Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

cum am spus si in ultimul meu post aici, o sa fiu mai inactiv pe forum din cauza sanctiunilor pe care le poate aplica kelton.

Se pare ca maine la ora 21:00 vom primii un level up.

Noapte buna News Reporter.

Link to comment
Share on other sites

cum am spus si in ultimul meu post aici, o sa fiu mai inactiv pe forum din cauza sanctiunilor pe care le poate aplica kelton.

Se pare ca maine la ora 21:00 vom primii un level up.

Noapte buna News Reporter.

Hmm, ai omis niste lucruri: 4 respect points si un Huntley :))

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ai omis niste lucruri: 4 respect points si un Huntley :))

Da stiu ca am omis, dar nu voiam sa le dau pe toate aici..

1. eu nu particip la tombola..:X

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ai omis niste lucruri: 4 respect points si un Huntley :))

Maine la ora 20:30 se ofera 2 rp.

la ora 21:00 se ofera un lvl up.

iar la 21:10 va fi o tomboala pentru cei de level 20-, iar la 21:15 inca 2 rp.

Edited by rTs BmwX5
Link to comment
Share on other sites

Maine la ora 20:30 se ofera 2 rp.

la ora 21:00 se ofera un lvl up.

iar la 21:10 va fi o tomboala pentru cei de level 20-, iar la 21:15 inca 2 rp.

Yee deci maine voie avea level 19 si 9/74 =))

Link to comment
Share on other sites

Maine la ora 20:30 se ofera 2 rp.

la ora 21:00 se ofera un lvl up.

iar la 21:10 va fi o tomboala pentru cei de level 20-, iar la 21:15 inca 2 rp.

Trebuie sa fi rank 5 sa iei toate astea?

- Eu am iesit, mai vorbim maine. O seara faina in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fi rank 5 sa iei toate astea?

- Eu am iesit, mai vorbim maine. O seara faina in continuare.

Si eu am iesit! Noapte buna! Maine este momentul adevarului la fizica! =))))))) Promovat / Corigent?

Link to comment
Share on other sites

Maine la ora 20:30 se ofera 2 rp.

la ora 21:00 se ofera un lvl up.

iar la 21:10 va fi o tomboala pentru cei de level 20-, iar la 21:15 inca 2 rp.

 

Multumim stimabilule! Cu ajutorul tau voi avea un level up si 4 rp-uri :X

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fi rank 5 sa iei toate astea?

- Eu am iesit, mai vorbim maine. O seara faina in continuare.

Nu mai bate tot felul de apropouri stupide.

Link to comment
Share on other sites

Trebuie sa fi rank 5 sa iei toate astea?

- Eu am iesit, mai vorbim maine. O seara faina in continuare.

 

Noapte buna!

 

 

__________________

 

In urmatorul spoiler veti urmarii cateva din amintirile mele din News Reporter, de cand am intrat prima oara si dupa ce mi-am reluat cariera de reporter.

 

Odata deschis, se va inchide greu.

 

 

 

In urmatoarele poze veti gasii cateva chestii interesante, cum ar fi: Krysty -Rank 3; Krysty - Rank 5; Krysty - Rank 6 (sublider) alquaida - Rank 4; Patrunjel : Rank 1; Rank 3; Rank 4,5, nabz0r - rank 1,4 etc. Si cel mai important Cartofar - Rank 1, 2,3, si 4 + protestul lui in incercarea de a-si recupera rank 4;. + cateva dintre legendele News Reporter.

Intre aceste poze se afla cativa membrii ai celui mai bun staff pe care putea sa-l aiba un lider (emptY_mdY) pe aceasta comunitate, si anume : RazviTnx, Krysty, DanielBoyd, Piticul, Bmwx5, Patrunjel, Jackie_Dee, Negrean.Boby, [F4L]Deidara, x3n, [PD]Robbie.

 

lCDLEci.png - nabz0r, glumet ca intotdeauna

 

zNrYYNj.png -nu am mai gasit pozele de la acel event dar va spun eu ce s-a intamplat aici. Minunatul Hasbua a venit cu ideea geniala, sa facem un event intern de bancuri pe chiliad.

 

ukq2Gh7.png

 

nBeEdje.png - mdY isi recunoaste inteligenta + Primul meu RP EVER(atunci nu erau interzise)

 

Q1NX5k4.png - aici eram civil, urma sa intru in Barzini si NR tocmai organizase un targ. Prietenul meu inca de pe atunci, Krysty, mi-a oferit un live la jumatate de pret. Pe atunci un amarat de rank 4.

pJQmkps.png

 

arxo4Hl.png - 7.10.2012, momentul in care am revenit in News Reporter si mi-am reinceput activitatea, dupa cum puteti observa primul AG.

 

DqurStt.png - nabz0r si placerile lui cu baietii.

