Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Am fost si eu in paterno.. Chiar inainte sa plece Andrew.

Mama, cate reclamatii ai avut..:))

Se vede ca nu ai fost un baiat cuminte..:)).. Majoritatea erau pentru limbaj...

Link to comment
Share on other sites

Uite wă ce face liderul nostru, înjură, face dm/db, primește ban 2 zile, reclamă-l la facțiunea lui etc ș.a.m.d. Pot să te iau ca exemplu? Pentru asta ai FW !

Link to comment
Share on other sites

Am fost si eu in paterno.. Chiar inainte sa plece Andrew.

Mama, cate reclamatii ai avut.. :))

Se vede ca nu ai fost un baiat cuminte.. :)).. Majoritatea erau pentru limbaj...

Alea sunt reclamatii multe?

In 3 ani (peste cateva zile) am avut mai putin de 15 plangeri, ceea ce inseamna 5 pe an, ceea ce inseamna 1 plangere la 2 luni si 2 saptamani.

Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragi colegi, stimat lider, si somn usor celor care nu s-au putut abtine si au trecut deja in lumea viselor. In primul rand vreau sa ma scuz pentru grosolana mea inactivitate aici, pe forum, cat si in game. Asa ca, a venit vremea sa mai postez si eu. Dupa o zi frumoasa de scoala si un antrenament extenuant am ajuns si eu acasa. In acest moment ma cac, daca din intamplare dorea cineva sa stie. Mi-as dori foate mult sa va zIc ca ne vedem in game, dar acest lucru este imposibil intrucat multiubitul meu tata m-a pedepsit...

 

Krysty, sambata vin in pitesti, te scot la un cicco?

 

Acum, lansand gluma la o parte, empty, imi pare rau ca nu am fost la simulare, dar dupa cum am spus si mai sus, sunt pedepsit. Mi-a fost imposibil dlsa fac o cerere de invire intrucat, ca si acum, nu pot sa intru pe forum decat de pe ipod, iar de pe acesta imi este imposibil sa postez acolo, detapt, imi este imposibil sa postez in orice topic inafara de cel de discurltii, nici o alta pagina de pe forum nu mi se incarca. I-am cerut chiar si lui pat sa imibfaca o cerere, dar dupa cat de inactiv e el, nu ma mira ca nu a facut-o. Am dat chiar si pe aici de vreo 2 ori, dar nimeni nu s-a oferit. In caz ca vei decide sa ma sanctionezi cu fw (daca nu ai facut-o deja) vreau sa va zic la revedere, si ca, dupa ce imi trece pedeapsa si FP voi reaplica de cate ori e nevoie pentru a fi acceptat.

 

Scuzati greselile de ortografie, tastatura ipodului e naspa...

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Ai făcut matematica cu o babă?

Nu cred ca am facut nicio greseala in calculul precedent.

Iar daca vrei sa o facem chiar mai precis, 3 ani = 365 (zile) x 3 = 1095 de zile, impartit la 15 = 73 (zile), ceea ce inseamna 2 luni si 13 zile, ceea ce inseamna 2 luni si de saptamani, adica ce am spus acum 2 minute.

 

Buna seara dragi colegi, stimat lider, si somn usor celor care nu s-au putut abtine si au trecut deja in lumea viselor. In primul rand vreau sa ma scuz pentru grosolana mea inactivitate aici, pe forum, cat si in game. Asa ca, a venit vremea sa mai postez si eu. Dupa o zi frumoasa de scoala si un antrenament extenuant am ajuns si eu acasa. In acest moment ma cac, daca din intamplare dorea cineva sa stie. Mi-as dori foate mult sa va zIc ca ne vedem in game, dar acest lucru este imposibil intrucat multiubitul meu tata m-a pedepsit...

 

Krysty, sambata vin in pitesti, te scot la un cicco?

 

Acum, lansand gluma la o parte, empty, imi pare rau ca nu am fost la simulare, dar dupa cum am spus si mai sus, sunt pedepsit. Mi-a fost imposibil dlsa fac o cerere de invire intrucat, ca si acum, nu pot sa intru pe forum decat de pe ipod, iar de pe acesta imi este imposibil sa postez acolo, detapt, imi este imposibil sa postez in orice topic inafara de cel de discurltii, nici o alta pagina de pe forum nu mi se incarca. I-am cerut chiar si lui pat sa imibfaca o cerere, dar dupa cat de inactiv e el, nu ma mira ca nu a facut-o. Am dat chiar si pe aici de vreo 2 ori, dar nimeni nu s-a oferit. In caz ca vei decide sa ma sanctionezi cu fw (daca nu ai facut-o deja) vreau sa va zic la revedere, si ca, dupa ce imi trece pedeapsa si FP voi reaplica de cate ori e nevoie pentru a fi acceptat.

