Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@IoanaB,poza cu ce a spus demon e trucata iar cealalta poza...tot trucata e.

@, zi si tu ceva "multumesc" "mersi",mai ales lui alberto :*.

Celor noi: va recomand sa nu mai faceti minimul la raport ca poate va treziti cu un fw,faceti macar 2-3 in plus ca sa fiti siguri.

Link to comment
Share on other sites

@@IoanaB,poza cu ce a spus demon e trucata iar cealalta poza...tot trucata e.

@, zi si tu ceva "multumesc" "mersi",mai ales lui alberto :*.

Celor noi: va recomand sa nu mai faceti minimul la raport ca poate va treziti cu un fw,faceti macar 2-3 in plus ca sa fiti siguri.

Eu la inceput numai peste 200 aveam raport , de rusine sa nu il am cel mai mic...in fine... daca asa considera ei , nu ai ce sa le faci.

Edited by South Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

@@IoanaB,poza cu ce a spus demon e trucata iar cealalta poza...tot trucata e.

@, zi si tu ceva "multumesc" "mersi",mai ales lui alberto :*.

Celor noi: va recomand sa nu mai faceti minimul la raport ca poate va treziti cu un fw,faceti macar 2-3 in plus ca sa fiti siguri.

Logic c-am sa multumesc, dar ieri n-am apucat... imi cer scuze.

Nab ti-am zis si-n game iti zic si aici, chiar acel mesaj este un cadou, si mersi :D . Mai mult de "mersi" ar fi de prisos :X.

Naba @South Missy sa stii ca din pacate tortul n-a avut mure, am sa ma revolt la ai mei :)).

Nab Cita, chestia cu raportu' am zis-o si eu in game, plagiatorule.

 

Ca un rezumat, multumesc tuturor pentru urari...cine stie poate la "majorat" voi fi tot aici :)).

 

O duminica frumoasa va urez.

Link to comment
Share on other sites

Logic c-am sa multumesc, dar ieri n-am apucat... imi cer scuze. Nab South Albertoy21 ti-am zis si-n game iti zic si aici, chiar acel mesaj este un cadou, si mersi . Mai mult de "mersi" ar fi de prisos . Naba South Missy sa stii ca din pacate tortul n-a avut mure, am sa ma revolt la ai mei . Nab Cita, chestia cu raportu' am zis-o si eu in game, plagiatorule.

1. Neata colegi :D.

2. Demon nab,crezi tu ca erau 40 on atunci? [-X

3.Bine ca ti-am reamintit eu sa le multumesti =)) .

Sper sa fiti cat mai multi la activitatea de azi cu Southern Pimps,la ora 20:00.(Rar avem activitati cu ei,deci profitati)

Ne vedem in game :* .

Edited by Field Chief Wukong
Link to comment
Share on other sites

Eu m-am invoit preventiv, in cazul in care nu o sa fiu acasa. Daca nu ajung, distractie placuta. :*

Link to comment
Share on other sites

Deoarece @ este o vrabiuta posesiva, am creat urmatorul video ca sa numai latre la mine :|.

ATENTIE: Urmatorul video este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Nu am vrut sa jignesc pe cineva prin acest video. Enjoy :)

CLICK

Astept +1 daca va placut :D

Edited by AIM CrazY13x
Link to comment
Share on other sites

Deoarece @ este o vrabiuta posesiva, am creat urmatorul video ca sa numai latre la mine :|.

ATENTIE: Urmatorul video este un pamflet si trebuie tratat ca atare. Nu am vrut sa jignesc pe cineva prin acest video. Enjoy :)

CLICK

Astept +1 daca va placut :D

Ce sa zic ma ? A iesit smecher .. cu toate ca am vaga impresie ca ma iei la misto =)). Dar sigur ma insel :)).

+1 nu primesti... sunt zgarcit...

 

Paramedicii nabi voi ce mai faceti ?

Va doresc o saptamana usoara la scoala si plina de note mari.

Link to comment
Share on other sites

Demon , eu ţi-am dat o pupică în joacă cu ocazia zilei tale de naştere. A fost mai demult nabule şi cred că ţii minte cum te-am felicitat.

 

Rhaskos , sincer , m-a copleşit demisia ta, mulţumesc că mai menţionat la prieteni , sunt de acord cu tine , familia făcută pe timpurile noastre constituind din 9-10 membri era foarte excelentă. Cu părere de rău 2-3 mem bri au părăsit rîndurile noastre. Eram foarte uniţi şi ageri şi cred că cei vechi au recunoscut asta. După părerea mea , Rhaskos vă trimite un mesaj că ( Trebuie să ne respectăm unul pe altul , trebuie să mai lăsăm nişte comenzi pentru alţii care au de mai făcut raportul . Chiar vă trebuie vouă best-ul ăsta? Nu suntem sălbatici şi nu trebuie să ne gonim după 50k. Înţelegeţi că nu toţi au timp destul pentru efectuarea raportului , şi unii îşi pun nădejda pe voi , dar pînă la urmă se dezamăgesc în voi şi rămîn cu mîna în buzunar.

