Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

La promovare, cate o echipa in fiecare saptamana cand liderul acelei factiuni face cerere. Este vorba despre un pachet de anunturi sa zicem. Doar ca le dam pe gratis. Ca bani ii ia krysty.

Aa, e clar. Tot pe interes... Numai la bani îi este gândul lu' ăsta. :|

 

*Noapte bună celor care s-au dus la culcare, oricum, nici eu n-o să mai stau mult. Mă chinui să termin un pachet de anunțuri. :)

Link to comment
Share on other sites

Buna seara dragi colegi!

Am revenit si eu dupa o zi foarte lunga in care am invatat pana acum 20 de minute :| si ma doare capul ingrozitor...imi cer scuze ca nu mai sunt atat de activ dar foarte curand,

trebuie sa sustin examenul pentru atestatul de limba germana, si am fooooarte mult de invatat :(

Link to comment
Share on other sites

Deci cand iti ziceam robehno ca nu ai nici o sansa.... ziceai ca sunt nebun.. :))

Krysty are puteri magice. Din cauza lui nu mai fac eu spam. O sa vedeti ca o sa va vindece si pe voi de spam.

Noapte buna eu ma bag in pat.

Edited by Robehno
Link to comment
Share on other sites

Noapte bună, băieți. Vorbim mâine, poate am mai mult chef de joc, astăzi, sincer, n-am prea avut chef de nimic. Sper ca mâine să-mi termin pachetul de anunțuri, mai am câteva de publicat. :D

Noapte buna . In sfarsit 300 de posturi.

Link to comment
Share on other sites

Trag şi eu pe dreapta, noapte bună, vorbim mâine după şcoală.

 

*De când s-au schimbat personele care aveau responsabilităţi?

Noapte buna...

Cred ca de la sedinta de rank 4+ ...

Link to comment
Share on other sites

Mare spammer e Deidara. M-am uitat la responsabilitati la posturile de pe 21.01 si altele. Deidara a avut in fiecare saptamana 200+ posturi. Cum de reuseste fara sa fie sanctionat ?

Am avut și 330 chiar.

Și dacă vreau fac 400 că sunt boss.

Probleme? :))

Link to comment
Share on other sites

La promovare, cate o echipa in fiecare saptamana cand liderul acelei factiuni face cerere. Este vorba despre un pachet de anunturi sa zicem. Doar ca le dam pe gratis. Ca bani ii ia krysty.

Aa, e clar. Tot pe interes... Numai la bani îi este gândul lu' ăsta. :|

 

*Noapte bună celor care s-au dus la culcare, oricum, nici eu n-o să mai stau mult. Mă chinui să termin un pachet de anunțuri. :)

Am modificat.

 

*Buna dimineata, astazi ajung pe la 15-16, nu uitati de mini-sedinta, cine nu poate sa vine se invoieste in topic-ul "News Reporter - Invoiri sedinte si evenimente". Nu uitati, aveti voi sa faceti doar 2 invoiri.

**Terminati toate pachetele si interviurile.

Edited by Krysty xD
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.