Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Si daca dintr-o sicanare se da intr-o nesimtire? :))

Nu cred ca se va intampla asta niciodata, si daca s-ar intampla as incerca sa-l avertizez si sa redresez situatia.

Link to comment
Share on other sites

Daca ar fi sanatosi unde ar mai fi farmecul ? e mai bine asa.

 

 

Edit :

Asa este, ai dreptate.

Cat despre faza cu " in Trebuci " .. =))).

EPIC.

 

Se pare ca voi va puneti cu krysty. Nu uitati ca el are uninvite si givefw.. :))

Si eu am [/members] si [/fvrespawn]. :))

800 POSTS :X.

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Edited by Alpha287
Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit Alpha, acomodarea pentru tine banuiesc ca nu este o problema.

 

Legat de discutia din joc, marea noastra problema e ca acceptam aceast jaf pe fata pentru ca nu avem sange macar o data in istorie sa spune "stop" acestui lucru. Cum a fost acum un an in Decembrie sau cand a fost, a iesit lumea in strada pentru a isi sustine drepturile dar nu am fost suficienti pentru ca unii sunt prea "lejeri", prefera sa stea la o bere cu burta in sus decat sa se faca dreptate odata pentru totdeauna. O vom duce la fel de rau pana cand vom avea curajul sa ne sustinem ideile si opiniile.

Link to comment
Share on other sites

Bine ai venit Alpha, acomodarea pentru tine banuiesc ca nu este o problema.

 

Legat de discutia din joc, marea noastra problema e ca acceptam aceast jaf pe fata pentru ca nu avem sange macar o data in istorie sa spune "stop" acestui lucru. Cum a fost acum un an in Decembrie sau cand a fost, a iesit lumea in strada pentru a isi sustine drepturile dar nu am fost suficienti pentru ca unii sunt prea "lejeri", prefera sa stea la o bere cu burta in sus decat sa se faca dreptate odata pentru totdeauna. O vom duce la fel de rau pana cand vom avea curajul sa ne sustinem ideile si opiniile.

Pentru ca acest lucru e in ADN-ul romanilor, cat despre faza din Decembrie 2011, daca Basescu nu-l demitea pe Boc exista posibilitatea sa se realizeze o revolutie.

Link to comment
Share on other sites

Multi cred ca va fi liniste dupa ce Basescu va pleca de la putere dar nu se gandesc ca pleaca doar unul dintre hoti. Cine va venii dupa el va face acelasi lucru pentru ca asta este scopul oricarui presedinte sa vina sarac si sa plece bogat de acolo. Exemplu aici : http://www.ziare.com/basescu/presedinte/traian-basescu-a-economisit-in-an-de-criza-vezi-declaratia-de-avere-1105334 . In acelasi timp ramane guvernul care si el fura pentru a duce o viata linistita. Sunt atat de multi oameni in tara asta care chiar mor de foame, sate izolate, drumuri facute praf, jeg si mizerie dar cui ii pasa ? nimanui pentru ca ei au un tel fixat si nimeni nu ii va face sa se ocupe de altceva. Singura noastra sansa vine de la U.E care ii obliga sa mai faca ceva pentru tara altfel ne dau afara.

Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Claaaaaaaaaaaaaaar... Bun venit, PRIETENAȘ! Ce frumos, din nou colegi. :D

 

*Baftă, băieți. Mă pregătesc să plec la un biliard cu niște prieteni. Vorbim mai pe seară!

Link to comment
Share on other sites

Toti cei care o sa vina la putere toti o sa fure... Nu cred ca e cineva care sa nu fure pentru el si pentru familia sa.

Acum sa fim sinceri. Si noi am face acelasi lucru.

Edited by BmwX5
Link to comment
Share on other sites

Multi cred ca va fi liniste dupa ce Basescu va pleca de la putere dar nu se gandesc ca pleaca doar unul dintre hoti. Cine va venii dupa el va face acelasi lucru pentru ca asta este scopul oricarui presedinte sa vina sarac si sa plece bogat de acolo. Exemplu aici : http://www.ziare.com...e-avere-1105334 . In acelasi timp ramane guvernul care si el fura pentru a duce o viata linistita. Sunt atat de multi oameni in tara asta care chiar mor de foame, sate izolate, drumuri facute praf, jeg si mizerie dar cui ii pasa ? nimanui pentru ca ei au un tel fixat si nimeni nu ii va face sa se ocupe de altceva. Singura noastra sansa vine de la U.E care ii obliga sa mai faca ceva pentru tara altfel ne dau afara.

Sincer, nu cred ca cineva din tara asta e capabil sa o conduca, poate sa vina un neamt care sa puna totul la punct. Criza a favorizat disparitia clasei mijlocii, ramanand doar oamenii bogati care arunca cu banii si cei saraci care muncesc cu ziua pentru o paine.

Link to comment
Share on other sites

Salutare News Reporter. De azi voi fi noul vostru coleg. Unii dintre voi ma cunoasteti din generatiile mai vechi ale acestei factiuni. Pentru cei care nu ma cunosc, nickname-ul meu este Alpha287. Cu siguranta ne vom intelege bine si vom face o treaba buna impreuna.

Bine ai venit!
Link to comment
Share on other sites

In aceasta tara nu poti sa traiesti un trai decent cu salariu pe care il iei.

Pe unul ca noi, care terminam liceul, ne este foarte greu sa ne angajam in aceasta tara.

Si chiar daca gasim, mai mult de salariu minim pe economie (700lei) nu iti da nimeni.

Edit : Ti se pare ca fac spam mereu? Cand am si eu timp postez pe aici...

Edited by BmwX5
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.