Jump to content

Paramedics - Discuţii | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Buna dimineata Paramedici.

Vreau sa il felicit pe Apostoleas pentru rank 5.

Sa aveti o zi frumoasa, ne vedem in game, pup! :*

 

Link to comment
Share on other sites

Salutare Paramedics.

First time I say:

Congratz naba Apostoleas for Paramedic Field Chief (5).

Chiar daca sunt bolnav, am sa fac astazi un log sa vad ce mai faceti, cum o mai duceti fara mine :)). (Presupun ca bine).

Sa va zic ceva, haideti sa fim si noi mai activi pe aici la discutii, am vazut cam pe la toate factiunile ca se posteaza foarte des la discutii insa la noi se posteaza din "luna-n luna", daca va uitati se posteaza foarte rar pe aici.. nu ai cu cine lega un dialog, spune o gluma.. etc.

Sa fiti iubiti!

Link to comment
Share on other sites

 

 

haideti sa fim si noi mai activi pe aici la discutii, am vazut cam pe la toate factiunile ca se posteaza foarte des la discutii insa la noi se posteaza din "luna-n luna"

Da dar membri celorlalte factiuni fac spam inutil, nu tine nimeni vreun dialog ínteligent, cu folos sau in legatura cu factiunea. Daca vreti sa postati la discutii, macar respectati regulile de pe prima pagina, pentru a nu fi sanctionati. Posturile cu ''neata'', ''ce mai faceti'', ''m-am intors de la scoala'' chiar nu intereseaza pe nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Da... haideti sa fim mai activi aici. Incercati sa postati si voi in fiecare zi, dar cum a zis si Ioana, nu mesaje de tip "neata, bla bla". Bagati si voi o gluma ceva, ceva interesant, un sfat.. orice. Aveti sansa de a face +1 si sa ne si distram.

Link to comment
Share on other sites

Ia uite cine are chef de Spam :)) EU dau startu' dupa tine.

Atentie suntem ca la stirile pro tv cu busu: Intrebare: Cat pamant exista intr-o groapa 2 metrii adancime 2 metrii lungime si 1.5 metrii latime.

Sa aveti o seara placuta, a da ''Ce este intre soare si luna?"

Link to comment
Share on other sites

@, fie vorba intre noi, postarile inteligente nu sunt glume copiate de pe google -.-.

 

@@IoanaB, de cate ori am vazut textu asta :)).

 

@@Jonis ToV, recunoaste ca vrei sa faci +1, recunoaste :-W .

 

In alta ordine de idei, eu va urez o zi buna ( doar a lu' Jonis sa fie rea :)) ), o sa intru si eu in joc si poate facem un event ceva. Mult spor la invatat celor cu BAC/ Evaluarea Nationala ( Jonis/Ioana/Alex).

Link to comment
Share on other sites

@@DemonRullz, ce am furat ba? :)), nu recunosc nimic, totul este un trucaj!

@@Jonis ToV, Hai sa facem spam pentru +1 daca tot vrem sa fim activi.

@@IoanaB, cum a zis si Ionut, e vechi textul.

Eu plec la meditatii revin pe la 5 numa mi s-a cam dus windowsu.. acuma sunt de pe laptop sper sa il fac la loc.

Sa fiti iubiti :*.

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua Paramedici, astazi am hotarat sa va intreb ce eveniment doriti, Deagle, sau Par&Impar, astept /sms de la voi. Sambata o sa facem evenimentul dorit de voi. Sper sa votati cat mai multi deoarece vreau activitate.. Vreau sa fim activi (nu ca nu suntem). Premiul va consta in 30.000$, merg la un singur membru. Evenimentul va fi facut in factiune, nu pe /e. O sa ma mai gandesc la prezenta, daca va fi obligatorie sau optionala, voi hotara cu Ioana. Sa aveti o zi frumoasa, nu uitati de /sms, fara frica!

Link to comment
Share on other sites

@@Jonis ToV, in locul @IoanaB ti-as da o prima pentru ca i-ai scris numele cu ROZ.

 

In alta ordine de idei, eu zic sa le faci pe amandoua si imparti cei 30k (15/15), mneh...asta e doar parerea mea.

Edited by DemonRullz
Link to comment
Share on other sites

@@Jonis ToV, in locul @IoanaB ti-as da o prima pentru ca i-ai scris numele cu ROZ.

 

In alta ordine de idei, eu zic sa le faci pe amandoua si imparti cei 30k (15/15), mneh...asta e doar parerea mea.

Sunt de acord cu Demon avem mai multe avantaje de castig.

Edited by BaTman69 SEF
Link to comment
Share on other sites

Dragi baieti si Ioana o sa despartim pentru un timp apoximativ o luna sper cand ma voi intoarce sa mai am ocazia sa fiu printre voi in aceasta factiune minunata :) va pup pe toti si bafta la rapoarte :*

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata Paramedics, sa nu uitati de activitate! Batman, imi pare rau pentru tine..

In rest.. daca aveti vreo intrebare/nelamurire puteti intreba in game, fara nicio suparare!

Sa aveti o zi frumoasa, ceawles!

Link to comment
Share on other sites

Salutare paramedics!

In primul rand, doresc sa il felicit pe membrul Jonis[ToV] deoarece a ajuns pe lista de legende.

Felicitari tuturor ce au luat rank up astazi!

La multi ani IoanaB

Sunteti nabi si va pup pe toti :*

Seara asta s-ar putea sa facem o activitate.

O zi buna!

Sa fiti iubiti!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc tuturor pentru urarile de bine! :*

@JohnyI, nu mai posta asa niciodata, posteaza 2/3 propozitii. Asa ceva se sanctioneaza, nu mai postati "salkf", "neata", etc, nu doar atata. Postati macar 2 propozitii.

Multumesc inca odata Ioana pentru legenda, la multi ani naba mica! :*

Link to comment
Share on other sites

Bună dimineața Paramedicilor. Ce spuneți de o activitate în weekend? Lăsați-mi propuneri pe /sms sau pe forum cu ce eveniment doriți (dacă doriți).

Să aveți o zi frumoasă, ultima zi de școală, distrați-vă.

Link to comment
Share on other sites

@, e foarte greu sa faci un Paintball intern, dupa prima runda vor veni multi civili acolo.

 

@@Jonis ToV, mai nou asa se face +1 pe aici, a? :))

 

Idk, gandeste-te la un eveniment ce poate fi desfasurat fara interventia civililor.

Link to comment
Share on other sites

Heii, paranabi.

Mâine vom face niște eventuri, la prânz sau seara, în funcție de câți veți fi on, pentru a elimina monotonia și a ne cunoaște mai bine. Până atunci, aștept propuneri de eventuri cât mai originale in-game.

Pentru cei noi care au primit /invite, verificați topicul Test Logs în caz că aveți nelămuriri cu privire la proba practică. Verificați screenshot-urile și asigurați-vă că sunt corecte și respectă toate regulile înainte de a le trimite testerilor voștrii.
O seara plăcută în continuare.
Link to comment
Share on other sites

  • Madalin changed the title to Paramedics - Discuţii | Discussions
  • uSp locked this topic
  • uSp unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.