Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Robert, vreau si eu sa fac poza aia cu bass effect, stiu sa fac acel bass effect dar cand o pun la avatar nu mai apare cu bass effect, ce fac?

Da, asta mi s-a intamplat si mie. Trebuie sa o faci mai mica, sa o incadrezi in marimea pe care o cere forumul...

 

 

 

mai putin la manele, tre' sa ai jumatate de creier sa asculti asa ceva.

:-@

 

 

Serios acum, la un bairam, cand ai alcool in sange cat sa imbeti jumatate din Somalia, nu merge asa o manea sa destinda atmosfera?

http://www.youtube.com/watch?v=XHle0leuA6o

 

 

 

 

Sa te prostesti cu prietenii? Daca imi spui ca te distrezi ascultand Rammstein si dand din cap....nu te cred. Sincer nici nu stiu cum sa dansezi pe rock, sunt melodii pe care sa le asculti acasa...pentru ca iti face placere, sau in masina...dar nu la petreceri...

Edited by TSB RobertCM
Link to comment
Share on other sites

@, eu ma distrez dand din cap cu prietenii pe Rammstein. Si inca cum. Se vede ca nu stii ce-i aia viata de rocker. :))

Si ala se numeste headbang, btw. Si nu, nu ma distrez cand ascult manele, desi am alcool in sange. Nu suport pentru ca ii urasc pe cocalari din adancul inimii, si pe pitipoance la fel, mi-ar placea sa am sansa de a-i lasa intinsi in balti de sange.

In schimb, imi place rappul. Btw, am ajuns acasa.

Am niste probleme in momentul de fata in familie, o sa activez foarte rar, credeam ca s-a rezolvat, dar m-am inselat. O sa continui totusi sa raspund la pachete, din 2 in 2 zile.

In rest, ce sa va zic, pwp si jos Manellica!

Link to comment
Share on other sites

@, eu ma distrez dand din cap cu prietenii pe Rammstein. Si inca cum. Se vede ca nu stii ce-i aia viata de rocker. :))

Si ala se numeste headbang, btw. Si nu, nu ma distrez cand ascult manele, desi am alcool in sange. Nu suport pentru ca ii urasc pe cocalari din adancul inimii, si pe pitipoance la fel, mi-ar placea sa am sansa de a-i lasa intinsi in balti de sange.

In schimb, imi place rappul. Btw, am ajuns acasa.

Am niste probleme in momentul de fata in familie, o sa activez foarte rar, credeam ca s-a rezolvat, dar m-am inselat. O sa continui totusi sa raspund la pachete, din 2 in 2 zile.

In rest, ce sa va zic, pwp si jos Manellica!

 

Baa, cum zic cocalarii, "daca manele nu e, nimic nu e".

 

Ne vedem maine.

Link to comment
Share on other sites

@, eu ma distrez dand din cap cu prietenii pe Rammstein. Si inca cum. Se vede ca nu stii ce-i aia viata de rocker. :))

Si ala se numeste headbang, btw. Si nu, nu ma distrez cand ascult manele, desi am alcool in sange. Nu suport pentru ca ii urasc pe cocalari din adancul inimii, si pe pitipoance la fel, mi-ar placea sa am sansa de a-i lasa intinsi in balti de sange.

In schimb, imi place rappul. Btw, am ajuns acasa.

Am niste probleme in momentul de fata in familie, o sa activez foarte rar, credeam ca s-a rezolvat, dar m-am inselat. O sa continui totusi sa raspund la pachete, din 2 in 2 zile.

In rest, ce sa va zic, pwp si jos Manellica!

e muzica de petrecere frate:))

Suntem oameni ce naiba:)). Voi faceti si pogo sau cum se numeste? Sincer imi place de tine asa cum te stiu acum, nu imi mai spune de viata de rocker, plete si alte chestii sa nu imi stric parerea :)).

Vezi ce faci cu pachetele, daca vrei poate gasesc un inlocuitor, pana iti rezolvi problemele.

Link to comment
Share on other sites

:)) Viata de rocker :)))) ce muzica nasoala, ce dans nasol, ce nabi, ce iacucu-isti... e acelasi lucru cu EMO? Te tai la vene? Parca merge mai bine o manea d-alu Salam ceva...

Back.

Edited by BTD Max Payne
Link to comment
Share on other sites

Neata tuturor, inca 2 zile si scapati de mine.

@, eu ma distrez dand din cap cu prietenii pe Rammstein. Si inca cum. Se vede ca nu stii ce-i aia viata de rocker. :))

Si ala se numeste headbang, btw. Si nu, nu ma distrez cand ascult manele, desi am alcool in sange. Nu suport pentru ca ii urasc pe cocalari din adancul inimii, si pe pitipoance la fel, mi-ar placea sa am sansa de a-i lasa intinsi in balti de sange.

