Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce e ma cu linistea asta?? Si de ce insane nab? Si de ce mure si nu branza ?Si de ce cris naba? Si de ce factiune nabi ? Si de ce lori/missy mure?

 

DE CE ? DE CE? DE CE ? :|

Link to comment
Share on other sites

Ce e ma cu linistea asta?? Si de ce insane nab? Si de ce mure si nu branza ?Si de ce cris naba? Si de ce factiune nabi ? Si de ce lori/missy mure?

 

DE CE ? DE CE? DE CE ? :|

Vrei sa-ti raspund la toate intrebarile odata? PENTRU CA TU ESTI SINGURUL NAB DIN ACEASTA FACTIUNEEEEEEEEEEEEEEE....MNAA :)) ti-am raspuns :))

PS: Salpa Nabs :*:))

Link to comment
Share on other sites

Vrei sa-ti raspund la toate intrebarile odata? PENTRU CA TU ESTI SINGURUL NAB DIN ACEASTA FACTIUNEEEEEEEEEEEEEEE....MNAA :)) ti-am raspuns :))

PS: Salpa Nabs :*:))

Hei, n-a fost prea dragut din partea ta... :(

 

De ce e Cris asa rea si naba? De ce? De ce? De ce?

Link to comment
Share on other sites

Salut colegii nabi, azi e JOI ... deci prin deductie logica apare NARUTO :>:>:>.

 

Asa ca, daca sunteti fanii .. VIZIONARE PLACUTA .[ mure celor ce nu sunt fani !! =))]

 

Spor la raport si o zi frumoasa ! :D

Link to comment
Share on other sites

Doar membrii factiunii pot posta aici.

Reguli:

 

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.
- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru a posta din nou. (evident, doar dupa 15 minute)

Sanctiuni:
Cine nu respecta regulile risca sa fie sanctionat cu AV / FW or [/uninvite].

 

Totusi, mai tineti si voi cont de regulile topicului, poate trece Tule pe aici si va vad cum plangeti.

Link to comment
Share on other sites

Ba =)))))))))))))) . Va recomand sa aveti un tata STELIST si un frate DINAMOVIST .. mor de ras =))))))))))))))))))))))))) [acum e abea 3-1]

 

Ps: De ce se injura pentru un amarat de meci ? Astept pareri.

 

Ps: N-A APARUT NARUTO AZI , CE VIATA CRUDA :((

Link to comment
Share on other sites

Ma lamureste si pe mine cineva de unde pana unde se duc cei 2 la degle cand eu am scris primu si dupa restul?

JDGRW4T.png

Deci am scris primi 2 care scriu merg la event da ? la 23:07:44 a scris el.chico la 23:07:45 rabitu cu tine si a venit in asa fel in cat 1 2 si tu 3 cum se vede in poza ce nu e asa clar? Nu inteleg ce te framanta am precizat ca trebuie sa scri ceva anume??? Pai na tu ai fost singurul care nu a inteles , tot noi avem o problema :))

Edited by Spintecatoru
Link to comment
Share on other sites

Ce faceti nabilor ?

Am vazut ca ati inceput sa postati raportul,cand ajung acasa o sa il pun si eu ..(sunt la scoala ) :(

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.