Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Deci naba asta abea a invatat sa mentioneze si tot eu is cel mai nab? :))

Daca naba de @South Missy ma va ataca in continuare ma voi alia cu KIWI !!! > :) muhahahahaaha

 

Salut nabi, gg sarpe veninos si oana pentru r3.

 

A,da, era sa uit ... n-am primit niciun +1 ... nimeni nu se crede nab? :((

Nu primesti +1 ca esti prea nab @South DemonRullz :)) muhahahaha >:)

@South Missy esti naba :* !!!

PS: GG pentru rank Ioana si Sarpe, ati devenit si mai nabi :))

Edited by South Criss
Link to comment
Share on other sites

Sarpele veninos iti multumeste demonel:P GG ioana:))))

Va pupa baiatu :*

Stai ma linistit, chiar asa rau par ?:)) Is rau doar cu cine merita :D.

 

Nu primesti +1 ca esti prea nab @South DemonRullz :)) muhahahaha > :)

@South Missy esti naba :* !!!

PS: GG pentru rank Ioana si Sarpe, ati devenit si mai nabi :))

Daca eu nu primesc +1 ca-s prea nab, tu cum de primesti ?! A?! Ca daca e sa ne masuram in nabism suntem poate chiar egali ...

De ce nu se respecta regula si la tine?:))

Link to comment
Share on other sites

IoanaB si Vipe[R]a felicitari pentru rank up! Ati meritat din plin. Dar tot nabi ati ramas. :)) Va pwp. :*

Edited by South Missy
Link to comment
Share on other sites

Logic ca meritam:)) daca nici noi, atunci cine???

Si cei care imi ziceti ''sarpe' sunteti nabii rau :P:))

Asa e sunt nabi, tu nu esti "sarpe" esti "sarpe veninos",nu-i asa? @South Missy si sunt nabe rau ... intelegele :))

 

Ps:vreau si eu +1 :((

Link to comment
Share on other sites

@South Missy, @Mango3, , , , încetați cu posturile voastre aiurea și pentru +1, dacă nu, mai discutăm.

 

@ tin sa mentionez ca in primul rand noi am respectat regulamentul de pe forum, in al 2-lea rand nu sunt posturi cu ''ce mai faceti'' sau chestii de genu (inutile) si in al 3-lea rand noi nu facem +1, dupa cum vezi tu faci..deja ai un +1 dar noi nu avem la posturile noastre....asa ca nu mai comenta atat si lasa-ne pe noi in pace =)) Salpa pwp :*

Link to comment
Share on other sites

Tule de ce mi-ai dat FW ca am postat la invoiri ca nu pot posta raportul

Pai logic ca ti-a dat , nu te scutesti de raport la topicul cu "Invoiri" ci printr-un pm la tule dat din timpul saptamanii nu exact vineri/sambata.Topicul cu Invoiri este pentru sedinte/activitati ca sa te lamuresc in caz de nu ai stiut ...

 

Tule eu nu cred ca sunt doar posturi pentru +1, poate ca unele sunt ,recunosc. Dar e topic de Discutii nu ? La ce ai vrea sa-l folosim ? :))

 

Jackie [Chan] stiu ca mai verifici forumul din cand in cand, n-ai de gand sa ne vizitezi si-n joc macar 1-2 ore? :) . Nu mai tocii atat, lasa ca iei tu note mari :P.

 

Ceva ca sa-l fac gelos pe Wuki zis si cita >:)

Da click daca ai tupeu, trebuie sa stai pe un scaun.

 

 

 

Edited by South DemonRullz
Link to comment
Share on other sites

Bafta mai departe,@ @ :-H

Noapte buna colegi.

@,lasa ca te fac eu maine la o runda.

P.S:Felicitari tuturor pentru rank up! :*

Edited by Ambulance Commander Wukong
Link to comment
Share on other sites

Baftă mai departe yXk şi Gaby.

Noapte bună nabs . Facem mîine un paintball?

PS: Missy , dă-mi o palmă ))

Iti dau si doua daca vrei. :))

 

Felicitari celor care au primit rank up. Si bafta mai departe pentru cei care au parasit factiunea.

 

P.S. Pentru ca Paramedics si pentru ca nabe:

3FxoITY.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut, salut ! Tocmai ce am ajuns si eu de la scoala. Azi am dat doua teste. :(

Missy, aia e mafia din LV ? :))

Da , cum sa nu? Cele 3 ce au speriat Vestu ... [daca zic ceva urat risc sa fiu fugarit de tocuri...]

 

Ce mai faceti ? Cica avem o mini vacanta =)) 2 zile + weekend, avand in vedere ca nu e scoala e bine,nu?=))

 

Succes mai departe Gaby si Yxk , sa aveti noroc in factiunea pe care-o doriti :D.

Link to comment
Share on other sites

Da , cum sa nu? Cele 3 ce au speriat Vestu ... [daca zic ceva urat risc sa fiu fugarit de tocuri...]

 

Ce mai faceti ? Cica avem o mini vacanta =)) 2 zile + weekend, avand in vedere ca nu e scoala e bine,nu? =))

 

Succes mai departe Gaby si Yxk , sa aveti noroc in factiunea pe care-o doriti :D.

Baaai deci nu pot sa cred ca ti-ai schimbat avatarul :O moaaaamaaa....sa inteleg ca nu te mai consideri nab? :))) nu spera la asta...tot cel mai mare nab al factiunii ramai demonel >:) Apropo, cel mai mare nab si ''GHEI'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Baaai deci nu pot sa cred ca ti-ai schimbat avatarul :O moaaaamaaa....sa inteleg ca nu te mai consideri nab? :))) nu spera la asta...tot cel mai mare nab al factiunii ramai demonel >:) Apropo, cel mai mare nab si ''GHEI'' ;)

Ma plictisisem de cel vechi .. trebuia sa fac o schimbare.. Dar nu-ti plac avatarele mele noi ?:((

Restu ce mai faceti ? Daca la voi in oras e vreme frumoasa si iesiti p-afara va urez de pe acum Distractie Placuta ! :D

Ps: cam liniste pe aici, v-a speriat Tulica?

Apropo nu cred ca acest post e pentru +1 !

A si da era sa uit, eu nu sunt GHEI naba , sunt fan Naruto >:)

Link to comment
Share on other sites

Clanul official TLG dupa RPG2 va ureaza un 1 Mai fericit!

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.