Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Felicitari Tule :* eu nu sunt de foarte mult timp in aceasta factiune dar vreau sa iti spun ca meriti din deplin aceasta functie :) Eu iti doresc multe reusite si cred ca o sa fi un lider exceptional :* Si nu uita InFeRn0 te iubeste :**

Link to comment
Share on other sites

Deci acest mesaj este generat automat, doar nabii il pot vedea asa ca va pup , si Tule mult succes pe viitor :)

Pe ultimul loc cu 0 raspunsuri corecte este DemonRullz :))

Link to comment
Share on other sites

Heei, ce mai faceti? :* N-am mai postat de mult aici. :))

Doamne, am probleme cu calculatorul,acum sunt pe tableta, dar imi voi cumpara altul si cred ca iar o sa fac ceva timp inactivitate. :( Mai am ceva de spus. Ce-i cu atâtea demisii? :\

@pH Tule felicitări pentru functia de lider. :*

P.S: Pe ultimul loc cu 0 raspunsuri corecte este DemonRullz. =))

Link to comment
Share on other sites

Felicitari pentru functie. Iti doresc mult succes. Felicitari si celor care au primit rank up. Meritati din plin! :*

Link to comment
Share on other sites

Neata Colegi! Azi sunt din nou acasa .... sunt bolnav.

Si MeT! Nu m-ai postati aici, se vor deschide cand vom fi pregatiti. Topicul asta este pentru Paramedici si nu pentru Civili.

Link to comment
Share on other sites

Heello naaabs! Vreau sa va felicit pe toti care ati primit rank up, de acum sunteti mai nabi ca inainte :D Felicitari Tule pentru functia de lider, meriti asta din plin! Vreau sa le multumesc nabelor mele Missy si Lorii si lui Tule ca au avut incredere in mine, sper sa nu va dezamagesc :D Bafta all si nu uitati, sunteti niste nabi :* mai ales Missy si Demon :))

Link to comment
Share on other sites

Bine v-am regasit! Astazi m-am externat din spital. Intru si in game imediat doar sa mai pun una - alta, pe aici - colo.

In primul rand vreau sa-l felicit pe Tule pentru functia de lider a factiunii. NU port pica nimanui, nici lui Kelton pentru ca a procedat corect daca stau sa ma pun in locul lui, nici lui Tule. Indiferent cine ar fi fost lider, Tule / Brunetta / Missy sau altii, nu am de ce.

Indiferent ce rank 5 sau chiar 4+ (ca de la 4, teoretic, ai sanse la lider) ar fi fost, fiecare si-ar fi meritat functia pentru ca nu ajunge oricine rank 4-5. Membrii sunt alesi cu o foarte mare grija si cu votul celorlalti pentru ca e o functie foarte importanta si oricand poate prelua factiunea.

Mereu ati vazut ca va anuntam cand plec undeva sau stiu eu nu pot ajunge, etc. Nu am putut sa va anunt pentru ca nici nu mi-ar fi prins bine tableta / laptop etc, si nici nu am avut cu ce ca mi-am luat telefonul doar. Iar eu cum nu prea folosesc telefonul nu am performant, aveam un touch obosit.

Am avut aprindere la plamani, dureri mari de cap si am facut si radiografie la sinusuri iar doamna doctor a spus ca e grav si ca trebuie sa ma interneze.

Am fost internat 7 zile pentru sinuzita acuta. Si nu stiu daca stiti sau nu, dar va voi explica sa nu credeti ca am facut nu stiu ce prostii, nu. Avand in vedere ca am avut mai multe probleme in perioada aceasta am avut multe inactivitati si asa a dus la scoaterea liderului.

Poate e mai bine asa, ma voi dedica si mai mult scolii pentru a recupera intr-un timp mai scurt.

Tule, daca vreodata imi vei cere sfatul in luarea unei decizii, ti-l voi da cu cea mai mare placere. Dar sunt sigur ca te vei descurca foarte bine si fara mine deoarece tu si brunetta aveti o vechime mult mai mare ca mine in factiune.

Voi intra imediat si in SA:MP si si pe Userpanel sa vad noutatile.

Vreau sa va multumesc tuturor pentru ca ati fost niste membrii si colegi foarte de treaba.

M-am bucurat foarte mult cand am vazut ca au fost atatea zile fara vreo reclamatie la adresa unui player, decat asta ultima, care e pentru +1, nu e treaba lui.

Din ce am mai vazut pe forum unii ati luat up, tin sa va felicit.

Eu voi ramane in continuare membru' a factiunii Paramedics, nu am de gand sa ies de aici sau sa ma las de SA:MP. Aici am crescut, este o factiune minunata, cu membrii respectosi, aici mi-am facut prieteni, aici m-am facut cunoscut, aici m-am simtit si ma voi simti mereu bine. Ne vedem in game, salut!

