Jump to content

News Reporters - Discuții / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ba care se ia de Razvi vedeti ca vine cu Dacia 1310 dupa voi, exact: a luat permisu`. Facetii spam, sa dea de baut.

 

 

@, te asteptam inapoi. Succes la BAC !

Link to comment
Share on other sites

Salutare domnilor, ce faceti? Care mai este viata voastra, a ta Razvi bine ai revenit.

Ma, eu stau uneori si ma gandesc si incerc sa-mi amintesc cate ceva din copilaria mea, 2-3-4-5-6 ani. Imi amintesc ca am fost la o nunta unde canta Adrian Copilul Minune, nu o sa uit niciodata cum a fost prima zi de scoala si nu am uitat unele zile de la gradinita, faceam patratele pe caiet si aveam un coleg de banca care facea pipi pe el, mai tin minte ca-mi uitam ochelarii de vedere la gradinita si ma intorceam dupa ei.

Voi ce va mai amintiti din copilarie?

Din copilaria mea indepartata si lunga tin minte prea multe lucruri, poate din pacate. Stiu de la ai mei, ca atunci cand eram mic mancam ramele din curte, probabil pe argumentul ca le confundam cu jeleuri. Mai stiu ca am dormit in cusca cainelui, nu noaptea, ci in timpul zilei, mai exact pe data mea de nastere. La gradinita jucam cu cativa tovarasi fotbal cu cuburi in sali. Imi amintesc de multe ori imaginea in care taica-miu a venit cu termopanul in spate fiindca il sparsesem cu aceeasi amici. Stiu ca mai aveam paturi de alea ce se ridicau vertical, iar urcandu-ma pe ele am demonstrat efectul domino. La scoala, in clasele 1-4 am facut multe tampenii: am spart tabla cu capul si viceversa, am spart lambriul cu capul si viceversa (ma credeam rinocer), am spart mai multe bunuri, printre care si capul unui coleg cu o caramida in parculetul in care dupa ore jucam sportul relaxant: bataia cu conuri de brad. Stiu ca mama era tot timpul la scoala si eram pedepsit toata ziua. La gimnaziu am descoperit si am si exploatat modul de a copia: scrisul pe tavan, pe scaune, pe sanii colegei de banca, pe sanii colegului de banca, pe maini, pe picioare, pe colturile de la masa, pe tabla. Totodata, am realizat ca profii sunt tinte usoare: I-am rupt scaunul profei de romana si l-am pus la catedra, am injurat-o pe profa de chimie, am atentat-o pe o profa laboranta cu apa de la etajul 2 etc. Cam asta e esentialul, am facut multe si toata lumea m-a considerat un copil-problema, dar se pare ca oricum sunt irecuperabil.

Edited by EuroPrintzesa
Link to comment
Share on other sites

Din copilaria mea indepartata si lunga tin minte prea multe lucruri, poate din pacate. Stiu de la ai mei, ca atunci cand eram mic mancam ramele din curte, probabil pe argumentul ca le confundam cu jeleuri. Mai stiu ca am dormit in cusca cainelui, nu noaptea, ci in timpul zilei, mai exact pe data mea de nastere. La gradinita jucam cu cativa tovarasi fotbal cu cuburi in sali. Imi amintesc de multe ori imaginea in care taica-miu a venit cu termopanul in spate fiindca il sparsesem cu aceeasi amici. Stiu ca mai aveam paturi de alea ce se ridicau vertical, iar urcandu-ma pe ele am demonstrat efectul domino. La scoala, in clasele 1-4 am facut multe tampenii: am spart tabla cu capul si viceversa, am spart lambriul cu capul si viceversa (ma credeam rinocer), am spart mai multe bunuri, printre care si capul unui coleg cu o caramida in parculetul in care dupa ore jucam sportul relaxant: bataia cu conuri de brad. Stiu ca mama era tot timpul la scoala si eram pedepsit toata ziua. La gimnaziu am descoperit si am si exploatat modul de a copia: scrisul pe tavan, pe scaune, pe sanii colegei de banca, pe sanii colegului de banca, pe maini, pe picioare, pe colturile de la masa, pe tabla. Totodata, am realizat ca profii sunt tinte usoare: I-am rupt scaunul profei de romana si l-am pus la catedra, am injurat-o pe profa de chimie, am atentat-o pe o profa laboranta cu apa de la etajul 2 etc. Cam asta e esentialul, am facut multe si toata lumea m-a considerat un copil-problema, dar se pare ca oricum sunt irecuperabil.

