Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Batem pariu ca inafara de mine si de krysty nu o sa recunoasca nimeni ca asculta manele? :))

Aha, poate. Recunosc, ascult manele ocazional, dar nu în exces. Oricum, eu nu prea ascult muzică...

 

*Bună seara! Mai devreme am ajuns și eu acasă, am fost prin oraș. Mă scuzați că n-am putut veni la întâlnire, cum a fost?!

Link to comment
Share on other sites

Par destul de interesante, ma voi uita pe rand la fiecare. Ceva despre primul sau al doilea razboi mondial stiti ? inafara de filmele despre Hitler, Patton pe care le-am vazut de 3 ori fiecare.

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu. Va urez o seara placuta in continuare. Ne auzim maine. Nu uitati, maine sedinta!!

 

Par destul de interesante, ma voi uita pe rand la fiecare. Ceva despre primul sau al doilea razboi mondial stiti ? inafara de filmele despre Hitler, Patton pe care le-am vazut de 3 ori fiecare.

Din filmele specificate de mine mai sus, The Pianist.

http://iwatchalotofmovies.com/genre/index/War/Recently_Watched

Link to comment
Share on other sites

Am iesit si eu. Va urez o seara placuta in continuare. Ne auzim maine. Nu uitati, maine sedinta!!

 

 

Din filmele specificate de mine mai sus, The Pianist.

http://iwatchalotofm...ecently_Watched

Ce zici de avatar-ul meu, maestre? :)

 

*Noapte bună, reporteri. Vorbim mâine, cred că nici la ședința săptămânală n-o să pot ajunge, sunt la o zi onomastică...

Link to comment
Share on other sites

Ce zici de avatar-ul meu, maestre? :)

 

*Noapte bună, reporteri. Vorbim mâine, cred că nici la ședința săptămânală n-o să pot ajunge, sunt la o zi onomastică...

 

Imi place logo-ul.

 

Salutare colegi. Vad ca intr-un final s-a gandit si forumul asta sa isi revina :D. Nu uitati, in seara asta sedinta!!

Link to comment
Share on other sites

Vedeti cum recunosc toti? :)) Daca ii intrebai pe /f inainte de a pune aceasta intrebare, nu era nimeni... :))

Numai eu care va cantam de dimineata pana seara.

 

*Ascult trap, manele, dubstep, house, doar unele melodii de la B.U.G si Parazitii (fara rahaturi gen Puya si Nane), nu ascult d-astea romanesti gen Alb&Negru, Inna, etc.

**Pentru cei care m-ati intrebat de sistemul de rank-up, dupa o analiza mai amanuntita am decis sa nu il schimb pentru ca va fi complicareala si, in plus, sistemul ar fi fost doar pentru rank 2.

***Am plecat afara, ne vedem la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Doamne mare minune ai facut astazi, Duminica 3 februarie ca ai reusit sa pui pe picioare acest forum. Iti multumim tie Doamne !

 

@ Ma duc afara, ne auzim la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.