Link to comment
Share on other sites

 

Bine v-am regasit! Astazi m-am externat din spital. Intru si in game imediat doar sa mai pun una - alta, pe aici - colo.
In primul rand vreau sa-l felicit pe Tule pentru functia de lider a factiunii. NU port pica nimanui, nici lui Kelton pentru ca a procedat corect daca stau sa ma pun in locul lui, nici lui Tule. Indiferent cine ar fi fost lider, Tule / Brunetta / Missy sau altii, nu am de ce.
Indiferent ce rank 5 sau chiar 4+ (ca de la 4, teoretic, ai sanse la lider) ar fi fost, fiecare si-ar fi meritat functia pentru ca nu ajunge oricine rank 4-5. Membrii sunt alesi cu o foarte mare grija si cu votul celorlalti pentru ca e o functie foarte importanta si oricand poate prelua factiunea.
Mereu ati vazut ca va anuntam cand plec undeva sau stiu eu nu pot ajunge, etc. Nu am putut sa va anunt pentru ca nici nu mi-ar fi prins bine tableta / laptop etc, si nici nu am avut cu ce ca mi-am luat telefonul doar. Iar eu cum nu prea folosesc telefonul nu am performant, aveam un touch obosit.
Am avut aprindere la plamani, dureri mari de cap si am facut si radiografie la sinusuri iar doamna doctor a spus ca e grav si ca trebuie sa ma interneze.
Am fost internat 7 zile pentru sinuzita acuta. Si nu stiu daca stiti sau nu, dar va voi explica sa nu credeti ca am facut nu stiu ce prostii, nu. Avand in vedere ca am avut mai multe probleme in perioada aceasta am avut multe inactivitati si asa a dus la scoaterea liderului.
Poate e mai bine asa, ma voi dedica si mai mult scolii pentru a recupera intr-un timp mai scurt.
Tule, daca vreodata imi vei cere sfatul in luarea unei decizii, ti-l voi da cu cea mai mare placere. Dar sunt sigur ca te vei descurca foarte bine si fara mine deoarece tu si brunetta aveti o vechime mult mai mare ca mine in factiune.
Voi intra imediat si in SA:MP si si pe Userpanel sa vad noutatile.
Vreau sa va multumesc tuturor pentru ca ati fost niste membrii si colegi foarte de treaba.
M-am bucurat foarte mult cand am vazut ca au fost atatea zile fara vreo reclamatie la adresa unui player, decat asta ultima, care e pentru +1, nu e treaba lui.
Din ce am mai vazut pe forum unii ati luat up, tin sa va felicit.
Eu voi ramane in continuare membru' a factiunii Paramedics, nu am de gand sa ies de aici sau sa ma las de SA:MP. Aici am crescut, este o factiune minunata, cu membrii respectosi, aici mi-am facut prieteni, aici m-am facut cunoscut, aici m-am simtit si ma voi simti mereu bine. Ne vedem in game, salut!

 

Dupa ce am fost rugat 2 ore continuu de catre acest nab pt +1 , m-am hotarat sa ii dau.

Ps : Nu uita /transfer demonr 100000

 

Wrong, wrong n-ati vazut nimic !!!

Bun venit inapoi nab, si mai ziceti ba si voi ceva p`aci !!

Link to comment
Share on other sites

Welcome back Jack_D.

Cand intri in joc nu uita sa dai un [/call] la mine

Sa stii: Cand tu nu erai in game nu s-a intamplat nimic rau ^_^

Kelton, Bobo si [pH]Tule, au avut grija de noi.

D-abia astept sa ne intalnim in game.

Link to comment
Share on other sites

Salutari tuturor , astazi dupa cum se pare vom avea noi colegi , sper sa nu avem colegi naspa ci colegi nabi :) in stilul paramedics cand vorbim de nabi :) .

o zi buna

Link to comment
Share on other sites

Salut all. Imi cer mii de scuze ca postez aici , am fost acceptat pentru teste la paramedics.

Am o intrebare : intra maine dimineata un tester? Sa dau testul de intrare .

Din nou repet imi cer scuze ca postez aici!

EDIT : Retrag. M-am razgandit , voi mai repeta putin teoria si regulamentul . Cred ca il voi da diseara.

Din nou imi cer scuze de post aici , deoarece nu fac inca parte din aceasta factiune minunata.

Edited by Snikker
Link to comment
Share on other sites

Anjojo <3 frate ... tot ce iti doresc este numai bine pe viitor , sper sa te simti bine in ng cu mickey fostul nostru coleg, actualul tau coleg :) .

Ti pup ma :* , esti extraordinar.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.