Te-am invoit eu, stau linistit. Ai face bine sa te intorci mai repede.

Link to comment
Share on other sites

 

Te-am invoit eu, stau linistit. Ai face bine sa te intorci mai repede.

 

 

:X:X stii cat de mult te iubesc eu ? :*:*

 

Mama cartofar... Chiar m-ai induiosat.. Cum a putut tatal tau sa te pedepseasca in halul asta?

Inca un motiv pentru care este mai bine sa stai singur..:))

 

Mda, e bine si nu e bine, sunt avantaje si dezavantaje

Link to comment
Share on other sites

 

Nu cred ca am facut nicio greseala in calculul precedent.

Iar daca vrei sa o facem chiar mai precis, 3 ani = 365 (zile) x 3 = 1095 de zile, impartit la 15 = 73 (zile), ceea ce inseamna 2 luni si 13 zile, ceea ce inseamna 2 luni si de saptamani, adica ce am spus acum 2

 

Calculul tau nu e precis, te-ai gandit si la anii bisecti? Anu are si 364 nu doar 365 zile...

 

3ani= 364+365+364=1093 Sau 365+364+365=1094 depinzand de ani.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Calculul tau nu e precis, te-ai gandit si la anii bisecti? Anu are si 364 nu doar 365 zile...

Hai ca poate nu te mai invoiesc.

 

RazviTnx: stii ce-am facut cand eram mic?

RazviTnx: m-a trimis mama la magazin sa iau zahar si paine

RazviTnx: si eu m-am intors cu orez

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca am facut nicio greseala in calculul precedent.

Iar daca vrei sa o facem chiar mai precis, 3 ani = 365 (zile) x 3 = 1095 de zile, impartit la 15 = 73 (zile), ceea ce inseamna 2 luni si 13 zile, ceea ce inseamna 2 luni si de saptamani, adica ce am spus acum 2 minute.

 

M-am referit că n-ai făcut nicio greșeală + că dacă făceai cu o bunăciune, nu mai erai atent la calcule și la ce-ți preda ea :))

Link to comment
Share on other sites

Poftim si ceva pentru voi (cei care urasc manelele)..

Asta ba pentru aia care urasc

http://www.youtube.com/watch?v=vrg_G5Q44SA&list=HL1358978752

 

EU ma culc, noapte buna :*:* Cartof, esti the best, stiu ca nu scrii romane doar la baza. Pwp

 

Hai ca poate nu te mai invoiesc.

 

RazviTnx: stii ce-am facut cand eram mic?

RazviTnx: m-a trimis mama la magazin sa iau zahar si paine

RazviTnx: si eu m-am intors cu orez

 

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

Da ma eram mic si eu..acum 2 ani =)))

Link to comment
Share on other sites

M-am referit că n-ai făcut nicio greșeală + că dacă făceai cu o bunăciune, nu mai erai atent la calcule și la ce-ți preda ea :))

Interesanta logica =))

 

Tot ce ai zis e corect, pamantu minte :D

Asa.

 

Asta ba pentru aia care urasc

 

 

EU ma culc, noapte buna :* :* Cartof, esti the best, stiu ca nu scrii romane doar la baza. Pwp

 

 

 

Da ma eram mic si eu..acum 2 ani =)))

Hai taci ca nu erai mic la 14-15 ani.

Link to comment
Share on other sites

EU ma culc, noapte buna :*:* Cartof, esti the best, stiu ca nu scrii romane doar la baza. Pwp

 

 

Insfarsit cineva care imi intelege adevarata valoare! pwp dulcik sub burik!!!

Link to comment
Share on other sites

Insfarsit cineva care imi intelege adevarata valoare! pwp dulcik sub burik!!!

imi dai cu fruntea-n buric =)))))))))))))

Edited by BTD RazviTnx
Link to comment
Share on other sites

Bmv, ma alatur si eu tie, ne vedem in lumea viselor!

 

Noapte buna fanii mei!!

 

Am deschis si pagina noua, pot sa dorm implinit.

Edited by Cartofar
Link to comment
Share on other sites

Valoarea!!

 

 

Acum ma culc. Cucu e al vostru. Pwp :*

 

 

Na cucu, noapte bună și ție. Doar 3 anunțuri la A.G, oh my f*ck**g God !

 

 

Bmv, ma alatur si eu tie, ne vedem in lumea viselor!

 

Noapte buna fanii mei!!

 

Am deschis si pagina noua, pot sa dorm implinit.

 

Noapte bună și ție, mai sunteți mulți care vă culcați, când cu stânga când cu dreapta? :))

Edited by Comy FCOG
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.