Eu cred că cuvintele mele v-au ajuns la mintea voastră , dacă nu , o să vă daţi seama m-ai încolo.

Asta se adresează la rank 1-2, că voi mai mult faceţi best.

P.S.: Rhaskos te rog să mai rămîi , o vorbim când o să vină timpul întradevăr.

 

All: Noapte bună somnuşor , să visaţi un peştişor.

Link to comment
Share on other sites

<b>Dupa mine in factiune s-au adunat mult mai multe probleme...Si problema principala este ....lipsa respectului intre membri!!! La inceput toti eram egali...cel putin asa am vazut eu cand am intrat...Pe parcurs mi-am dat seama ca exista ''preferati''...deja se fac diferente intre cei de rank mai mic si cei de rank mai mare..Aici ma refer ...uni primesc fw`uri pe banda...iar alti nu primesc nici dupa 2-3 reclamatii...

Lucrul asta nu mi se pare deloc normal..si faza mai nasoala este ca se fac diferente destul de vizibile, daca erau mai ferite mai ziceam, dar sa te faca in fata...e deja lipsa de respect.

Sper sa va dati singuri seama de greselile facute..si sa va indreptati, asta ar fi un mic sfat din partea mea..nu voi mai sta foarte mult pe aici:) Deja apar din ce in ce mai multe demisii..eu zic sa analizam din ce cauza...si sa reparam aceasta situati cat mai este timp.. ;)

 

Rhaskos, ai mare dreptate si in ceea ce ai spus tu si sper sa se ia in considerare si aceste lucruri...:) Esti un prieten bun si nu meriti sa pleci din aceste cauze...:)</b>

Edited by MF l VipeRa l
Link to comment
Share on other sites

Chiar imi pare rau sa vad ce opinie v-ati facut. Eu nu cred ca se fac diferente intre membri. De ce si-ar risca Tule functia? Fiecare caz e diferit, nu se aplica aceleasi sanctiuni. Cat despre best-urile n-am ce sa zic. Fiecare face cat poate sau cat vrea. Daca unii nu au nicio considerare fata de ceilalti colegi, noi nu avem ce sa schimbam la asta. Fiecare are dreptul la best, chiar si rank-urile mai mari. Daca s-ar apuca toti de raport, din timp, nu ar aparea astfel de probleme. Dar problema e ca multi dintre voi va apucati numai in ultimele 2 zile. Demisii am avut si o sa mai avem. La toti vine momentul acela cand simtim ca trebuie sa facem o schimbare, asta e ceva normal. Asta nu inseamna ca nu mai suntem o familie unita, cine vrea sa ramana, oricum ramane in "familia" asta fara nici-o scuza. Acum e decizia voastra daca vreti sa ramaneti sau nu...

Edited by South Missy
Link to comment
Share on other sites

Dragii mei colegi dupa cum putem vedea prea multi dintre noi isi doresc din ce in ce mai mult sa devina cineva pe acest server facand orice si uitand ca in spatele lor sunt prietenii , rude , cei mai buni prieteni, paramedics a fost si va fi cea mai unita si de baza factiune de pana acum pe b-zone.Poate ea nu este recunoscuta cum trebuie deocamdata, dar sunt sigur ca ea este cea mai buna.

Mango ai perfecta dreptate , dar haideti putem sa facem orice impreuna , nu cred ca mie , sau oricui din factiune ne-ar fi greu sa facem cheta pentru cineva ce ii lipseste 20k , suntem 40 in factiune , totusi nici macar pe noi insine nu ne mai respectam?

Poate unii dintre voi nu ia in considerare ce spun , deoarece am luat rank down si faction warn , drept urmare nu sunt un membru vrednic de paramedics.Dar vreau doar sa va intreb , cand a fost ultima data cand ati facut un jucator care abia l-ati intalnit fericit? sau l-ati ajutat?

Mango , Vipera , Rhaskos , nu vreau sa par modest asa ca am sa va spun direct , sunt aici de 5 luni si cateva zile si la inceput cand am intrat eram foarte emotionat , eram ca si cum cineva imi pusese mana in cap si imi intisese o mana de ajutor dupa ce am cazut pe jos si m-am lovit, cred ca acel moment a fost unul dintre cele mai importante momente ale mele pe b-zone , am inceput sa evoluez usor , frumos , ma intregrasem mai repede decat mi-as fi putut imagina , colegii erau super , din pacate in cele din urma au plecat... Zsolti , BilBarbosul,Gabone,Juan,SergiuYo1998,Istunt,Anjojo si multi altii care au venit aici si toti au lasa in mare parte o impresie buna , o amintire , ceva special ce doar ei aveau cand intrau pe /r .

