Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Bafta mai departe celor care au parasit factiunea.

 

:*, , @Picasso, Felicitari pentru rank up. Tineti-o tot asa, si veti ajunge si mai nabi. :D

Edited by South Missy
Link to comment
Share on other sites

Distractie placuta Kiwi. :D

 

Sefuuuuu' :))

 

2Ds3vIh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa! Cam slabă activitatea pe forum din câte văd...acum nici spam să nu fie, dar totuşi...Ne auzim după-masă, o iau către şcoală, pe lângă şcoală, nu prea are importanţă acum. :))

Link to comment
Share on other sites

Nu prea sunteti vorbareti, a?:))

Sincer, eu credeam ca e iara topicu inchis daca nu s-a mai postat de atata timp:))

Felicitari celor cu rank-up si un "Welcome" celor ce au intrat si/sau urmeaza sa intre.

Sa aveti in atentie pretul corect la /heal sa nu-l gresiti, nu folositi binduri si sa va respectati colegi, aceste lucruri sunt foarte importante.

Daca aveti nelamuriri si va e frica/rusine sa le adresati pe /r, intrebati un rank superior voua.

 

O saptamana buna tuturor. :)

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi :X .

@,@,@, Bafta mai departe :* .

Un mare welcoooome pentru cei noi >:D<<'>

@, de alberto stiam,dar de insane #-o .

P.S. Saptamana asta am primit salariuuuu' B-) .

Edited by Field Chief Wukong
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineataa. :D

Mi-am adus aminte sa mai postez si eu pe aici cate ceva, o vorba..doua.
Welcome celor noi si celor care urmeaza sa intre, incercati sa ascultati de fiecare rank mai mare si sa aveti grija la comenzile prin /accept medic, respectand cele 3 secunde si sa nu scrieti gresit apoi sa o preluati..Trebuie sa fiti putin atenti, doar la inceput, dupa va fii din reflex scrisu` comenzii. :))
Se pare ca s-au mai dus 2 colegi. :(

Inca doua saptamani de scoala. ;;)

P.S: AsY, ce nickname..chiar ca m-am speriat cand am vazut. :))

Link to comment
Share on other sites

La revedere Laurence ! Din pacate.... ai iesit speram sa cooperam mai mult ... pacat de toti care au iesit de pana acum ... dar un om a zis odata "Ambitia mea este sa spun in 10 propozitii ce spun altii intr-o carte intreaga" nu ai ambitie nu ai nimic .

In rest NEataaaaa! :*

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineaţa, paramedici! M-am gândit să mai postez şi eu pe aici, că nu am mai făcut-o de mult.. şi văd că nici vouă nu prea vă place :)). O zi bună, succes la şcoală celor care încă mai merg! Ne auzim în joc :).

Link to comment
Share on other sites

Ce mai face fetele? Credeati ca ati scapat de mine!? Sunt cacanicula! Va topesc si la umbra! Huaaaaa!

 

PS: Baga berea`n frigider, scoate`l p`ala din sifonier! M-am intors acasa, pune-ti pe cap casca de fier!

Link to comment
Share on other sites

Nuuuu, ma chelule tu vrei sa ma arzi ? Daca se incinge casca de fier si imi faci semne prin cap? :))

Bine ai revenit! Apropo de ce nu merge serverul?

Link to comment
Share on other sites

Vaaai ce liniste e pe aici. :)) N-am avut ocazia sa ii urez bun venit celor noi. Welcome in factiunea ParaNabi. :D

 

noob. Gata cu spamul Demonica? Vad ca e mai activ decat tine. :O

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna colegi :X .

@@IoanaB,@, La multi aniii :* !!

Mult succes in continuare celor care ne-au parasit in aceasta saptamana :* .

@@South Missy, l-am speriat pe demon =)) .

Ne vedem maine :D.

Edited by Field Chief Wukong
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.