Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna. Cred...ca esti singurul care nu are o semnatura. De ce? Nu ca e ceva senzational...sau vai am semnatura, dar esti singurul pe care il vad fara...si..vreau sa citesc niste cuvinte intelegente fata de toti cei care folosesc tot felul de semnaturi, pagina incarcata cu tot felul de imagini, spoilere..etc :)) Sau pur si simplu nu iti plac?

 

ps: A trebuit sa scriu ceva pe langa "noapte buna" sa nu iau warn nu de alta...nu trebuie sa raspunzi neaparat. De fapt trebuie... 8-|

Nici eu n-am.

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata NR.

 

@, nici eu nu am o semnatura :-?

 

Va place franceza? ;;)

 

Nu ne place franceza dar ne place melodia...

[b]@@Alpha287, Prima data mi s-a parut ca titlul e " Mielure ".[/b]

Neata.

* Ma duc sa beau o cafea si vin.

Te duci sa bei o cafea si un vin sau bei cafeaua si vi?

Edited by BTD Max Payne
Link to comment
Share on other sites

Te duci sa bei o cafea si un vin sau bei cafeaua si vi?

Da.

Nu ne place franceza dar ne place melodia...

Mie nu-mi place nici franceza, nici melodia... asta-mi place: :D

 

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

Neata gagici ;;)

 

Sunt singurul care are un pachet naspa? Tipul vrea sa ii dau news cand e online, dar el sta doar /sleep sau offline....

Vrei sa-ti mai dau un pachet? Si asa, e coada mare la mine..
Link to comment
Share on other sites

Vrei sa-ti mai dau un pachet? Si asa, e coada mare la mine..

 

Pai daca merge sa am 2, da. Da-mi. Am vazut ca a cerut wisler unul daca se poate sa mi-l dai pe al lui :D

Mersi :*

Link to comment
Share on other sites

@@Alpha287, nu stiu ba, dar ma dispera astia cu [/sleep] 3/4 din timpul jucat. La ce mai faci cerere de pachet daca stii ca nu joci?

=)))))) Ca bine zici, il sun pe tipul de aseara =))))))))))

 

noapte de iulie omg =))

Ba, ai grija, nu-l suna.

* Ma duc pe WoW, $@L.

Link to comment
Share on other sites

Neataaaa! Daca se poate numi dimineata, eu cel putin acum ma trezi. Boyd ai dreptate, ce era asta iarna aici...faceam la pagini cati playeri erau on...cand intram a doua zi pe forum aveam 150 de notificari dintre care numai 149 de la acest topic...alte vremuri...si mie mi-a placut aseara sa stam sa ne amintim cate prostii faceam...

 

Melodie :

Link to comment
Share on other sites

http://intunel.com/2...za-dupa-47-ani/

Interesant :-?

Voi ce parere aveti despre acest fenomen ?

Este o chestie interesanta, si totodata un subiect bun de discutat, dar la ora asta inafara de mancare, cafea, tigari si muzica in blana nu vad altceva in fata...

 

 

 

De cand nu am mai deschis o pagina......a trecut ceva timp...

 

 

 

 

Page owner : N.P. RazviTnx

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

Neataaaa! Daca se poate numi dimineata, eu cel putin acum ma trezi. Boyd ai dreptate, ce era asta iarna aici...faceam la pagini cati playeri erau on...cand intram a doua zi pe forum aveam 150 de notificari dintre care numai 149 de la acest topic...alte vremuri...si mie mi-a placut aseara sa stam sa ne amintim cate prostii faceam...

 

Melodie :

Te-ai culcat cu o ora inaintea mea si eu m-am trezit la 11... :!!

@@Alpha287, ai luat-o din AT.

Link to comment
Share on other sites

http://intunel.com/2...za-dupa-47-ani/

Interesant :-?

Voi ce parere aveti despre acest fenomen ?

E destul de interesant.

Totusi, prima data cand am vazut faza m-am gandit la un gol in timp, am mai vazut faze de genu' prin documentare, dar cum a mentionat si individul / individa aia, daca era un gol in timp astia nu erau morti. Nu stiu acum ce sa spun, doar ca mi-ar fi placut sa incerc o tigara dintre alea care au ramas aprinse. Iti dai seama, tutun vechi de 47 de an, arzand in mana unui schelete. :X

Oricum, foarte interesant, daca n-as fi stiut ca nu o sa se descopere nimic fata de subiectul asta, chiar as fi urmarit cursul anchetei.

Daca ateriza in Romania, astia furau ceasurile scheletelor de la mana, le fumau tigarile si duceau avionul la fier vechi.

Brb, wow.

Edited by DanielBoyd
Link to comment
Share on other sites

E destul de interesant.

Totusi, prima data cand am vazut faza m-am gandit la un gol in timp, am mai vazut faze de genu' prin documentare, dar cum a mentionat si individul / individa aia, daca era un gol in timp astia nu erau morti. Nu stiu acum ce sa spun, doar ca mi-ar fi placut sa incerc o tigara dintre alea care au ramas aprinse. Iti dai seama, tutun vechi de 47 de an, arzand in mana unui schelete. :X

Oricum, foarte interesant, daca n-as fi stiut ca nu o sa se descopere nimic fata de subiectul asta, chiar as fi urmarit cursul anchetei.

Daca ateriza in Romania, astia furau ceasurile scheletelor de la mana, le fumau tigarile si duceau avionul la fier vechi.

Brb, wow.

E vreo certitudine sau vreo poza cu scheletele pe internet? Nu.

Link to comment
Share on other sites

Te-ai culcat cu o ora inaintea mea si eu m-am trezit la 11... :!!

@@Alpha287, ai luat-o din AT.

Asa si care e problema ta ca eu ma trezi la ora 14:30??? Ia zi-mi...plus ca nu am adormit cand am stins pc, am adormit la 5 pentru ca m-a mai tinut o nebuna in telefon doua ore....

. Nu stiu acum ce sa spun, doar ca mi-ar fi placut sa incerc o tigara dintre alea care au ramas aprinse. Iti dai seama, tutun vechi de 47 de an, arzand in mana unui schelete. :X

Daca ateriza in Romania, astia furau ceasurile scheletelor de la mana, le fumau tigarile si duceau avionul la fier vechi.

 

Imi place cum gandesti mai ales in ceea ce priveste tutunul vechi de 47 ani...si la faza cu romanica...mare dreptate ai..mare

Link to comment
Share on other sites

Asa si care e problema ta ca eu ma trezi la ora 14:30??? Ia zi-mi...plus ca nu am adormit cand am stins pc, am adormit la 5 pentru ca m-a mai tinut o nebuna in telefon doua ore....

Imi place cum gandesti mai ales in ceea ce priveste tutunul vechi de 47 ani...si la faza cu romanica...mare dreptate ai..mare

Link to comment
Share on other sites

@, =)))))))))))) WHATEVAAAAAAAAAA

 

Nu te cred. Da-mi numarul ei si mai vorbim :).

 

Si eu ar trebuii sa ti-l si dau, n-ar avea rost...nu raspunde la numar necunoscut...

 

 

Ba, ba...tu le zici la toti despre cat de dezvoltat sa fie postul si asa mai departe, iar tu.....TU...faci posturi de maxim 10 cuvinte sau doar gif-uri ori videoclipuri...I need a warn up for this one, guys...

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.