Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Va felicit pentru posturile serioase. Nu am de ce sa dau topic closed, dar pe viitor nu o sa mai avertizez, direct warn, daca o sa fie posturi off topic.

 

 

 

OFF topic, se considere tot ce nu apartine de factiune, puteti face si off topic, dar in acelas replay sa fie si ceva on topic, adica despre factiune

Edited by Mr Rey
Link to comment
Share on other sites

Neata dragi colegi! Ma indrept spre locul meu de " munca ", chief sau mai bine spus ajutor chief la Hotelul din bucuresti Hotel Park Ramada >> de langa casa scanteii, sau casa presei, cum vreti voi sa ii spuneti, m-am gandit sa va salut, si sa va urez o zi cat mai placuta, ne auzim pe la 14:30 cand vin.
Ne auzim pe chatul nostru favorit [/r].

 

Edited by Albertoy21
Link to comment
Share on other sites

@@Albertoy21, ne doare în cot de unde te duci, ce faci, ce mănânci și unde îți faci nevoile. Nu mai face mesaje +1 pentru a ne saluta! Postează doar dacă ai ceva important de comunicat, revizuit, criticat, sau de inițiat o discuție elaborată, deșteaptă, unde colegii o pot continua. Dacă nu, abține-te.


Astăzi la ora 20:00, vă invit la Racing Arena pentru câteva curse competitive, cu premii, însă și pentru a elimina monotonia.


Hai să încurajăm mereu astfel de evenimente în facțiune. Ideile sunt mereu binevenite.

Edited by South John
Link to comment
Share on other sites

@South John Au fost dintotdeauna incurajate, chiar eu m-am ocupat cel mai des de ele.
Lasand asta la oparte imediat dupa ce colegul nostru drag John_Oanca va termina activitatea, va invit sa facem toti o partida de LMS in bizzul lui DemonRullz, avand ca premiu 50k!

Link to comment
Share on other sites

Alberto, ma bucur ca ai un job super tare :), mi-as dori si eu sa fiu ajutor de Chief bucatar. Sper sa ajungi un Chief bucatar de succes daca iti place asta, si am sa vin cu cea mai mare placere la evenimentul facut de tine.

Spor la raport sa aveti paramedics, o seara placuta va doresc. Aveti grija la comenzi, am vazut ca ieri s-a gresit cam mult la scris "comanda x la mine" si in rest ce sa mai zic spor la treaba, poate fac si eu o activitate.

Link to comment
Share on other sites

Foarte buna ideea cu eventurile in factiune.Mi-a placut eventul lui John,si debea astept sa-l prind si pe cel al lui Albert,si poate cine stie,daca nu mi-o ia Demon inainte il castig :>

O seara placuta va doresc Paramedics.

Edited by DeathDealer
Link to comment
Share on other sites

Salut Paramedic, am postat si eu raport. Ce mai faceti?

 

Ivan vezi ca nu faci parte din Paramedics RPG1. Fii atent unde postezi.

Membri cu rank 4+ rog sa fie ON chiar in acest moment pentru a da testele de intrare.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari celor care tocmai s-au alaturat factiunii. Rezultatele voastre la proba teoretica au fost bune, pot sa spun ca nu ma asteptam sa treceti toti, dar sa nu vi se urce la cap. Aveti grija la proba practica. Daca nu treceti de ea, veti fi demisi, conform regulamentului. Colegii vostri va stau la dispozitie pe [/r] pentru eventualele intrebari. Speram sa va integrati si sa va obisnuiti cu noi cat mai repede si usor. Aveti grija la preturi cand oferiti [/heal], cum anuntati cand preluati comenzi si altele. Legat de forum, in cazul in care va ganditi sa postati in acest topic, faceti-o "cu cap", cititi mai intai prima pagina. Nu avem nevoie de posturi inutile. Mult succes in carierele voastre de "paramedici" :)

Link to comment
Share on other sites

Buna Paramedici, vreau sa va felicit si eu, ati fost foarte buni ieri. Proba teoretica a fost oare cum mai greuta, dar la proba parctica ati fost de nota 10. Ce pot sa spun, tineti-o tot asa. Cum a spus si Brunetta., daca aveti nevoie de absolut orice anuntati pe [/r] sau /call oricand. O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Felicitari toti celor intrati in factiune.

Sper sa va placa si sa va puti ridica cariera si sa va cunoasteti noi prieteni si sa o tineti tot asa inainte!

Dupa cate am observat ca sunteti activi ca nu erau nici o amblunta la hq SUNTETI BRAVO!

Am gasit un mod la ambulanta si mam gandit sa ma impart si cu voi!

Daca va place si il doriti imi dati PM!

http://imgur.com/a/qVkP2#0

 

Link to comment
Share on other sites

Neata!! Ce faceti?? Eu astept vacanta :))

Asa... uitati poza cu ambulanta "ciudata" de aseara de la cnn ls:)) E prea faina culoarea, dar sunt curios cum a ajuns asa:)))

Pun poza aici ...daca stau sa dau fiecarui in parte, prin mesaj, imi ia o luna. :D

3ZB2f65.png

 

Mno arata bine, ce sa zic:)) Bafta in ultimele zile de scoala:> Va pupa venin`us!

Link to comment
Share on other sites

Gata si cu scoala, pentru mine cel putin, am luat vacanta si pentru asta, vreau sa va invit pe toti membrii factiuni la o activitate organizata de mine la ora 20:30!

Activitatea consta in fight styles, cel mai bun castiga! Premiul este 20k!
Va astept in numar cat mai mare, si va doresc sarbatori fericite!

Link to comment
Share on other sites

Heii, paranabi :*

Aici sunt pozele facute astazi (erau mai multe dar mna, unele nu mi s-au salvat) -> http://imgur.com/a/2ortM

Poate pe viitor vom face mai multe si cu alte ocazii si ne vom strange mai multi.

Va urez Craciun fericit si sa primiti toate cadourile pe care le doriti :>

gqJZ4kj.gif

 

EDIT: Da, chiar erau niste dovezi de la un post de al meu :)) il aveam pe ctrl+v. S-a rezolvat ;)

P.S: Sunt naba :P

Edited by IoanaB
Link to comment
Share on other sites

Heii, paranabi :*

Aici sunt pozele facute astazi (erau mai multe dar mna, unele nu mi s-au salvat) -> http://imgur.com/a/UKRBn

Poate pe viitor vom face mai multe si cu alte ocazii si ne vom strange mai multi.

Va urez Craciun fericit si sa primiti toate cadourile pe care le doriti :>

gqJZ4kj.gif

 

 

Naba, vezi ca eu cred ca ai gresit linku :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))), ne-ai trimis aici dovezi :>, nu pozele de astazi :)) de langa brad.

O saptamana placuta sa aveti paramedics si sa aveti sarbatori fericite alaturi de cei dragi.

Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.