Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Imi cer scuze ca postez aici!!!

Dar nuj ce v-a trecut prin cap sa jucati pe ambele servere cu aceiasi parola (fun si rpg1). Ieri Kelton a anuntat ca sa va schimbati parolele urgent, toti cei care ati jucat pe Fun.

 

Eu l-am intalnit pe Andreiii1936 si am discutat cu "el". Stiu cine este, Dar nu fac dezvaluiri in public. Pm me sau mess.!

O zi buna.

Link to comment
Share on other sites

Din cauza unui terminat pe nume Kanye..si inca unul dar nu ii zic numele ca inca nu a luat ban permanent :))

Kanye ti-a spart contul? :O

HeadgeaR.

Asta stiu ca e un retardat si jumatate de 11 ani, pe care cand il prind ii rup picioarele

Link to comment
Share on other sites

Kanye ti-a spart contul? :O

 

Asta stiu ca e un retardat si jumatate de 11 ani, pe care cand il prind ii rup picioarele

Esti din Mures?

Link to comment
Share on other sites

Faci o filmare cand il bati si imi spui cat vrei.

O fac pe gratis, va fi din placere, crede-ma. Si nu ca ar fi prima data cand va "papa" de la mine bataiee ;;)

Numa sa-l gasesc ca asa se ascunde de mine de cand am aflat cine e...

Link to comment
Share on other sites

Sa ma ***** pe voi ro bugged, m-am saturat de prostia asta, nu mai fiti invidiosi ca b-zone e mai tare decat voi, tocmai ati irosit 2-3 ore din viata sau cat naiba ati irosit in a sparge acest forum degeaba. In locul vostru as iesi afara, nu sa stau ca non-liferul la calculator, inteleg ca n-aveti prieteni dar na, life moves on :)

 

scuzati dublu post, nu merge edit

Edited by sNNroberT
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.