Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Stimate Cartof, doresc sa te intreb de ce il consideri pe dragul nostru coleg, Patrunjel, un om primitiv? Dumnealui nu este chiar ceea ce spui tu, desi e intr-o situatie similara. Te rog sa nu generalizezi. Primitivii nu se hraneau cu Patrunjel. Sau se hraneau?

 

Dat fiindca argumentele aduse de catre mine in posturile anterioare si dovezile prezentate tot anterior, imi permit sa trag concluzia destul de aspra ca dragul nostru coleg este un om primtiv. Dupa cum ai spus si tu, aproape corect, se afla intr-o situatie similara, aproape corect, intrucat, este mai mult decat o situatie similara. Un alt argument destul de valid ar fi marea posibilate ca oamenii primitivi sa fi mancat patrunjel, conform spuselor lui Lovendal "[...] Stramosii nostri mancau produse recoltate din abundenta: fructe, LEGUME [...]"\

Pana ce dovezi contrare nu imi vor fi prezentate, concluzia mea va fi una si aceeasi, Patrunjel este un om primitv.

Link to comment
Share on other sites

Dat fiindca argumentele aduse de catre mine in posturile anterioare si dovezile prezentate tot anterior, imi permit sa trag concluzia destul de aspra ca dragul nostru coleg este un om primtiv. Dupa cum ai spus si tu, aproape corect, se afla intr-o situatie similara, aproape corect, intrucat, este mai mult decat o situatie similara. Un alt argument destul de valid ar fi marea posibilate ca oamenii primitivi sa fi mancat patrunjel, conform spuselor lui Lovendal "[...] Stramosii nostri mancau produse recoltate din abundenta: fructe, LEGUME [...]"\

Pana ce dovezi contrare nu imi vor fi prezentate, concluzia mea va fi una si aceeasi, Patrunjel este un om primitv.

Tin sa te informez, stimatul meu coleg, ca voi tine cu partea acuzatului si voi vorbi in numele acestuia. Voi reveni in curand, cu argumente extrase din contextul unor fraze rostite de oameni importanti, istorici sau pur si simplu articole redactate, despre acea vreme. Voi cauta in fiecare citat celebru o legatura cu patrunjelul si cu fiintele inferioare noua, adica Patrunjel.
Link to comment
Share on other sites

Tin sa te informez, stimatul meu coleg, ca voi tine cu partea acuzatului si voi vorbi in numele acestuia. Voi reveni in curand, cu argumente extrase din contextul unor fraze rostite de oameni importanti, istorici sau pur si simplu articole redactate, despre acea vreme. Voi cauta in fiecare citat celebru o legatura cu patrunjelul si cu fiintele inferioare noua, adica Patrunjel.

 

Imi pare bine ca, acum, acuzatul are o persoana capabila de partea acestuia care sa il apere. Eu iti voi ura succes, chiar daca acest lucru este imposibil avand in vedere citatele celebre, incriminatorii, ale acuzatului si faptul despre patrunjel (ca leguma) prezentat in postul meu anterior.

 

 

 

Tu in game nu mai intri? nu-ti mai place?

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Imi pare bine ca, acum, acuzatul are o persoana capabila de partea acestuia care sa il apere. Eu iti voi ura succes, chiar daca acest lucru este imposibil avand in vedere citatele celebre, incriminatorii, ale acuzatului si faptul despre patrunjel (ca leguma) prezentat in postul meu anterior.

 

 

 

Tu in game nu mai intri? nu-ti mai place?

Adevarul e ca nu mi-a placut niciodata SA:MP. Am intrat in News Reporter crezand ca va fi doar o.. aventura. Dar, spre surprinderea mea, am dat de multi oameni pe care credeam ca n-o sa-i gasesc, asa ca am ramas. Si voi ramane. Pana la capat. Ce ciudat suna.

Intru in-game doar ca sa folosesc chat-ul, sau sa iau un live / emisiune. In rest, nu-mi place sa fac afaceri, n-am chef de event-uri tampite la care trebuie sa stau 4093792487 ore ca sa castig 100.000$, etc. Daca ar fi dupa mine, toata ziua as face curse ilegale / cu kart-uri si m-as plimba.

Si, crede-ma, as fi renuntat de mult la jocul asta daca nu erati voi.

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca nu mi-a placut niciodata SA:MP. Am intrat in News Reporter crezand ca va fi doar o.. aventura. Dar, spre surprinderea mea, am dat de multi oameni pe care credeam ca n-o sa-i gasesc, asa ca am ramas. Si voi ramane. Pana la capat. Ce ciudat suna.

Intru in-game doar ca sa folosesc chat-ul, sau sa iau un live / emisiune. In rest, nu-mi place sa fac afaceri, n-am chef de event-uri tampite la care trebuie sa stau 4093792487 ore ca sa castig 100.000$, etc. Daca ar fi dupa mine, toata ziua as face curse ilegale / cu kart-uri si m-as plimba.