 

kGLn41c.png - nici eu nu inteleg Marar cum ai ajuns tu la rank 3 si nu vedeai rostul pachetului.....

 

trMSpdC.png - DanielBoyd, mare om mare caracter, fost sublider.

 

RM61KBq.png - SpaZz. , egenda NR.

 

MmYCmwp.png - 2 nabi....

 

 

yyqd3BT.png - momentul in care am primit rank 2, ma simteam asa bine atunci....a da si era sa uit. La acea sedinta i-am facut o surpriza lu mdY si toti ne-am luat skin de fata :X

 

m5qEi8j.png - Piticul si iubirea sa pentru "Gangnam Style".

 

zwfz2JZ.png - Network Anchor Cartofar....moment istoric !!!!

 

WdFrUbo.png - aici inca nu se obisnuiese ca nu mai are rank 4 si ca era un simplu rank 2 ca toti ceilalti.

 

21e2dpc.png - aici protesta impreuna cu cativa prieteni in speranta ca isi va recapata rank-ul...de unde =)). Imi pare rau ca nu am poza cu ziarul ala, dar te rog, dupa ce vezi astea, da-mi PM cu el.

 

EitwJuN.png - aici mdY imi facea morala sa nu mai scriu cu "dc", stia el ce spunea. Dupa ce am primit rank 3 prima oara, la primul live, am scris "dc" in live....nu l-am ascultat, lucru care l-am regretat dar in numai o saptamana mi-am recapatat rank-ul datorita unei saptamani intense de simulari, aproximativ 2 pe zi.

 

KQUeW68.png - asa se spune salut, nu ca voie :-J .

PPB9wLb.png - Glume de Krysty si Patrunjel.

 

ILAXcUn.png - Piticul e pe val :>.

 

--------------------------

 

Sper ca v-au placut aceste poze. Cat de curand voi revenii cu o serie de poze mai recente.

 

 

 

Edited by OC Krysty
Link to comment
Share on other sites

Am spus ceva:

Pana duminica vreau sa vad toate live-urile spontane despre cartea recordurilor cu urmatorii intervievati:

  • Cele mai multe materiale obţinute / Most materials obtained : 1.814.750 materiale - Vinnie(2.06.2013)
  • Cele mai multe free-uri acordate într- zi / Most frees granted in 1 day : 23 free-uri - Just.xeS(8.06.2013)
  • Cele mai multe comenzi efectuate într-o zi/Most orders made in 1 day : 115 comenzi - ChevyWoods(10.04.2013)
  • Cele mai multe maşini tractate într-o zi / Most towed cars in 1 day : 57 maşini - VasyXP(12.04.2013)
  • Cei mai mulţi infractori arestaţi într-o zi/Most criminals caught in 1 day : 37 - AlexM(1.06.2013)
  • Cel mai mult timp petrecut ca şofer, mergând pe roata din spate(doar motociclete)/Most time spent driving on the rear wheel .(only with bikes) * : 13:46 minute - Zoom. (19.05.2013)
  • Cel mai mult timp petrecut ca şofer, mergând pe roata din faţă (doar motociclete) / Most time spent driving on the front wheel .(only with bikes) * : 45 secunde - ZoOm.(11.05.2013)

Dupa ce ati terminat interviul, faceti o poza si imi trimiteti PM.

 

Topic inchis pana luati toate interviurile spontane de mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Succes inspre implinirea tuturor lucrurilor pe care le ai de facut! Dar, totusi, majoritatea chestiilor trebuia s le rezolvi pe parcursul semestrului, delicventule, nu te bate maicata? Poate ramai repetent =)))))))

 

 

 

Si tu? Eu sunt singurul perfect?

Iti urez success in batalia devastatoare inspre inrobirea dusmanului. Si da, sunt perfect, asa mi-a zis cea mai buna prientena. Si mama nu minte niciodata!

  • Nick-ul tau:Cartofar
  • Rank-ul tau: 2
  • Vechime: nu stiu sigur, 3 saptamani parca
  • Plec pe data de (zz/ll/aaaa): 16.06.2013
  • Revin pe data de (zz/ll/aaaa): 21.06.2013
  • Zile inactive: 6
  • Motiv: Trebuie sa termin clasa si sa scrie promovat in dreptul meu.
  • Alte precizari: Am vrut sa fac si pentru sedinta de azi ca aveam teme, dar m-au tinut prea mult timp ocupat.

tumblr_lvrjejSNU21r4ghkoo1_500.gif

Link to comment
Share on other sites

Topic open :*

Thank you Captain Obvious! :))

Am dat primul rob la care am condus :> Si n-am dat fail :))

Nu te mai lauda.. ;) Era sa dam fail din cauza mea.. bina ca nu am dat eu :)) /speedlimit 5 =))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Pro! :))

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.