Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Eu sunt o persoana care cunoaste anumite lucuri, nu ai de ce sa iti ceri scuze. O mica atentionare, data viitoare nu iti mai pune demisia pentru orice, am vazut-o atunci cand nu ai dat edit. Nu e ok sa crezi ca anumite persoane nu te vor aici.

Link to comment
Share on other sites

@, distractie placuta, vezi ce faci pe acolo, poa' mai revii, ca ne suparam:))

 

@, sa nu fii rau cu noi :'( :))

 

Intru si eu in game imediat, sa ne auzim cu bine!

Link to comment
Share on other sites

Eurostar sa stii ca am deschis cererile de interviuri. Va dau oleaca de treaba baieti. Popek.. De bine de rau ma tarasc ai mei acasa.. Dar daca am noroc si gasesc o fata pe aici.. Jackpot! Pot zice ca nu am venit degeaba si mi-am facut treaba.

Link to comment
Share on other sites

@, Sincer sa fiu nu ma asteptam la asa ceva din partea unui membru NR. Ce pot spune, dezamagit. Am postat si la sanctiuni

Edited by AIM SaRtOR
Link to comment
Share on other sites

@,nici eu, il credeam mai serios. Si felul in care vorbea pe /f...cu semne de punctuatie, alea, alea, dar mna..daca e nab

@, si eu am luat :D Ba, scuze pentru astazi cu hotring-ul. Nu se mai intampla :D

Link to comment
Share on other sites

@, Multumesc mult, Xin! Eu ies putin, revin in aproximativ 1-2h acasa. O seara buna sa aveti

Felicitari pentru functie!

Edited by AIM Tuckson
Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti! Felicitari celor care au primit functia de helper, aveti grija de functiile voastre.

Cei de rank 3+, am raspuns cererilor de interviuri, pentru mai multe detalii aveti aici . Dupa ce luati live-urile nu uitati sa postati evidenta. Multumesc!

 

Ce parere aveti despre noul update?

Mie unul nu mi se pare cine stie ce, dar imbunatatirea la sistemul de masini mi se pare mai ok. Vorbim in game cand isi revine serverulul :*

Link to comment
Share on other sites

Ce mai faceti baieti? Care mai e treaba. In vacanta e plictiseala. Ploua jumate din zi si sunt blocat in hotel.. La voi cum este?

Link to comment
Share on other sites

Salutare! De la un timp pe aici se lasa "praful" . Pentru cei de rank 2, incercati sa tipariti cat mai repede ziarul pentru raport, am observat ca se fac din ce in ce mai multe greseli la el!

Link to comment
Share on other sites

Neața reporteri! Felicitãri si ție Zhao, nu cred ca ți-am spus.

 

Multumesc! Si eu cred la fel :))

 

P.S: Scuze ca nu voi mai putea face 200-300+ puncte cum facea pana acum, dar acum am si functia de helper si imi este mai greu. O sa ma limitez la vreo 100-150 :D

Edited by South Zhao
Link to comment
Share on other sites

Salut, băieți! Am fost cam inactiv din toate punctele de vedere zilele astea (am plecat la țară), dar de-acum am de gând să joc ca lumea.

Voi ce faceți?

Edited by EuroStar
Link to comment
Share on other sites

Salut, băieți! Am fost cam inactiv din toate punctele de vedere zilele astea (am plecat la țară), dar de-acum am de gând să joc ca lumea.

Voi ce faceți?

Inactiv rau, nu asa.. Cum a fost la tara? :D

Link to comment
Share on other sites

@,ai venit ma din vacanta?:))

Maine ajung acasa. Acum sunt in receptia hotelului cu telefonul in mana. :D
Link to comment
Share on other sites

Inactiv rau, nu asa.. Cum a fost la tara? :D

Am fost la iaz, la prins peşte. A fost caterincă rău. Din fericire, am prins vreo 12 peştişori cât unghia de zici că erau hamsii :))
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.