 

Nu am citit asta...

 

 

@,

Frumoasa semnatura.

 

Salutare domnilor, ce faceti? Care mai este viata voastra, a ta Razvi bine ai revenit.

Ma, eu stau uneori si ma gandesc si incerc sa-mi amintesc cate ceva din copilaria mea, 2-3-4-5-6 ani. Imi amintesc ca am fost la o nunta unde canta Adrian Copilul Minune, nu o sa uit niciodata cum a fost prima zi de scoala si nu am uitat unele zile de la gradinita, faceam patratele pe caiet si aveam un coleg de banca care facea pipi pe el, mai tin minte ca-mi uitam ochelarii de vedere la gradinita si ma intorceam dupa ei.

Voi ce va mai amintiti din copilarie?

Bun subiect.

200.gif

 

 

 

Pai sa vedem...imi aduc aminte de prietenul meu care plangea dupa fiecare meci cu dinamo (craiova pierdea mere si d-asta) omu' la 6 ani ce-i drept...iesea afara cu ochii rosii. "Coco ce ai ba?" "aaaa pierdu Craiova". Se intampla frecvent...

200.gif

 

Asta mi-a venit pe moment...

Link to comment
Share on other sites

@, :)))))))))))))))))))))) Cum ba sa mananci rame????? Cum baaaaaaaaa??? =))))))))))))))))))))))))))))))) Acum este fetita-problema :))) nu copilul-problema :))) EuroPrintzeso :*:)))))

Probabil iti poti imagina fata mea in timp ce mancam rame;

. Sunt fericit intr-un fel de faptul ca am facut multe trasnai, ele m-au facut sa par diferit si sa ma simt diferit. Pe langa rame am mai mancat si nisipul de la flori, nisip, pietricele, jucarii, mancarea cainelui, a pisicii (ficatul e genial la whiskas). Am facut multe chestii ciudate. Stiu ca la tara daceam concurs cu ceilalti pustani de mancat tot felul de lucruri: cauciuc, fan, frunze etc.

Eh, amintirile sunt tot ce raman dupa ce se pierde totul.

Link to comment
Share on other sites

@, lol, cum sa scrii pe sanii COLEGULUI? =)))))))))))))))))))) Mor

E posibil cand ai un coleg gras, care poarta o bluza alba-transparenta in stilul unei camasi. Am,uitat sa precizez ca acesta trebuie sa fie determinat de catre un obiectiv, de obicei o nota mare. Daca reusesti sa il convingi ca ii vei scrie pe piept fara sa il doara si totusi fiind vizibil (ceea ce mintea mea rudimentara de copil putea admite) cu siguranta ai succes. + ca e vorba de a te grande in fata colegilor, parand "extremist".

 

 

Cm, ai report pentru posturi facute aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Probabil iti poti imagina fata mea in timp ce mancam rame; http://imgur.com/UvlJacr . Sunt fericit intr-un fel de faptul ca am facut multe trasnai, ele m-au facut sa par diferit si sa ma simt diferit. Pe langa rame am mai mancat si nisipul de la flori, nisip, pietricele, jucarii, mancarea cainelui, a pisicii (ficatul e genial la whiskas). Am facut multe chestii ciudate. Stiu ca la tara daceam concurs cu ceilalti pustani de mancat tot felul de lucruri: cauciuc, fan, frunze etc.

Eh, amintirile sunt tot ce raman dupa ce se pierde totul.

E posibil cand ai un coleg gras, care poarta o bluza alba-transparenta in stilul unei camasi. Am,uitat sa precizez ca acesta trebuie sa fie determinat de catre un obiectiv, de obicei o nota mare. Daca reusesti sa il convingi ca ii vei scrie pe piept fara sa il doara si totusi fiind vizibil (ceea ce mintea mea rudimentara de copil putea admite) cu siguranta ai succes. + ca e vorba de a te grande in fata colegilor, parand "extremist".

 

 

Cm, ai report pentru posturi facute aiurea.

Dublu post?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

200.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://forum.b-zone.ro/forum/1023-tiri/ Vizitati sectiunea auto/moto daca vreti sa fiti la curent cu cele mai interesante, dar si amuzante stiri din lumea tehnicii si design-ului auto, dar si al motoarelor pe 2 roti. Participati la jocuri ca "Guess the car" si bucurati-va alaturi de noi de aceste bucati de metal pe 4 / 2 roti, care au ajuns sa fie indispensabile vietii noastre. Enjoy.

