Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Trag si eu pe dreapta, maine voi termina promovarea si responsabilitatile, urmand ca in zilele urmatoare sa termin sistemul de rank-up. Noapte buna!

Pa, somn ușor, noapte bună!

:*

 

Bine v-am gasit colegi, sper sa ne intelegem.

Bine ai venit printre noi!

Link to comment
Share on other sites

Din aceasta seara, conform deciziei lui Krysty, voi fi subliderul acestei factiuni.

Sper sa nu va schimbati, sa ramaneti la fel de activi, de grijulii si sa aveti in continuare grija la comportamentul vostru.

De asemenea, aveti grija la felul in care va comportati cu membrii de rank 4+.

Va urez o seara placuta in continuare, eu ma duc la culcare, maine am o zi lunga.

Salut!

Link to comment
Share on other sites

În atenția tuturor!

 

 

Dacă doriți să vă schimbați numele pe forum vă rog să-mi trimiteți un PM (private mesaj - mesaj privat) cu fostul nume.

 

Vă mulțumesc!

Edited by F4L Deidara
Link to comment
Share on other sites

Tu schimbi numele? Vrei sa te ocupi de discutii?

Păi mă ocup de discuții.

Am vorbit cu Krysty.

Duminică la 23:59 scriu toate posturile fiecărora și duminica următoare la aceiași oră le scriu iar pe cele noi.

Fac diferența și alea sunt posturile pe săptămână.

Exact ca contoarele de la aparatele unde lucrează fratele meu.

Sunt obișnuit. :D

Link to comment
Share on other sites

Păi mă ocup de discuții.

Am vorbit cu Krysty.

Duminică la 23:59 scriu toate posturile fiecărora și duminica următoare la aceiași oră le scriu iar pe cele noi.

Fac diferența și alea sunt posturile pe săptămână.

Exact ca contoarele de la aparatele unde lucrează fratele meu.

Sunt obișnuit. :D

Hai un PoOL

Link to comment
Share on other sites

Si aici se termina. Au fost 7 luni extrem de frumoase, m-am distrat si mi-am facut multi prieteni, v-am dat FW-uri, rank-uri, am facut war-uri, am batut mafii, am luat turf-uri in LV, am facut event-uri, suntem factiune factiunea pasnica care domina LV-ul si nimeni nu poate contesta asta. Dincolo de orice, voi sunteti cele mai bune persoane pe care le-am cunoscut pe aceasta comunitate si ma bucur ca am avut ocazia sa lucrez cu voi. Nu voi face un roman pentru ca am discutat deja in game, dar persoanele care au insemnat ceva atat pentru mine cat si pentru News Reporter sunt urmatoarele:

  • R.Rambo
  • Krysty
  • AnGeLx
  • [b2w]Robbz0r
  • Gisele
  • HashBua
  • Daniel.
  • NuTLine
  • SpazZ.
  • alquaida
  • nabz0r
  • Cartofar
  • Djteolik
  • RazviTnx
  • Patrunjel
  • DanielBoyd
  • Bmwx5
  • Jackie_Dee
  • Piticul
  • Negrean.boby
  • x3n
  • Deidara
  • [bTD]AUDI_RS8
  • Catalin1994
  • Iulian1996

O ultima rugaminte este sa imi trimiteti un PM sau sa postati aici cand voi redeschide topic-ul prin care sa imi spuneti ce a insemnat perioada petrecuta in News Reporter pentru voi, cum v-ati simtit, ce v-a placut cel mai mult si pareri generale. Vreau asta pentru about me si in special de la fostii si actualii rank 4+.

Va multumesc tuturor pentru momentele frumoase si va urez mult, mult succes.

Iar pentru cel ce imi va lua functia.. mult succes si nu strica colectivul asta.

 

 

 

Amintiti-va ce ati invatat in News Reporter si pe ce am pus accent.

Amintiti-va de NEWS REPORTER MAFFIOTTO!

Hmm... nu ma pricep la discursuri, dar cred ca sti ce parere am eu despre perioada asta :).

De simtit m-am simtit foarte bine. Sincer imi era putin teama cand am intrat, nu stiam ce fel de conducere voi gasi. Mi-a placut mult modul tau de a conduce factiunea; iar tu impreuna cu ceilalti din conducere mi-ati lasat o impresie foarte buna si m-ati ajutat sa ajung unde sunt acum. Din pacate in perioada asta au iesit cativa colegi care au insemnat ceva pentru mine si, cu care inca tin legatura.

Sunt foarte mandru ca fac parte din lista de mai sus, dar voiam sa scri ceva despre fiecare.

Maine seara cel tarziu voi pune niste poze pe forum din perioada asta. Scuze pentru raspunsul tarziu si succes cu noua functie!

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.