Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

On 9/15/2017 at 0:33 PM, VladTepes said:

@VladTepes Mi -am schimbat numele si poza de pe forum. Acum  voi trage tepe si pe forum, nu doar in joc. ;)

Sper sa nu ma trezesc tras in teapa peste noapte.

Imi place ca iti dai mention singur.

Edited by uN GhosT
Link to comment
Share on other sites

On 9/21/2017 at 8:04 PM, Mangusta0 said:

@AIM GhosT pe mine nu ma pui la signiture ca "fratele de car jacker" bine, te tin eu minte.

Pe signature apar doar aia care au iesit din NR, pentru astia care nu stiti de ce nu sunteti acolo. FortuNN si Mihaitaa sunt o exceptie pentru ca ei au mai iesit din factiune.

Edited by AIM GhosT
Doar n-are rost sa va pun pe o lista cu "remember" daca inca ma chinui cu voi cand intru sa ma joc, nu?
Link to comment
Share on other sites

baietii mei, garda mea, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

Maty, cu mare parere de rau, trebuie sa fii demis din aceasta factiune cu 60/60 pentru limbaj cat de poate de vulgar: SXYc4lG.png?1

Just now, Dabrovsky said:

Maty, cu mare parere de rau, trebuie sa fii demis din aceasta factiune cu 60/60 pentru limbaj cat de poate de vulgar: SXYc4lG.png?1

P.s: Nu e mana mea :)

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu apreciez limita impusa de timp la interviuri. Practic mi se taie din discurs si mi se impune o limita la imaginatie. Chiar cred ca un client merita un interviu suficient de lung. Mai ales daca sunt mai mai multi de 5, nici nu ai timp sa pui 10 intrebari la fiecare capitol. Daca e sa votam -1 de la mine. Doar parerea mea, nu trebuie sa fiti de acord cu mine.

Link to comment
Share on other sites

  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.