Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Păi a mai venit sau ce?

A mai venit o data pe 21.12.2012... sau pe cat mancau astia rahat (turcesc) ca o sa vina un mare ":poop:" (poop.gif) si ne loveste in pu...(mn).

Link to comment
Share on other sites

Prea multe semne negative, vă multumesc dragi prieteni pentru aceste minunate clipe pe care le-am petrecut impreună.

Nu voi uita niciodată acest colectiv unit, aici mă refer şi la cei 2 membrii banati, nici nu mă interesează dacă au folosit joy sau nu, ei mi-au fost nişte colegi şi prieteni de calitate. Nu vă temeti, şi după aceasta perioada o să vă sun să vă întreb ce faceţi, să vă bat la cap cu Guess Who şi să vă fac km la maşină. Aceste clipe nu se pot uita, sunt convins că acesta este cel mai unit colectiv iar aici este şi meritul liderului nostru mărinimis Mendy. Dani, vezi că şi mie îmi place Oceanic, vezi Deidi că o să.mă joc în continuare cu diferentele iar tu gold o să fi nevoit să îmi vinzi Manana-ul :)) , multumesc krysty pentru ajutor şi pt că am putut să fac stunturi cu chopperu :)), 2fast pentru că m-am simţit bine datorita ţie, adrian pentru că până la urmă mi -ai învăţat numele, tommy ţie că ne-am putut uită la filme împreună.pe pro TV :)) , Boyd ţie pt că m-ai acceptat că şi prieten chiar dacă sunt ungur. Mersi Jackie Chan pt. tot ajutorul acordat şi să nu uiţi ca o să îţi închiriez Majestic-ul. Mersi cipi pt că nu mai urât pt acea reclamattie din trecut şi dacă te-as fi cunoscut nu aş fi facut prostia aia. Multumesc bmw, xen pt glumele cu taraf şi am să vă duc dorul. Mersi marar şi audi că am putut râde despre numele / respectiv avatarul vostru :)). mersi giulichelo şi nesq pt că ne-am putut plânge împreună că nu avem raportu făcut :)) şi ms error pentru sfaturile.de început. Mersi robbbie pt multe sfaturi pe care mi le-ai dat şi ţie Piticule pentru ajutor şi nu uită că te pup.

 

Aţi fost şi veţi fi întotdeauna familia mea.

Mersi Mendy, mersi News Reporter.

 

P.s: am scris de pe telefon.

Cand am vazut asta, si am vazut ca incepi sa multumesti etc..am inceput sa citesc....trece primul rand, cauta cysy, cysy nimic :)) randul doi, .... cysy, cysy....nimic

randu sfarsit ....cysy, cysy nimic....in cele din urma am citit degeaba :))

Link to comment
Share on other sites

 

Cand am vazut asta, si am vazut ca incepi sa multumesti etc..am inceput sa citesc....trece primul rand, cauta cysy, cysy nimic :)) randul doi, .... cysy, cysy....nimic

randu sfarsit ....cysy, cysy nimic....in cele din urma am citit degeaba :))

 

Nu prea ne-am cunoscut noi prea bine dar om rău nu poţi fi :))

Link to comment
Share on other sites

Treci clasa ca masa are magazin..:))

 

Ce uratttttt :))

 

Hai că mă bag la culcare, mâine dimineaţa o să gândesc altfel că nah, mai am şi o temăla mate "destul de foarte" complicată :))

Link to comment
Share on other sites

Prea multe semne negative, vă multumesc dragi prieteni pentru aceste minunate clipe pe care le-am petrecut impreună.

