Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba, tu ma provoci? Nu pot aici, ca ma sanctioneaza pentru limbaj.

Nah, pot mai mult, dar mi-a zis nascatoarea ta sa te iau usor astazi. - nu dadea mdY, am copyright cumparat la negru!

O tu, mare maestru al injuraturilor...

tumblr_m5axifHige1rx8xkco1_500.gif

Link to comment
Share on other sites

Spamul la noi e deja la un alt nivel. E diferit de toatr factiunile. Spamul nostru are ceva aparte

Atat.

bitch-defeated-flawless-victory.jpg

Are oameni d-astia in el. Oricum, Cristi, asta esti tu cand spamezi si aici si la moderatori: Edited by Krysty xD
Link to comment
Share on other sites

Are oameni d-astia in el. Oricum, Cristi, asta esti tu cand spamezi si aici si la moderatori:

N-are nicio logica. I-am dat remove sa nu iei warn, imi multumesti mai tarziu.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ZynQLge.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rapoarte de activitate

 

WopsS - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 2.000$

__XENON__ - raport incomplet, vei primi o amenda in valoare de 2.000$ si un avertisment verbal

Trastos - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 2.000$

David66 - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 2.000$

Pitiku - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 2.000$

Iulian23 - raport incomplet, vei primi o amenda in valoare de 2.000$ si un avertisment verbal

Al3x_Tm - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 4.000$

M.Casian - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 2.000$

StickyGreeen - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 2.000$

Gillete - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 4.000$

Americano - raport incomplet, vei primi o amenda in valoare de 2.000$ si un avertisment verbal

Arturo - raport incomplet, vei primi o amenda in valoare de 2.000$ si un avertisment verbal

maKed0 - raport incomplet, vei primi o amenda in valoare de 2.000$ si un avertisment verbal

Michael_Jakab - raport complet, vei primi un salariu in valoare de 2.000$, pentru ca ai avut cel mai bun raport vei primi un bonus de 50.000$

Criminal.xD - raport incomplet, vei primi o amenda in valoare de 2.000$ si un avertisment verbal

Gang_G - invoit

BogdaNNN. - invoit

pipsquick - raport nepostat, vei primi o amenda in valoare de 4.000$ si un faction warn

Ethan - raport nepostat, vei primi o amenda in valoare de 4.000$ si un faction warn

cRaiGstOn - raport nepostat, vei primi o amenda in valoare de 4.000$ si un faction warn

 

 

Total puncte: 777

Puncte per membru: 39

 

 

Servicii oferite

 

Interviuri simple: 3 x 5p = 15p

Interviuri duble sau mai mari: 8 x 7p = 56p

Pachete: 4 x 8p = 32p

Emisiuni: 4 x 6p = 24p

 

Total puncte: 127

Puncte per membru: 11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Total puncte: 904

 

 

 

 

 

Puncte per membru: 29

 

 

 

 

 

 

 

Nota:

Daca nu va primiti salariile in urmatoarele 48 de ore sunteti rugati sa ii contactati pe Krysty sau pe RazviTnx.

Cei amendati, aveti 48 de ore sa-i platiti lui Krysty suma necesara.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata News Reporter! Ce faceti? RobertCM acum recent ai obtinut acea functie pe forum?

Ieri.

Da... mare pacat. RIP CIOABA.

D-zeu sa-l odihneasca. (daca exista un Dumnezeu)

Cm, ce tare arata avatarul cu chestia aia de la modera tor :). Succes cu funcția asta.

Mersi.

Numele face tot , nu avatarul, nu moderatorul.

Vezi cine stie!
Link to comment
Share on other sites

Am sa intru intr-o jumatate de ora sau un pic mai mult, lucreaza niste oameni la mine in camera, be pacient.

 

Eee...am treaba la 3, tre sa plec undeva, dar o sa ies din game mai devreme, daca ma mai gasesti bine, daca nu...ramane pe la 5-6.

 

 

Aberatii. Normal si logic este I.E.N.

 

Nasterea lui Iisus a fost asociata cu calendarul Gregorian si cu anumite ere...nu stiu prea multe, dar stiu ca organizatia asta e mare si au avut puterea sa schimbe si istoria.

 

Inainte de Hristos inseamna numerotarea inversa a istoriei... de la creare si pana la anul 0, anul 0 simbolizeaza venirea lui Iisus pe pamant fiind perioada de la care datarea anilor a inceput sa fie cea cunoscuta de noi astazi. Nu cred ca exista alte date mai exacte despre aceasta schimbare a datarii anilor si d-aia crestinii s-au impus si au zis de Hristos....infine, nu stiu sigur, asta e doar o banuiala personala...habar nu am.

Edited by RobertCM
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.