Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cred ca nu erai online. Uite fanul tau. :))

 

ItF0sOf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi,

Cred ca nu erai online. Uite fanul tau. :))

 

ItF0sOf.jpg

Cam multi demonii in samp.. =))

In sfarsit s-a deshis serverul :X .

Se pare ca vom avea colegii noi...cam 8 :) .

Ne vedem in game :D

Edited by Field Chief Wukong
Link to comment
Share on other sites

Casa de piatra mami si tati:*! Sa fiti iubiti!

Ps: Traiasca Nasiiiii Maaa Uiuiuiuiuhuihuihui!

Multumim, fiule. :*:)) Sa fii cuminte, ca daca nu te bate tati. :))

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor! :* Sper sa fac o treaba cat mai buna si sa nu va dezamagesc. :D

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi , sper sa va acomodati cat mai bine la noi.

Atenite: Aici , gradul de nabism e cu mult mai ridicat decat in alte factiuni.

 

Felicitari naba noastra Missy.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi intrati in factiune, sper sa va acomodati si sa va obisnuiti cu nabismul de aici ❤ Succes la proba practica :*

@South Missy Felicitari nabo, sper ca continui cu alte functii si mai mari :D ( P.S Uite aici niste poze de la nunta ta -> http://imgur.com/a/qPpxg Casa de piatra )

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

Apai..n-am mai postat pe aici de mult, daca stau sa ma gandesc, am postat doar o data.. :))
Asa ca, mi-a venit si mie randu`, ce sa zic?..
Welcome celor noi, bafta la proba teoretica.
Missy, bravo nabo pentru helper si..sa stii ca Laurence e baiat de treaba, nu ma intreba de unde stiu, asta ramane intre noi,

dar..sa ai grija de el.

P.S: #factiunedenabi
#nabismridicat
#vapupaSavarina

Link to comment
Share on other sites

@@IoanaB, ohoo, frumos! Mulţumim tutor celor care ne-au urat casă de piatră sau casă de piatră şi copii din beton, în fine, la urma urmei gestul contează. Vă doresc să ajungeţi şi voi să aveţi o persoană dragă mereu lângă voi, cel puţin aşa cum o am eu pe Missy. De când am cunoscut-o şi am aflat că e din oraş cu mine, eh...parcă ceva ceva se legase între noi deja, şi nu, nu şireturile de la papuci. M-a ajutat mereu cu sfaturi, m-a înţeles mereu şi pentru asta eu am apreciat-o, o apreciez şi o voi aprecia foarte mult. Merită asta, merită şi funcţia de helperiţă şi poate în viitor, de ce nu, funcţia de admin. Rămâne de văzut. Ceea ce am vrut să spun eu mai sus e că Missy va fi întotdeauna o persoană specială pentru mine. E mereu la locul ei şi are multă răbdare în tot ceea ce face şi indiferent de situaţie acţionează cu cap. Te pup, nabo! :*

PS: Nu mă luaţi cu faze că-s no lifer sau nu ştiu ce, chiar dacă e un joc, într-un fel sau altul îţi arăţi caracterul tău din viaţa reală deoarece caracterul virtual e controlat de cel real. Ceea ce e între mine şi Missy e doar psihic, nu şi fizic (cred). Deci e vorba doar despre joc şi atât.

 

PPS: Poze de la nuntă. http://imgur.com/IKqPuQI,cf6754C,jJsjl7C

 

PPPS: Îţi mulţumesc că m-ai înţeles tot timpul şi m-ai susţinut şi la bine şi la greu. :*

 

 

 

Edited by Laurence
Link to comment
Share on other sites

Alex, ai ceva impotriva ca am doar 9 post-uri?
Sincer..a sunat cam jignitor, daca intelegi ce vreau sa spun, mai ales emoticonu' de la sfarsit. :|
Nu stiu de ce, dar spun cu cea mai mare sinceritate ca " familia Paramedics" se va destrama ( cred), parca vad ca ne vom imparti in "tabere diferite" .. Mnaa..sper sa ne revenim, deoarece eu am vazut cam multe certuri. :| Cei noi, nu mai sariti cand vi se face o mica observatie, fiecare observatie se face pentru a va ajuta pe voi, iar voi ar trebuii sa incercati sa ascultati de ei, avand si un rank superior.. Ma rog, comentarii puteti face, nu zic nu, dar in limita bunului simt.

Edited by Savarina
Link to comment
Share on other sites

Ahhh iar ma lasi fara cuvinte... :emo:Multumesc ca m-ai sustinut si m-ai ajutat. :*

 

@IoanaB Multumim pentru poze naba. :* Multumesc tuturoooor.

 

Welcome celor noi, sper sa va acomodati cat mai curand. Ascultati-i pe cei cu rank mai mare si nu ezitati sa ne intrebati daca aveti nelamuriri. Suntem aici sa va ajutam, oricand. Pwp nabzzzzz.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.