Nu voi uita niciodată acest colectiv unit, aici mă refer şi la cei 2 membrii banati, nici nu mă interesează dacă au folosit joy sau nu, ei mi-au fost nişte colegi şi prieteni de calitate. Nu vă temeti, şi după aceasta perioada o să vă sun să vă întreb ce faceţi, să vă bat la cap cu Guess Who şi să vă fac km la maşină. Aceste clipe nu se pot uita, sunt convins că acesta este cel mai unit colectiv iar aici este şi meritul liderului nostru mărinimis Mendy. Dani, vezi că şi mie îmi place Oceanic, vezi Deidi că o să.mă joc în continuare cu diferentele iar tu gold o să fi nevoit să îmi vinzi Manana-ul :)) , multumesc krysty pentru ajutor şi pt că am putut să fac stunturi cu chopperu :)), 2fast pentru că m-am simţit bine datorita ţie, adrian pentru că până la urmă mi -ai învăţat numele, tommy ţie că ne-am putut uită la filme împreună.pe pro TV :)) , Boyd ţie pt că m-ai acceptat că şi prieten chiar dacă sunt ungur. Mersi Jackie Chan pt. tot ajutorul acordat şi să nu uiţi ca o să îţi închiriez Majestic-ul. Mersi cipi pt că nu mai urât pt acea reclamattie din trecut şi dacă te-as fi cunoscut nu aş fi facut prostia aia. Multumesc bmw, xen pt glumele cu taraf şi am să vă duc dorul. Mersi marar şi audi că am putut râde despre numele / respectiv avatarul vostru :)). mersi giulichelo şi nesq pt că ne-am putut plânge împreună că nu avem raportu făcut :)) şi ms error pentru sfaturile.de început. Mersi robbbie pt multe sfaturi pe care mi le-ai dat şi ţie Piticule pentru ajutor şi nu uită că te pup.

 

Aţi fost şi veţi fi întotdeauna familia mea.

Mersi Mendy, mersi News Reporter.

 

P.s: am scris de pe telefon.

 

Ți-am zis atunci, te confundasem cu un prieten. Oricum a trecut. Acum ce persoană îți par ? M-am băgat prea mult în seamă pe /f sau altele ? ... Am avut vreo reclamație la NR săptămâna asta ? Nu ... dacă eram din ăla nasol, nu rezistam 3 luni în FBI. În fine...

 

 

 

 

Din câte văd, topicul pentru demisii e închis ...

 

Lasă empty liderul, nu ? Faza aia cu admin / lider ? ... în fine ...

 

Mâine îmi pun și eu demisia, că m-am hotărât în cursul zilei de azi / ieri să mă las de samp, că m-am plictisit de el. Poate că o să-l mai las pe sleep, dar mai departe de casa aia din Jefferson, n-o să-mi scot caracterul. A devenit prea monotonie. [/exit], [/lock], [/engine] - de la bancă până la CNN, de acolo până la HQ...și tot așa. Nu mai are niciun farmec momentan. Poate la vară o să mă apuc să joc serios ... sau poate .. la iarnă, cine știe ce chef o să am atunci.

 

Nu-mi pasă de FP (că na, am o săptămână în facțiune), că oricum, n-o să mai joc și dacă-l las AFK, trece.

 

Sunteți toți de treabă, ținem legătura...prin PM sau cereți un id ceva. Momentan sunt prea plictisit de samp....

 

Noapte bună.

 

(am suspend 1 zi pe contul meu; am postat de pe ăsta)

Link to comment
Share on other sites

Noapte bună celor care s-au culcat!

Eu acum am venit de afară.

Frumoasă vreme.

Zăpadăăăăăăă. :X

Noapte buna, ma duc si eu la somn.

In seama asta Rarvi mi-a dat clasa la biliard.

Deidara intr-o buna zi o sa te batem si eu si Razvi la biliard.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, ma duc si eu la somn.

In seama asta Rarvi mi-a dat clasa la biliard.

Deidara intr-o buna zi o sa te batem si eu si Razvi la biliard.

 

Da numai ca noi suntem undeva jos si deidara e in varfu' Burj Kalifa(if you know what i mean)

Deidara, scumpi :)) check this out:

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.