Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Doresc sa urez o noapte cat mai frumoasa si cat mai placuta tuturor membrilor Paramedics, Sa fiti iubiti, si deabea astept sa recrutam din nou :).

 

 

zkT4jvv.png
Esti naba, multumesc :* tot deauna ma pot baza pe tine :)). era fain sa fie in poza si lore si demon cu sultanu-rile lor si wuki' cu bullet, Poza de familie ar fi fost aia.
Link to comment
Share on other sites

Salut , Paramedics! Ma ajuta si pe mine cineva cu ceva? :D Am vazut ca este mod care este permis pe server, adica masina ta sa iti apara doar la tine altcumva. Ex: In loc de Infernus-Lamborghini sau cum a facut acolo InSaNe sa ii arate Infenusul. Mi-am facut o data dar tot lu-am crash, crash..

Link to comment
Share on other sites

 

 

it funcția de Helper. Merită din plin și în continuare atitudinea sa este ireproșabilă.

Cu ocazia asta vreau si eu sa-i urez succes in noua sa functie, felicitari Lori. Noroc ca am citit postul tau John ca altfel nu cred ca aflam prea curand :)) .

Mult succes cu raportu' colegi, sa-l intocmiti din timp, ca sa nu va faceti munca mai grea pe ultima suta de metrii..

Astazi am si eu o zi mai libera, maine am doar 4 ore <3, deci ne auzim prin game, salut.

Link to comment
Share on other sites

Da, da Felicitari Lore pentru functia de Helper :)), stiu de vre-o 3-4 ore mi-a zis si mie Demon. Sper sa ai o cariera minunata ca si helper si sa ajungi si tu admin ca si Missy :).

Sa aveti o seara placuta Paramedics.

PS:Gabone nab :)).

Link to comment
Share on other sites

Lori, te felicit cu noua ta functie, o meriti din plin. Iti urez succes in continuare , as dori sa te vad admin in curand. Te voi respecta mereu , ca fata, ca lider si ca helper. :*:*

Link to comment
Share on other sites

Felicitari Lorii, meriti din plin aceasta functie, vreau sa te felicit nabo, bravo :D. Sper sa ajungi admin 6.

Noapte buna tuturor, spor la scoala si la raport!

Link to comment
Share on other sites

Ba fratica... am intrat si eu azi putin pe Sa:Mp si ce credeti? ii dau /sms la Lori "O sa mori nabo, pun contract pe tine! <3", imi pregatesc eu comanda /contract Brunetta. 1000, cand... raman prost "You can't place contracts on helpers." sau cum era mesajul, ii dau /sms inapoi "WTF, LOL" si ea incepe sa rada de mine... =)) Eu asa am aflat ca naba a luat Helper si inca o data vreau sa te felicit, meriti aceasta functie si n-o spun pentru ca-mi esti foarte buna prietena si ca m-ai ajutat de "n" ori, chiar ma bucur pentru tine, amandoi stim cat de mult ti-ai dorit functia de lider si uite unde ai ajuns acum. Succes pe viitor si sper sa fii o adminita de exceptie! :*

 

Naba mea suprema! :X

Edited by Doc InSaNe
Link to comment
Share on other sites

@, Mersi, nab.

De asemenea, multumesc tuturor pentru urari. Ma bucur ca am ajuns aici, sper sa ma descurc. :D Apropo, maine pe la 12 voi deschide topicul de rapoarte, nu uitati sa treceti pe acolo. O seara placuta in continuare! :*

Link to comment
Share on other sites

Comunitatea a început să crească în prestigiu, și chiar elimină monotonia. Lupta cu tancuri și avioane întrece nivelul așteptărilor. Noul sistem de securitate este grozav și felicit echipa. Poate pe viitor se gândesc să blocheze și cum spunea tovarășul "Max", comenzile de chat precum: "/r", "/f", "/gov", "/sms", etc. Eliberați din timpul vostru online și poate mergem împreună la noile biz-uri.

Edited by South John
Link to comment
Share on other sites

Hellau fosti colegi, sper ca nu se supara nimeni ca postez si eu pe aici.

Felicitari @@Loriii, pentru functia de helper, sa nu te opresti pana la functia de admin.

Uite aici Lorii ceva pentru tine, ENJOY.

Spor la raport ParaNabi.

dzUl3BP.jpg

Edited by South Zsolti6
Link to comment
Share on other sites

Sincer am uitat sa felicit aici, dar ti-am zis deja in game felicitari @Loriii Gg, te ridici la asteptarile noastre, valoare mondiala, fita de fita, shukar de shukar, sefa de sefa, mafioata de mafioata.

Cam atat =))), a ba nu, sa nu mai treci in game sefule.... mi-e dor de tine.

Link to comment
Share on other sites

Sarut mana Paramedics.

Doresc sa le urez bafta la raport celor care nu au terminat inca raportul.

Maine cred ca voi face o activitate, daca doreste cineva sa ma ajute ii voi fi recunoscator.

Sa aveti o seara minunata medicilor si ca in totdeauna : Sa fiti iubiti!

Sarut mana!

Link to comment
Share on other sites

Doresc sa le urez Welcome celor noi!

Sick bafta man in continuare ai fost un coleg de treaba.

Mango nu uita sa faci poza ca ai 666 ore jucate :)).

Maine nu uitati de sedinta.

Cei noi aveti grija la comenziile cu accept.

Va urez o seara frumoasa si un somn usor.

Si ca in totdeauna Sa fiti iuiti!

Sarut mana!

PS: albert nush acuma pe loc am inventat, este putin plagiata dar merge

 

Sunt o legenda in carne vie,

Am luptat mult pentru orice dar nimeni nu stie,

Chiar daca mi-a fost greu eu nu m-am lasat,

Cu pofta de viata am luptat.

 

Nu am uitat nici o data de unde am plecat

Si nu am suportat sa fiu furat.

Chiar daca unii oameni m-au injurat.

Eu nu i-am bagat in seama si am lucrat.

 

Cand mi-am propus ceva am stiut sa ma impun

Si in varful ierarhiei sa raman.

La bine, la greu va multumesc,

Celor care ma iubesc.

 

Prieteni am avut multi, insa unii m-au abandonat,

Iar eu in spate i-am lasat.

Mi-am facut noi prieteni noi care m-u ajutat

Cu ei tot timpul am comunicat.

 

Unii s-au luat de mine cu tupeuu'

Insa eu le-am zis ca, cu mine dau de greuu'

Eu am luptat si am luptat,

Pentru mine am luptat.

Si un trai decent in viata mi-am asigurat.

 

Pff... nu stiu ce a iesit :))

Sper sa fie totul ok :))) acuma pe loc am compus, stiu ca am repetat cuvinte si am pus cam multe cuvinte cu at la final :)) insa nu am mai compus nici o data :)).

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.