Jump to content

Las Venturas Taxi - Discuții | Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ribe, ramai in istorie pt mafia de LV Taxi :) multumesc pentru tot, pt sansa, pt intelegere, pt sfaturi si ajutor, pt rank-up, pt FW(asa am invatat unele lucruri), pt activitatea si devotmanetul tau ca un lider, un lider foarte activ. Mie imi pare rau ca nu am putut sa ma implic mai mult, dar eu sunt doar un rank 2 si ocupatia mea e sa fac peste 250 comenzi :) decizia iti apartine, nu te pot critica ca parasesti liderul, e bine inca pt ca mai stai ca rank 5 :) sper sa mai revii la sefia LV Taxi cat mai curand. Stima si respect tie. Oricum, felicitari MariO. pentru lider ;) Sa tinem factiunea in topul celor pasnice, sa fie cat mai populara. La revedere!

Link to comment
Share on other sites

@@ribe,@,

1) Scuze ca postez.

2) Esti nab

3) Felicitari MariO.

4) Ribe cel mai slab lider din istoria LV Taxi (glumesc, din cati am apucat esti primul )

5) psoN e NAB ( cand mai facem o confa pe skype ? )

6) Ce-a mai tare factiune LV TAXI.

Link to comment
Share on other sites

@@ribe,@,

1) Scuze ca postez.

2) Esti nab

3) Felicitari MariO.

4) Ribe cel mai slab lider din istoria LV Taxi (glumesc, din cati am apucat esti primul )

5) psoN e NAB ( cand mai facem o confa pe skype ? )

6) Ce-a mai tare factiune LV TAXI.

Ai grija nebunule ca imediat te ia Chavez la suturi ca postezi aici.

GG Mario!

Link to comment
Share on other sites

@@ribe,@,

1) Scuze ca postez.

2) Esti nab

3) Felicitari MariO.

4) Ribe cel mai slab lider din istoria LV Taxi (glumesc, din cati am apucat esti primul )

5) psoN e NAB ( cand mai facem o confa pe skype ? )

6) Ce-a mai tare factiune LV TAXI.

Ai grija nebunule ca imediat te ia Chavez la suturi ca postezi aici.

GG Mario!

Link to comment
Share on other sites

A sosit timpul sa las functia, deoarece conside ca mi-am terminat treaba ca lider, merita si altcineva. Nu am cuvinte sa zic cum m-am simtit si inca ma simt in aceasta factiune e mai mult decat excelent. Poate unii sunteti/ati fost suparati pe mine ca nu am dat rank la timp si am intarziat dar am facut asta cu un scop. O sa raman rank 5 in factiune momentan, daca aveti nevoie de sfaturi sau nelamuriri, tot pe /f ma gasiti. Nu prea ma pricep la cuvinte de induiosare. Sunt mandru de mine ca am facut ceva pentru factiunea aceasta si am urca-o destul de sus dupa parerea mea, am crescut jucatori de level 5 care acum au ajuns ceva pe server si unii chiar imi multumesc pentru asta cum si eu la randul meu am fost ajutat/indrumat de anumiti prieteni, nu uitati de unde ati plecat fiecar. Ca lider am invatat o gramada de lucruri, ca lider descoperi o gramada de tipuri de oameni cu adevarata lor "fata" unii care vor sa-ti faca rau in orice situatie si asteapta momentul oportun, sa faci rau unui jucator intr-un joc virtual mi se pare total inapoiat mintal, am intalnit si oameni cu care m-am distrat si ma distrez in continuare si cu care poti discuta ceva serios despre anumite lucruri de viata reala eventual sfaturi si multe altele, intr-un cuvant am avut de invatat de la fiecare cate ceva cu cine sa umblu si de cine sa ma feresc. Mi-au trecut o gramada de playeri prin mana toti au fost buni in felul lor unii chiar au ajutat factiunea altii au venit doar pentru rank. Sa nu uitati ca e doar un joc, jucati de distractie nu pentru altceva. Ne auzim pe /f, cya >:D<<'> .

Stiu ca nu mai pot posta aici, dar nu ma lasa inima. Ai fost un adevarat model, dupa parere mea, am invatat si luat de la tine, nu numai in privinta acestei factiuni, tot ce se putea mai bine si mai folositor. Factiunea a ajuns sus de tot in mainile tale si sa stii ca oricine, orice ar zice, functia de lider te defineste. Jos palaria pentru tine si pentru ce ai facut. Sa speram ca si MariO o sa faca acelasi lucru ca tine si o sa fie cel putin ca tine. MariO, coordoneaza aceasta familie cat poti tu de bine si pastreaza-i numele si valoarea. Ribe, inca o data, iti doresc numai binele. P.S. trebuie sa vorbim in joc. Va pupa Maxi :*

Edited by eS Maximus
Link to comment
Share on other sites

Hai ca am plecat la munca , ne auzim maine sa fiti cumintii!! Nu va luati dupa Kovac ca nu ajungeti departe :)) Bafta la comenzi !

 

Du-te la munca, ca esti palid :)), salpa.

 

Link to comment
Share on other sites

Catalynn check my post u think i get fw? I paid her 1k and i dont need her 210$ ... from cnn ls to carjacker at end of lv in 1.30-2min .... wtf post hunter

You don't have the right to post at a complain in RPG site. You must PM mario. with your proofs. anyway, you can't pay back the money to the client, it's a rule.
Link to comment
Share on other sites

Multa bafta tuturor, sper sa aveti grija de voi, sa nu picati de fraieri in fata cui nu trebuie, tine-ti steagul sus si duce-ti factiunea mai departe ! Mi-a parut bine sa am o asemenea experienta alaturi de voi!! Sanatate numai bine

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.