Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@,

Reguli:

- Diferenta de timp intre posturile pe care le faceti trebuie sa fie de minim 15 minute.

- Pentru a posta aici trebuie sa folosesti minim 2 propozitii, nu ai voie doar sa saluti sau sa pui intrebari de genul "ce mai faceti?, "ce mai ziceti?" etc.
- In cazul in care ai postat ceva in acest topic trebuie sa astepti sa posteze 2 persoane pentru a posta din nou. (evident, doar dupa 15 minute)
Sanctiuni:
Cine nu respecta regulile risca sa fie sanctionat cu AV / FW or [/uninvite].

 

 

Ai grijă data viitoare. Valabil pentru toți.

Edited by pH Alex
Link to comment
Share on other sites

Am si eu o intrebare ,cine poate sa-mi raspunda :

- Am cerere de invoire,dar cred ca voi ajunge,dar are ceva daca voi intarzia putin ?

PS : Scris de pe tableta.

Link to comment
Share on other sites

@Hiq Daca esti inactiv 3+ zile, fara invoire, te poate demite.

Era vorba de invoire la sedinta cred... nabo :))

 

Ps: votati Deuce primar

Ps: Mure cu branza..

 

Nu prea e activitate in acest topic... si nu ma refer la spam... trebuie respectate si regulile zise de tule mai sus :D. Salpa !

Edited by South DemonRullz
Link to comment
Share on other sites

Era vorba de invoire la sedinta cred... nabo :))

 

Ps: votati Deuce primar

Ps: Mure cu branza..

 

Nu prea e activitate in acest topic... si nu ma refer la spam... trebuie respectate si regulile zise de tule mai sus :D. Salpa !

Aaaaa sedinta? :)) Pai pana la urma a ajuns parca... :-??

 

P.S. Mure

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

Salut all.Asta este primul meu post aici,am vrut sa stau sa intru ,,oficial'' in paramedici pana sa postez aici.Vroiam sa va zic doar ca imi pare bine ca am intrat,e o factiune superba,cu membri de treaba si in care facem o munca frumoasa.Am facut si primul fw duminica :)) dintr-o prostie(mi s-a blocat samp-ul la 14:50 si nu am mai putut intra pana nu l-am reinstalat.) dar nu e nimic foarte grav.O sa intru si eu in 10-15 min si mai vb acolo.Pa-pa.

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegii... astazi ,defapt acum 5-10 min cand scriam, facand tema la franceza... mi-am dat seama ca in 5 luni si 6 zile in aceasta factiune am devenit doar mai nab ..Astfel incat, m-am hotarat sa las bisturiu' si sa ma retrag... promit ca voi fi post-hunter... ca va voi chema pe chiliad .... ca voi trage in ambulante.... FIINDCA VA IUBESC!

 

 

Click mai jos...

 

 

 

 

 

 

 

 

NU SCAPATI VOI DE MINE, MUHAHAHAHAHA!

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegii... astazi ,defapt acum 5-10 min cand scriam, facand tema la franceza... mi-am dat seama ca in 5 luni si 6 zile in aceasta factiune am devenit doar mai nab ..Astfel incat, m-am hotarat sa las bisturiu' si sa ma retrag... promit ca voi fi post-hunter... ca va voi chema pe chiliad .... ca voi trage in ambulante.... FIINDCA VA IUBESC!

 

 

Click mai jos...

 

 

 

 

 

 

 

 

NU SCAPATI VOI DE MINE, MUHAHAHAHAHA!

 

 

 

 

 

 

 

De ce trebuie sa fii asa de nab totdeauna? Ti-ai luat titlul de cel mai mare nab al factiunii....dar nici chiar asa...de-abia astept sa parasesti factiunea asta si sa revina totul la normal :X :X :))))

Link to comment
Share on other sites

Dragi colegii... astazi ,defapt acum 5-10 min cand scriam, facand tema la franceza... mi-am dat seama ca in 5 luni si 6 zile in aceasta factiune am devenit doar mai nab ..Astfel incat, m-am hotarat sa las bisturiu' si sa ma retrag... promit ca voi fi post-hunter... ca va voi chema pe chiliad .... ca voi trage in ambulante.... FIINDCA VA IUBESC!

 

 

Esti cel mai mare nab din aceasta factiune ,cum ai ajuns la aceasta decizie ? Nu ma supara,ca nu e bine !

 

Edited by Hiq
Link to comment
Share on other sites

suferi de nabism level 69. Deja esti prea nab. Termina cu nabismul, nabule. :)) Muuuree! :*

Edited by Missy
Link to comment
Share on other sites

Tin sa urez un calduros : "Bun venit !" celor noi ,sper sa se adapteze macar la fel de bine ca cei din seria trecuta . Nu stiu ce sa zic ,sper sa va acomodati,aveti grija la cele 3 secunde de la /accept medic . Mai multe veti afla in-game .

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi in factiunea asta de nabi! Welcome for the new members in this faction full of nabs! :)):*

Link to comment
Share on other sites

welcome celor noi in factiunea , Noapte Buna Totii

 

This is a littel video from rpg 2 , with my leader sucker!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.