Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

iar GTA 5 cred ca e mai reusit decat GTA 4

 

CREZI? E cel mai reusit joc facut de cei de la Rockstar Games. Nici nu zici ca este joc. Ai impresia ca este un film la ce grafica super are.

Assassins Creed Black Flag e meserie de meserie.

Link to comment
Share on other sites

CREZI? E cel mai reusit joc facut de cei de la Rockstar Games. Nici nu zici ca este joc. Ai impresia ca este un film la ce grafica super are.

Assassins Creed Black Flag e meserie de meserie.

Asa este ;). Iti dau un + :)

Link to comment
Share on other sites

Neata, deabi m-am trezit si ma gandeam la ce sa discutam azi... Eu propun sa vorbim despre cele mai noi update, alea cu /call 112, /sellmaterials etc..

Eu cred ca e o idee buna cea cu /sellmaterials pentru ca asa poti face mai multi bani, cea cu /call 112 cand te omoara cineva nu e prea buna, daca esti afk si te omoara, nu poti face nimic, cea cu furtul masinii e foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Neata, deabi m-am trezit si ma gandeam la ce sa discutam azi... Eu propun sa vorbim despre cele mai noi update, alea cu /call 112, /sellmaterials etc..

Eu cred ca e o idee buna cea cu /sellmaterials pentru ca asa poti face mai multi bani, cea cu /call 112 cand te omoara cineva nu e prea buna, daca esti afk si te omoara, nu poti face nimic, cea cu furtul masinii e foarte buna.

Cea cu /112 e cea mai buna idee de pana acum. Sa zicem de exemplu ca daca esti la event si te impusca unul (cum se intampla des), iti apare cine te-a impuscat si faptasul o incurca :)

Link to comment
Share on other sites

 

M-am gandit sa citesc ce ai scris tu mai sus, cu toate ca pana am ajuns la capat, am uitat inceputul. Am vazut ca-ti place Warcraft? Omg! :)) Nu am o parere foarte buna despre jocurile alea de strategie, deoarece te plictiseste chiar in primele minute de joc.

Dar ce parere aveti despre Colectia din Call of Duty pe care le-am jucat pe toate, ultimul fiind Call of Duty - Black Ops 2. Si acum RECLAMA:

 

Nu te plictisesti, depinde de joc si de temperament. Mie imi plac.

Ador colectia Call of Duty.

 

Iubesc Call of Duty :X Pacat ca PC-ul meu este extrem de slab (din 2006 de cand il am nu am schimbat nimic la el) si cand a aparut Call of Duty Black Ops nu mi-a mers. Am pierdut Call of Duty Black Ops, MW3 si BO2 .. :( Abia astept sa imi iau laptop (i7, 8gb ram, etc) si sa joc si BF3 :D

 

Exact la fel. De cand il am ( 2006 - 2007 ) n-am schimbat nimic, si nu prea-mi merg multe. Totusi, am jucat COD 1 si COD 2 foarte mult si imi place modul lor de a imbina istoria cu un first-shooter awsome. Am jucat si niste World at War, dar am putin lag. In schimb, pe restu' le-am jucat pe la prieteni, sunt interesante, imi place modul unic al Call of Duty de a trage, nu stiu, ador sa trag cu armele din COD.. sau sa arunci cu tomahawk :)).. pacat ca nu-mi merge.

Link to comment
Share on other sites

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, Alpha, ti-am spus ca te iubesc?

Asta joc eu acum, ma chinui sa-i fac capatu', dar e greu al naibii. :))

L-ai terminat? Ce se intampla la final? Da-mi spoilere, da-mi!

 

 

**********************************************

Asa, hai ca tot e ora pranzului, sa bagam un subiect de discutie.

Care sunt jocurile voastre preferate din copilarie ( sau de acum, nu conteaza ) si de ce? Ce va atrage la ele, ce vi se pare ca au in plus fata de celelalte, etc.?

Mie imi plac majoritatea jocurilor scoase de Blizzard, in special cele care tin de universul Warcraft. Am petrecut ani in acest univers, informandu-ma despre toate prostiile si rahaturile useless din el. Totusi, admir seria Warcraft pentru ca are in componenta o istorie bine inchegata, intrucat toate evenimentele din acest joc sunt descrise pana in cele mai mici detalii de catre Chris Metzen, cel care a creat acest univers. Imi place modul in care sunt create personajele, felul lor de a fi. Personajele mele preferate din acest joc sunt Ilidan Stormrage, Arthas Menethil si Thrall. Nu stiu de ce, doar ca, desi sunt doar niste caractere animate, ii admir extrem de mult, poate nu pentru lucrurile facute ci pentru modul in care Chris i-a determinat sa faca acele lucruri.

De asemenea, imi plac jocurile din colectia Grand Theft Auto. Toate. Le ador, nu stiu cum ar fi fost lumea fara ele.. unii n-ar fi avut BMW..

Nu stiu, imi plac destul de multe jocuri, imi placea, cand eram mic, aplicatia Mame32. Iubeam Mame32, erau atatea jocuri fun pe care le puteai juca MP cu prietenii la un "net", ca nu aveam PC pe atunci.

