le-am poreclit Missy= Patatina Jr. & _Cristina_= Patatina. Deci nu stiu ce ai inteles tu :))))), bft la practica.

Link to comment
Share on other sites

La Multi Ani .. Happy Birth day naba :D

Thank you my nab :D:* :*

 

Happy BirthDay Patatina Jr. :*, imi pare rau ca nu pot intra pe game.. :(,oricum sa ai parte de tot ce iti doresti astazi

 

Multumesc frumooos :* Sper sa am parte de tot ce imi doresc, mereu, nu doar astazi. :-" :))

Link to comment
Share on other sites

:)) Oricum mersi Albert! :D Patatinele te pupa! :* Uhm..dar vrei sa zici ca patatinele nu sunt amabile cu tine?:-W cum adica macar azi sa fim amabile...:-W

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.