In schimb, imi place rappul. Btw, am ajuns acasa.

Am niste probleme in momentul de fata in familie, o sa activez foarte rar, credeam ca s-a rezolvat, dar m-am inselat. O sa continui totusi sa raspund la pachete, din 2 in 2 zile.

In rest, ce sa va zic, pwp si jos Manellica!

Si tu de cand asculti ba rapp. Imi ascunzi ceva??????????

Link to comment
Share on other sites

:)) Viata de rocker :)))) ce muzica nasoala, ce dans nasol, ce nabi, ce iacucu-isti... e acelasi lucru cu EMO? Te tai la vene? Parca merge mai bine o manea d-alu Salam ceva...

Back.

iacucu-isti? =))))) normal ca merge mai bine...la corason :))

rank3+ luati din live-urile alea spontane, macar 1 2 ca le iau eu pe restul...

Hai ca ma intorc la tema mea de la engleza... Va mai vizitez dupa :*

Link to comment
Share on other sites

$@|_

 

Robert, voi mai lua eu din interviurile alea.

 

Si nu, nu ma distrez cand ascult manele, desi am alcool in sange. Nu suport pentru ca ii urasc pe cocalari din adancul inimii, si pe pitipoance la fel, mi-ar placea sa am sansa de a-i lasa intinsi in balti de sange.

 

cCgHFTZ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Cand vor fi activitatile saptamanale? sau nu se stie inca?

Voi posta acum.

 

 

EDIT: Mda...a uitat krysty sa lase topicul deschis...daca e sa tinem o simulare / sedinta, o sa fiti anuntati...

Edited by TSB RobertCM
Link to comment
Share on other sites

:)) Viata de rocker :)))) ce muzica nasoala, ce dans nasol, ce nabi, ce iacucu-isti... e acelasi lucru cu EMO? Te tai la vene? Parca merge mai bine o manea d-alu Salam ceva...

Back.

Emo =/= rock.

Si care e baiul daca ma tai la vene? Cat timp tu te razi cu lama pe burta si mananci mici pe ritmuri de Parizer, nu cred ca-i nevoie sa ma judeci. :* k0k@l@hr3, ce stie max...

Asta e bullshit, cum ca rockerii sunt satanisti neaparat si baga LSD. Daca esti rapper te arzi anal?

Neata tuturor, inca 2 zile si scapati de mine.

 

Si tu de cand asculti ba rapp. Imi ascunzi ceva??????????

Iti ascund cucul.

e muzica de petrecere frate:))

Suntem oameni ce naiba:)). Voi faceti si pogo sau cum se numeste? Sincer imi place de tine asa cum te stiu acum, nu imi mai spune de viata de rocker, plete si alte chestii sa nu imi stric parerea :)).

Vezi ce faci cu pachetele, daca vrei poate gasesc un inlocuitor, pana iti rezolvi problemele.

Daca poti, te rog frumos, in timp ce asculti muzica de petrecere sa gasesti un inlocuitor temporar. ^^.

Hai ca de atat am avut timp, pwp. Vorbim diseara / maine.

Link to comment
Share on other sites

Emo =/= rock.

Si care e baiul daca ma tai la vene? Cat timp tu te razi cu lama pe burta si mananci mici pe ritmuri de Parizer, nu cred ca-i nevoie sa ma judeci. :* k0k@l@hr3, ce stie max...

Asta e bullshit, cum ca rockerii sunt satanisti neaparat si baga LSD. Daca esti rapper te arzi anal?

Mi se pare o mare prostie asta cu rock-ul... Maneaua mai merge tata, la o petrece la alea dalea, nu ca voi, dati din cap ca nabii..

Link to comment
Share on other sites

@@boby12345, ai vrea, te rog, sa te ocupi de pachete pana cand isi va rezolva Daniel problemele?

@, Aici.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Evenimentele saptamanii 5 AUGUST 2013 - 11 AUGUST 2013

 

 

Simulare live

  • Data: joi, 8 august 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru membrii de rank 1-3, facultativa pentru cei de rank 4+

Sedinta saptamanala

  • Data: sambata, 10 august 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru toti membrii.

*NOTA: * Nu se vor pune ABSENTE la activitatile din aceasta saptamana.

* Va insemna mult prezenta voastra la aceste activitati pentru avansarea in rank.

* Pentru ca nu am unde sa postez aceste informatii, la fiecare post pe care il voi face la Discutii voi adauga si acest program al activitatilor, astfel incat toti membri sa fie la curent.

Edited by TSB RobertCM
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.