Am primit Fw ce este drept este drept , am meritat, si ce? Tot o sa am ambitia de a lua rank 5 , sa devin o legenda Paramedics, pana la urma visele se pot indeplini altfel , de ce am visa?Urmati ce considerati voi ca este drept , cautati-va calea , visurile si obtineti scopul dupa care ati stat atat de mult. Acestea fiind spuse , sper sa nu mai plecati paramedics ci sa ramaneti aici cu noi , sa radem , sa ne certam , sa fim toti o factiune cum eram inainte . Loredana aveam rank 2 si imi amintesc ca mereu ne luai cu bus si spuneau toti " wow ce uniti sunteti ", si chiar asa eram ! Unde sunt acele vremuri de a simti nevoie sa fim toti ? Din pacat a pierit.... dar nu este o problema , au fost mai grave de cat atat presupun. Va propun ca din acest moment sa incercam sa fim mai unitii decat am fost vreodata, ce spuneti ? Astept parerile voastre :).

Edited by South Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

Missy..crede`ma ca se fac diferente si de la rank3 la rank 3...sa nu mai vorbim de la mine la rakuri mai mari..(sper ca se simt..cei la care ma refer)

 

Si ok..sunt cazuri diferite pentru diferite lucruri...dar fac pariu ca daca eu spuneam ce mi-au spus ei mie....aveam 3 fw-uri si inca vreao 4-5 avertismente verbale...Sunt diferente vizibil si nu are rost sa ne invartim unu dupa altul...

 

Albert..ai dreptate,si eu eram la fel cand am intrat, dar de cand am intrat eu pana acum s-au schimbat foarte mult lucrurile in rau ;) Ti-am explicat si tie ce si cum...Eu unul am devenit destul de nemultumit fata de comportamentul unor ''colegi'', care au uitat de unde au plecat si toate cele...

Edited by MF l VipeRa l
Link to comment
Share on other sites

Sunt de acord să fim uniţi , dar ca să facem familia asta cea mai unită trebuie stimă şi respect. Eu sper că toţi , subliniez (toţi) să dezvoltăm şi noi aceste calităţi la nivel maxim.

Link to comment
Share on other sites

 

Sunt de acord să fim uniţi , dar ca să facem familia asta cea mai unită trebuie stimă şi respect. Eu sper că toţi , subliniez (toţi) să dezvoltăm şi noi aceste calităţi la nivel maxim.

 

 

Stima si respect cu cine??Eu sper sa refaceti ca respectul sa fie pe primul loc..dar o sa va fie foarte greu:) Eu unul am ales ce am de facut mai departe...Tot ''respectul'' celor care m-au facut sa aleg asta...speram sa ajung r4...si alte chestii dar aici nu mi se poate indeplini asa zisul ''vis''

O seara buna!

Link to comment
Share on other sites

...Nu va mai certati... va rog frumos, fiti uniti nu lasati problemele sa va doboare. Suntem cea mai unita factiune de pe tot serverul si ar trebuii sa fim mandri de asta nu sa ne certam din coauza tuturor porcariilor. IN loc sa fiti fericiti sa va vedeti de treaba voi va certati a proasta pe niste nimicuri. Va rog frumos sa va respectati si sa fiti uniti, DOAR ASA PUTEM FI UNITI, daca nu va place inseamna ca nu sunteti demini de paramedics.. mi-e imi place factiunea aceasta si o respect foarte mult. Multumesc si sper ca o sa va remediati aptitudinile.

PS: Vreau din nou spam pe /r ca in prima zi in care am fost in paramedics nu vreau sa vad liniste totala. aceste certuri nu remediaza nimic doar Bucuria si respectul le va remedia!

Edited by S4F AlexForte2000
Link to comment
Share on other sites

Bafta mai departe celor care au parasit factiunea. Sper ca nu ne uitati si ca v-ati simtit bine la noi...

 

, Legendeeeeeeeeeeee! Felicitaaaaari, nabs! :D

Edited by South Missy
Link to comment
Share on other sites

M-am uitat din reflex pe fereastra si-am dat de o supriza... <3

 

EDIT: Imaginea nu este modificata!

 

GEkAOiV.jpg

Edited by MS InSaNe
Link to comment
Share on other sites

Buna seara colegi, ce parere aveti despre noi... din ce in ce mai multi vor sa iasa si asta nu da o reputatie buna factiunii Paramedics.

Link to comment
Share on other sites

M-am uitat din reflex pe fereastra si-am dat de o supriza... <3

 

EDIT: Imaginea nu este modificata!

 

GEkAOiV.jpg

Ahh ce fain e. Cred ca nu am mai vazut pana acum un curcubeu atat de frumos. Multumim pentru poza. :D Feel the rainbow, taste the rainbow. :))

 

Buna seara colegi, ce parere aveti despre noi... din ce in ce mai multi vor sa iasa si asta nu da o reputatie buna factiunii Paramedics.

Da, asa e. Dar nu putem sa fortam pe nimeni sa stea, daca nu vrea...

Link to comment
Share on other sites

Salutari paramedics, de ce nu prea mai postati pe aici? Lene? Orgoliu?Dispret? toate acestea le veti gasi in uimitoarea lume a lui Gumble :)).

Glumesc, voiam sa va anunt ca va veni al 3 lea razboi mondial, be aware.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.