Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, ce mai face fratili cu nume de $3F?

@, reinstaleaza windowsul dupa simulare si eu am cam aceeasi problema. Stau ce stau in joc si incepe imaginea sa vibreze si se blocheaza...am cronometrat si face asta la exact 6.8 minute de stat in joc....

@, Neata, foarte bine facem.

 

 

 

 

NU UITATI DE SIMULARE.

 

 

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Evenimentele saptamanii 5 AUGUST 2013 - 11 AUGUST 2013

 

 

Simulare live

  • Data: joi, 8 august 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru membrii de rank 1-3, facultativa pentru cei de rank 4+

Sedinta saptamanala

  • Data: sambata, 10 august 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru toti membrii.

*NOTA: * Nu se vor pune ABSENTE la activitatile din aceasta saptamana.

* Va insemna mult prezenta voastra la aceste activitati pentru avansarea in rank.

* Pentru ca nu am unde sa postez aceste informatii, la fiecare post pe care il voi face la Discutii voi adauga si acest program al activitatilor, astfel incat toti membri sa fie la curent.

Bine seful meu, pacat ca nu mai am acces la commanda /ram ca veneam si eu la simulare... Hai succes la news-uri, live-uri etc erc, v-am pupat.
Link to comment
Share on other sites

Aoleu robert, ai ajuns sa asculti manele, in sfarsit te respect

 

Salut razvii, ce faci ma :D

 

 

Sorry for posting here, i miss NR, salut DanielBoyd, salut Cristi

Moarte tie, evreule. Daniel a decedat, aici e numai un anarhist ce-si doreste dominatia masonica. Ai report. ;)

 

@, Nu cred ca pot lua nici live-uri Robert, nu imi intra in joc deloc

@, we miss you too.

 

@, My name is dezvirginator :))) Alta pagina dezvirginata :D Te prind din urma Daniele, din urma :))

Pfoai, te rup ba cand vin. Iti prind un payback d-ala de taran crescut pe Targu' Ocna, iti dau de te julesc. Lasa ca vezi tu, dezvirginez tot ce prind. ARD TOT.

ba nab :))) sunt deja :X

Esti Robert? Ia cucu.

* M-am trezit la ora 8:00 azi, omg, ce najp@h e. whateva'

Link to comment
Share on other sites

Moarte tie, evreule. Daniel a decedat, aici e numai un anarhist ce-si doreste dominatia masonica. Ai report. ;)

Pfoai, te rup ba cand vin. Iti prind un payback d-ala de taran crescut pe Targu' Ocna, iti dau de te julesc. Lasa ca vezi tu, dezvirginez tot ce prind. ARD TOT.

Esti Robert? Ia cucu.

* M-am trezit la ora 8:00 azi, omg, ce najp@h e. whateva'

 

Raspunde la pachete nabule

Link to comment
Share on other sites

Nu am timp, am mai spus, mai verificati si voi topicul de discutii / inactivitate din cand in cand.

Gata, plec. Vorbim maine, salut!

Noi am vorbit deja...stiam, dar vad ca boby frecventeaza mai rar forumul si jocul asa ca o sa ma ocup eu cu EuroStar.

 

 

 

@, vezi ba ca am raspuns.

Edited by TSB RobertCM
Link to comment
Share on other sites

 

Ce faci bă nab? Nu revii în NR?

Ba da ma revin, da' vreau si eu sa am tec si combat ca mereu cand am intrat intr-o mafie, stateam o saptamana, doua si gata wipe, adica n-am avut noroc. Acuma am auzit ca daca cineva pierde liderul, urmatorul lider nu are voie sa mai dea wipe, asa ca mai stau aici..
Link to comment
Share on other sites

Sedinta saptamanala

  • Data: sambata, 10 august 2013
  • Ora: 14:00
  • Prezenta: Obligatorie pentru toti membrii.

*NOTA: * Nu se vor pune ABSENTE la activitatile din aceasta saptamana.

* Va insemna mult prezenta voastra la aceste activitati pentru avansarea in rank.

* Pentru ca nu am unde sa postez aceste informatii, la fiecare post pe care il voi face la Discutii voi adauga si acest program al activitatilor, astfel incat toti membri sa fie la curent.

Link to comment
Share on other sites

Am gasit un mic subiect de discutite: Ce fel de browsere folositi si de ce? Ce va place in mod deosebit la ele?

 

Si inca una: Chiar credeti ca Internet Explorer este atat de lent si de bla bla bla cum se spune?

Link to comment
Share on other sites

Ce este Internet Explorer? Generatia din 95' poate mai stie de el, in sensul ca l-au si folosit...Ma mai jucam la scoala la orele de Informatica si era singurul Browser...

 

Cred ca generatia aceasta nu cunoaste foarte multe detalii despre Internet Explorer...Acum suprematia o detine Mozilla si Google Chrome, parerea mea.

 

Personal, eu folosesc Google Chrome? De ce? Pai este foarte simplu, aspect placut, si am vazut un battle Mozilla vs Google Chrome in care Google a castigat...bine la o diferenta foarte mica, chiar neobservabila, vorbim de viteza...

Edited by TSB RobertCM
Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.