Si, crede-ma, as fi renuntat de mult la jocul asta daca nu erati voi.

 

CE SWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTT :> :* :* :X

 

si totusi, hai, facem curse cu vanuri, il omoram pe krysty cu m4 de pe antena, radem putin de pat, dm cu gabori, etc... astia sunt plictisitori...

Link to comment
Share on other sites

Adevarul e ca nu mi-a placut niciodata SA:MP. Am intrat in News Reporter crezand ca va fi doar o.. aventura. Dar, spre surprinderea mea, am dat de multi oameni pe care credeam ca n-o sa-i gasesc, asa ca am ramas. Si voi ramane. Pana la capat. Ce ciudat suna.

Intru in-game doar ca sa folosesc chat-ul, sau sa iau un live / emisiune. In rest, nu-mi place sa fac afaceri, n-am chef de event-uri tampite la care trebuie sa stau 4093792487 ore ca sa castig 100.000$, etc. Daca ar fi dupa mine, toata ziua as face curse ilegale / cu kart-uri si m-as plimba.

Si, crede-ma, as fi renuntat de mult la jocul asta daca nu erati voi.

 

Cat de sentimental :o3

:))

Eu as face DM toata ziua, dar din pacate se da ban pentru asta.. :))

Link to comment
Share on other sites

CE SWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTT :> :* :* :X

 

si totusi, hai, facem curse cu vanuri, il omoram pe krysty cu m4 de pe antena, radem putin de pat, dm cu gabori, etc... astia sunt plictisitori...

Vin imediat. Lucrez la un signature.

 

Cat de sentimental :o3

:))

Eu as face DM toata ziua, dar din pacate se da ban pentru asta..

:o3

Cel mai enervant emoticon din toate timpurile.

- " Iesi afara? "

- " Nu, fac laba. "

- " Hai ma "

- " Nu "

- " :o3 "

- " BINE! "

 

Mda...ce plictiseala :| Care joaca un pool?

N-auzi ca tre' sa facem curse cu van-uri?
Link to comment
Share on other sites

Am plecat la Vâlcea.

4 zile stau pe bară.

Baftă la anunțurile gratuite!

Baftă la anunțurile roleplay!

Baftă la posturi!

Baftă la /wank!

Baftă în weekend!

 

*Nici nu am treabă cu subiectul „discuții”. :)

**Am trecut două examene, engleză și contabilitate cu 10, respectiv 10. :X

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

Am plecat la Vâlcea.

4 zile stau pe bară.

Baftă la anunțurile gratuite!

Baftă la anunțurile roleplay!

Baftă la posturi!

Baftă la /wank!

Baftă în weekend!

 

*Nici nu am treabă cu subiectul „discuții”. :)

**Am trecut două examene, engleză și contabilitate cu 10, respectiv 10. :X

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

In sfarsit ne mai linistim si noi capul. Nu o sa mia facem 100 de pagini / zi aici, la discutii :)).

 

Ce ziceti de melodia asta?

Edited by PDRobbie
Link to comment
Share on other sites

Vin imediat. Lucrez la un signature.

 

:o3

Cel mai enervant emoticon din toate timpurile.

- " Iesi afara? "

- " Nu, fac laba. "

- " Hai ma "

- " Nu "

- " :o3 "

- " BINE! "

 

N-auzi ca tre' sa facem curse cu van-uri?

 

Eu cel mai mult urasc ";)"

Link to comment
Share on other sites

Cred ca asta este o sansa pentru mine sa fiu pe primul loc din nou in acest topic. Asa ca 2 saptamnani Im the king of the "discutii".. :))

 

How about no?

:))

Eu trebuie sa fiu primul, primul adica cu cele mai multe posturi pe saptamana?

Link to comment
Share on other sites

Am plecat la Vâlcea.

4 zile stau pe bară.

Baftă la anunțurile gratuite!

Baftă la anunțurile roleplay!

Baftă la posturi!

Baftă la /wank!

Baftă în weekend!

 

*Nici nu am treabă cu subiectul „discuții”. :)

**Am trecut două examene, engleză și contabilitate cu 10, respectiv 10. :X

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Bafta b0$$, distractie placuta!

 

Ce ziceti de melodia asta?

Cea mai mare porcarie ever. Melodia asta e o gluma. INNA e o gluma. Si imi vine sa rad cand aud faptul ca datorita ei se afla Romania pe harta. Eu, sincer, cred ca existau harti pe care aparea si Romania, chiar si inainte de nasterea ei. Pe langa asta, eu sunt ocultist, dar n-au efect demonii pe care ii trimit pe ea.

