Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Salutare,

E asa de greu sa respectati niste reguli?/It's so hard to respect some rules?

Daca nu stiti sa postati,atunci nu mai postati..mai mult ne faceti de ras./If you don't know how to post..then don't post at all.

 

 

Salut, ce faceti? Acum m-am trezit si eu, Welcome celor noi si aveti grija la post-hunteri

1.Au trecut 2 saptamanii de la ultima recrutare si tu acum te-ai trezit cu "Welcome celor noi"? =))

2."Aveti grija la post-hunteri" Serios? Post-hunteri? :))

 

 

http://imgur.com/M9R8leg Wukong aka Aladin =]]]]]]

Puteai sa dezvolti si tu mai mult.. :| .

 

 

There is a meeting this week ??

The meeting will be announced by the leader before 2-3 days..but this week we won't have a meeting because we had last week.

By the way,try to develope your post.. :-W .

Sa nu fiti surprinsi daca o sa fiti sanctionati.

O zi buna. :D

 

 

Edited by South Wukong
Link to comment
Share on other sites

Oh cita, eşti nab dar ai dreptate.

 

Chiar e aşa de greu să scrieţi şi voi mai mult?

Dacă vreţi +1 , atunci o faceţi în altă parte, dar mai bine ,ce aveţi de vorbit , o puteţi face în game dar să nu scrieţi aiurea aici.

 

Noapte Bună la toţi.

Link to comment
Share on other sites

ba nu fii nub si retrage demisia aia.

Si apropo cum adica: Sickness[ToV]- o să-mi fie dor să vorbim urât pe /cw sau să-l înjurăm pe Demon, dar ne auzim pe /c. , asta faceati voi doi ma? :@

 

da-ti link-urile pe public, nu le pot vedea.

 

Va spun si aici, din cauza ca forumul a fost picat atata timp, va puteti posta rapoartele pana maine dimineata la ora 7[ ora serverului].

 

In concluzie spor la BEST si un week-end placut.

 

mai gandeste-te nub...:(

Link to comment
Share on other sites

Tule , retrage cererea , dar dacă nu îţi schimbi opinia păi ascultă aici:

În primul rând îţi mulţumesc pentru şansă care mi-ai acordato să fiu în această facţiune de nabi.

 

Am deja skill 5 la trucker , acum fac la Quarry apoi mă apuc de farmer.

 

RETRAGE că îmi vei lipsi :(

Link to comment
Share on other sites

Heii nabetilor :*

Nu imi place sa vad ca va puneti demisiile in numar asa mare ... :(

Imi pare rau sa vad ca pleci, ai fost cel mai bun lider. Vreau sa iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine, in special ca mi-ai acordat atata incredere, sprijin si sansa de a face parte din aceasta factiune. O sa ne lipsesti si sper sa ai mult succes in departamentul pe care il vei alege. Cum ai spus si tu in demisie, o sa pastram legatura :* ( pwp pez )

9uqcfp.png

2yv2fep.jpg

Ultima poza e facuta cu un minut inainte sa iti schimbi skin-ul cu cel de rank 5 :D

Si pentru ca tot sunt eu cea care pastreaza poze mereu, am aici niste amintiri in care apari si tu ;))-> http://imgur.com/a/dNJdB

Link to comment
Share on other sites

Tule, imi pare rau ca ai plecat ba, te cunosc de foarte mult timp si nu ma refer de timpul petrecut in factiune ci te timpul de dinaintea factiunii.... imi pare bine ca mi-ai fost alaturi si ca m-ai aparat cu ce ai putut tu, te rog sa nu ma uiti ba nici pe mine nici pe ceilalti !

Link to comment
Share on other sites

Salutare,

Mult succes in continuare tuturor care ne-au parasit in aceasta saptamana.

@,o sa imi fie dor de tine chiar si de manelele tale =)).Nu stiu daca ajungeam pana aici daca nu erai tu.Iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine si pentru ca ai avut incredere in mine.Sper ca te vei simti in noua factiune la fel de bine cum te-ai simtit aici :( .Succes in continuare..logic ca pastram legatura >:D<<'>

bzYxxkM.png

Remember Chief Paramedic Tule.

Noapte buna.

Edited by South Wukong
Link to comment
Share on other sites

Salutare colegi!

 

Observ ca de cand a plecat Lori in vacanta, cam prea multi si-au depus demisia.

Eu va urez mult succes in continuare, oriunde veti merge si sper ca v-ati simtit bine alaturi de noi.

De asemenea , ti-am zis si pe Facebook cam tot ce-am avut de spus.

Insa nu ti-am spus si faptul ca nu vreau sa ne parasesti.

Deci daca mai exista posibilitatea sa ramai, te rog din suflet sa o faci.

Ne auzim in-game, spor la comenzi!

 

P.S. Nu vreau sa mai vad /call 112 Paramedic cu mesaje de genul: "Am nevoie de un medic /duty on!"

 

Link to comment
Share on other sites

Tule bafta in continuare, pentru tine voi incerca sa scriu corect gramatical... pacat ca pleci :(.

Ok si ce este cel mai important acuma pentru mine:

Mamiiii (Missy) La Multi Ani Nabooo ai facut 1 an aicia :X, sper sa mai stai langa noi macar 1 an.

Eu am revenit din Apuseni... sunt in game si deabea astept sa vb cu toti, ce ati mai facut alea alea.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, sper sa va acomodati cat mai bine aici si sa stati cat mai mult.

Sa nu uitati de proba practica.

Ne vedem in game.

 

Sa nu vad posturi de-ale : Salut Paramedics, ce mai faceti.

Incercati sa dezvoltati si voi fraza.

Mai cititi si prima pagia de la discutii.

Edited by Mango3
Link to comment
Share on other sites

Salut si welcome celor noi.

 

Atat timp cat respectati regulamentul si aveti un comportament civilizat o sa ne intelegem foarte bine.

Cititi prima pagina a acestui topic pentru a evita sa ne fie inchis de catre un administrator sau chiar de catre Brunetta.

 

Tin sa mentionez si aici ca pentru cei intrati ASTAZI raportul de activitate nu e obligatoriu.

 

Acum pentru destinderea tuturor, mi-am amintit de un filmulet amuzant ce-l voi posta mai jos :)) :

 

 

 

Spor la best !

Link to comment
Share on other sites

Salut si welcome celor noi.

 

Atat timp cat respectati regulamentul si aveti un comportament civilizat o sa ne intelegem foarte bine.

Cititi prima pagina a acestui topic pentru a evita sa ne fie inchis de catre un administrator sau chiar de catre Brunetta.

 

Tin sa mentionez si aici ca pentru cei intrati ASTAZI raportul de activitate nu e obligatoriu.

 

Acum pentru destinderea tuturor, mi-am amintit de un filmulet amuzant ce-l voi posta mai jos :)) :

 

 

 

Spor la best !

2 Intrebari:

1. Raportul de activitate nu il fac pana sambata sa inteleg nu ? ca in game mi-ai spus ca trebuie si nu mai stiu.

2. La rank 1 in total trebuie 100 sau 120 ca nici asta nu am inteles :D

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.