 

Prefer jocul de-a vatea-ascunselea(habar n-am cum se scrie :)) ) sau castel, lapte gros si jocul de-a familia :)) . Mie imi place foarte mult seria Harry Potter(si cea de filme si cea de jocuri), Need for Speed si tocmai ma joc primul joc Call of Duty :>

Edited by body97
Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii, eu ma las de sa:mp pentru o perioada indelungata. Sper ca atunci cand revin, krysty sa fie admin, razvi lider, zic si eu :)).

Sper de asemenea sa ma primiti inapoi cu bratele deschise.

Bafta! Dar care e motivul de nu mai joci?

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii, eu ma las de sa:mp pentru o perioada indelungata. Sper ca atunci cand revin, krysty sa fie admin, razvi lider, zic si eu :)).

Sper de asemenea sa ma primiti inapoi cu bratele deschise.

 

Pacat...daca este scoala, eu zic ca nu trebuie sa te lasi. Dupa cum vezi si eu am fost cam inactiv, din cauza acestei "carti", dar 2 ore pe zi tot iti gasesti pentru PC. Trebuie doar sa iti faci un program bine organizat si sa il respecti bineinteles...

Link to comment
Share on other sites

Bafta baietii, eu ma las de sa:mp pentru o perioada indelungata. Sper ca atunci cand revin, krysty sa fie admin, razvi lider, zic si eu :)).

Sper de asemenea sa ma primiti inapoi cu bratele deschise.

Nee, Cristi ia ban iar Razvi ia cucu, e mai legit asa.

Oricum, bafta in continuare, a fost o placere sa te intalnesc.

Croint, http://i.imgur.com/G3NfnFa.jpg

Link to comment
Share on other sites

tumblr_mpvtp0B2TC1s2ii1oo1_400.gif

 

Trebuie sa zici si ca e facut de mine.

=)))))))))))bun gif :)))

Krysty asta, a avut pe putin 4-5 avatare doar de la mine, o data nu a spus si el de cine sunt facute.....

Link to comment
Share on other sites

Am iesit, noapte buna. Delectativa ochii somnorosi cu opera unui geniu in manipulare.

 

Nu trebuie neaparat sa stii sa folosesti ps sau sa fii pasionat pentru ca acest video sa te captiveze total.

 

Alpha, am inteles ca le ai cu manipularea, o parere despre omul asta?

Edited by TSB RobertCM
Link to comment
Share on other sites

Voi cum va petreceti timpul liber(inafara de Sa:mP)?

 

Incep eu:

Atat in timpul scolii, cat si in timpul vacantei, imi place sa ies in oras cu prietenii sa ne distram, mancam, bem ceva si facem alte lucruri nostime.

Pentru mine nu exista nu am timp sa ies afara, chiar si daca am teza a doua zi. Seara ies la o partida de Rummy intr-un parc sau putin Jocking(sper ca asa se scrie) pe stadion.

Link to comment
Share on other sites

Sedinta se amana pentru luni, 22 iulie 2013 ora 14:30.

 

Rank 4+, aveti de dat test cu:

bar-000621755.png

bar-000416399.png

bar-000030035.png

bar-000562613.png

 

Rank 3+, aveti de luat live spontan despre Cartea Recordurilor si, implicit despre recordul lor cu:

  • Cei mai mulţi km parcursi cu un vehicul personal(rulajul)/Most km driven with a personal vehicle(odometer) : 16.602 - Beta(1.07.2013)

  • Gangsterul cu cel mai bun scor la war/The gang member who has the best score at war : 57 - Marco(31.05.2013)

  • Cele mai multe contracte efectuate într-o zi/Most contracts done in 1 day : 25 contracte - SkylinE.(3.07.2013)

 

ATENTIE!

 

Dupa ce luati interviul, faceti o poza si o lasati aici sau imi trimiteti un PM mie sau lui Razvi.

 

 

Topic closed pana faceti tot ce v-am lasat aici.

Link to comment
Share on other sites

ANUNT

:)) Frumoase, mi-au placut, mereu am iubit faza cu catelu' asta, nu stiu de ce.

Totusi, desi o iubesc p-asta, o urasc p-aia cu reporteru' ala animat ce seamana cu un personaj din Garfield.

Cine mai deschide usaaaaaa, Salam la putere tata.

Da, topic on again, ieeeei.

Despre ce mai discutam?

Nu stiu, dati un subiect de discutie, nu pot gandi prea limpede acum pentru ca am baut cu taica'meu o sticla de vodka ( apropo de postu' meu facut acum cateva luni legat de alcool, ma dau mare ca am baut, remember? * Rememberu' era adresat pentru cr7, razvi, cartof, pat si mendy, restu' nu va faceti griji, daca nu va amintiti n-aveti Alzheimer ).
Link to comment
Share on other sites

Frumoase, mi-au placut, mereu am iubit faza cu catelu' asta, nu stiu de ce. Totusi, desi o iubesc p-asta, o urasc p-aia cu reporteru' ala animat ce seamana cu un personaj din Garfield.

Si + tot nu mi-ai dat :(

am baut cu taica'meu o sticla de vodka

Cat la % ar trebui sa cred din ce ai spus mai sus ?

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.