Stateam intr-o zi cu Till Lindemann si cu Baal la o terasa, eram beti morti, la care Til spune " INNA ", la care Baal spune " Las-o ba, ca daca mai trimit multi demoni pe ea raman fara imperiu.. vin toti violati la mine si imi spun ca nu sunt taximetristi. "

Acum, fara glume, n-o suport. E proasta rau. Si e usoara. Arata ca un c*r cand n-are machiaj. E buna? Nu, nu e. Sincer, ma dezgusta.

Ma dezgusta lumea in care traiesc. Ma dezgusta faptul ca nu poti sa fii altfel. Nu ai voie. Nu-ti permite societatea.

 

- " Iti place INNA? "

- " Nu. "

- " CUM BA SA NU-TI PLACA?! E CEA MAI TARE CANTAREATA CARE EXISTA! DIN CAUZA EI STIU CEI DE AFARA DE ROMANIA! PE LANGA ASTA, TU NU VEZI CAT DE BUNA E?! Doamne... "

In primul rand, de ce primul argument pe care il primesc cand vine vorba de INNA e " E buna " ?

Adica, bine, e buna, eu am spus ca nu-mi place cum canta. Defapt... cum s-o numi ce face ea.

Dupa, trebuie sa mentionez ca suntem cunoscuti datorita lui Romulus Mailat, nu ei.

Acum, lasand la o parte gluma, avem mii de genii in tara asta. Oameni care stiu ce vor si ce e mai bine pentru omenire. Din cauza lor suntem cunoscuti. Nu din cauza pitzipoancei asteia, sau alteia.

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Am plecat la Vâlcea.

4 zile stau pe bară.

Baftă la anunțurile gratuite!

Baftă la anunțurile roleplay!

Baftă la posturi!

Baftă la /wank!

Baftă în weekend!

 

*Nici nu am treabă cu subiectul „discuții”. :)

**Am trecut două examene, engleză și contabilitate cu 10, respectiv 10. :X

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Bafta :* Ati mai facut cursa cu van-urile? =))
Link to comment
Share on other sites

Cred ca asta este o sansa pentru mine sa fiu pe primul loc din nou in acest topic. Asa ca 2 saptamnani Im the king of the "discutii".. :))

 

Nu te umfla in pene, mai sunt si eu pe aici.

 

Bafta b0$$, distractie placuta!

 

Cea mai mare porcarie ever. Melodia asta e o gluma. INNA e o gluma. Si imi vine sa rad cand aud faptul ca datorita ei se afla Romania pe harta. Eu, sincer, cred ca existau harti pe care aparea si Romania, chiar si inainte de nasterea ei. Pe langa asta, eu sunt ocultist, dar n-au efect demonii pe care ii trimit pe ea.

Stateam intr-o zi cu Till Lindemann si cu Baal la o terasa, eram beti morti, la care Til spune " INNA ", la care Baal spune " Las-o ba, ca daca mai trimit multi demoni pe ea raman fara imperiu.. vin toti violati la mine si imi spun ca nu sunt taximetristi. "

Acum, fara glume, n-o suport. E proasta rau. Si e usoara. Arata ca un c*r cand n-are machiaj. E buna? Nu, nu e. Sincer, ma dezgusta.

Ma dezgusta lumea in care traiesc. Ma dezgusta faptul ca nu poti sa fii altfel. Nu ai voie. Nu-ti permite societatea.

 

- " Iti place INNA? "

- " Nu. "

- " CUM BA SA NU-TI PLACA?! E CEA MAI TARE CANTAREATA CARE EXISTA! DIN CAUZA EI STIU CEI DE AFARA DE ROMANIA! PE LANGA ASTA, TU NU VEZI CAT DE BUNA E?! Doamne... "

In primul rand, de ce primul argument pe care il primesc cand vine vorba de INNA e " E buna " ?

Adica, bine, e buna, eu am spus ca nu-mi place cum canta. Defapt... cum s-o numi ce face ea.

Dupa, trebuie sa mentionez ca suntem cunoscuti datorita lui Romulus Mailat, nu ei.

Acum, lasand la o parte gluma, avem mii de genii in tara asta. Oameni care stiu ce vor si ce e mai bine pentru omenire. Din cauza lor suntem cunoscuti. Nu din cauza pitzipoancei asteia, sau alteia.

 

BA, AICI AI INTRECUT MASURA, BINE, TE POTI LUA DE MINE, DE PAT, DAR NU DE INNA! NU VEZI CE BUNA E?

Link to comment
Share on other sites

BA, AICI AI INTRECUT MASURA, BINE, TE POTI LUA DE MINE, DE PAT, DAR NU DE INNA! NU VEZI CE BUNA E?

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vreau sa fiu primul si in topicul "Discutii" si pe aceasta saptamana..

 

Nu te umfla in pene, mai sunt si eu pe aici.

 

Si eu, si eu.

Hai ca vin in-game.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.