Doar sa nu zica euro ca fac posturi aiurea...

Link to comment
Share on other sites

Dublu post?

200.gif

http://forum.b-zone....orum/1023-tiri/ Vizitati sectiunea auto/moto daca vreti sa fiti la curent cu cele mai interesante, dar si amuzante stiri din lumea tehnicii si design-ului auto, dar si al motoarelor pe 2 roti. Participati la jocuri ca "Guess the car" si bucurati-va alaturi de noi de aceste bucati de metal pe 4 / 2 roti, care au ajuns sa fie indispensabile vietii noastre. Enjoy.

Doar sa nu zica euro ca fac posturi aiurea...

Sa stii ca nu ne pasa ceea ce scrie acolo la Auto/Moto, esti analfabet, nu stiu ce cauti tu in NR.

Da stiu ca am dat un subiect bun :D

Link to comment
Share on other sites

esti analfabet, nu stiu ce cauti tu in NR.

 

 

Stiu ca nu te intereseaza ba copilule, ce sa stii tu...ce concluzii vrei sa trag atunci cand ma uit la profilul tau plin cu personaje din desene animate? Tocmai d-aia am precizat mai jos cu size 8 ca am spus chestiile alea doar sa nu iau warn...chiar daca la postul asta al tau am vrut sa pun doar un "?", nu conteaza warnurile, valoarea e mare, le sterg...

 

 

Acum sa revenim la subiect. Argumenteaza acuzatia de mai sus, marcata cu rosu.

Link to comment
Share on other sites

Ok boss baros :))

Noapte buna all, ma bag la somn.

Noapte buna.

200.gif

 

 

 

25 members, 1 guests, 1 anonymous users

 

RobertCM, MrPhilip Adi70801, ThomasS, BTD Papoi, Ventura, Just xeS, Gyebaek, Termopan, ASKK1, IB Myhboy, Abraxos, IB Laurentiu, EuroPrintzesa, Explosive, HammeR0, 7UPP one, fUzy0n, xGoldfish, SQ Exibo, MaDoXxX,AndreiRider, mircea2014, Maxwell, MrShAdoW, Alex Tawar

 

 

Ce populari estem"


  •  

Link to comment
Share on other sites

VzN9iCq.png

@@Denis h, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Maxwell.

ANUNT: Vinde Infernus nou cu dublu hidden 136, violet deschis si 0 KM, mai multe detalii pe forum, [/sms 130-9800].

*A fost corectat deoarece avea mici greseli.

 

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul Miska.

ANUNT: 69 Pier Mobs recruteaza playeri activi si seriosi cu level 10+. Detalii pe forum.

 

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul SnaKs2000.

ANUNT: Vrei o zi linistita? Vrei sa zbori sau sa mergi cu barca dar n-ai licente. Suna-l pe Freeed si se rezolva. [/sms 699-7470].

*SnaKs, daca anuntul este prea mare il modifici.

 

@@Explosive, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul maKed0.

ANUNT: Explosive vinde casa pe Richman de level 10 cu interior luxury. Check forum sau SMS, [/sms 400-1133].

*A fost modificat deoarece rau foarte multe greseli.

 

@, de pachetul tau numarul 4 se va ocupa reporterul John_Broadi.

ANUNT: Bike Rent Las Venturas te asteapta sa iti inchiriezi motocicleta viselor tale la numai 80$.

 

tAy68BW.png

-


Pachete care nu au fost terminate la timp si trebuiesc urgentate:

  1. Reporterul Cemil se ocupa de pachetul 4 al lui [F4L]oTo (1) / 03.10.2013, ora 00:00- 07.10.2013
  2. Reporterul Soldier.Teddy se ocupa de pachetul 4 al lui SoundKiller / 03.10.2013, ora 00:00 - 07.10.2013

*Daca maine la 14:00 nu sunt terminate o sa fiti sanctionati, dar la terminati de dat.

 

Pachete ce relueaza normal:

  • Rank 1 - Intern:

  1. Reporterul John_Broadi se ocupa de pachetul 4 al lui Alcolus / 08.10.2013, ora 00:00- 13.10.2013
  2. Reporterul Miska se ocupa de pachetul 4 al lui sNrobert / 08.10.2013, ora 00:00- 13.10.2013
  3. Reporterul Maxwell se ocupa de pachetul 4 al lui Denis.H / 08.10.2013, ora 00:00- 13.10.2013
  4. Reporterul Dutzu00 se ocupa de pachetul 4 al lui Jimby / 06.10.2013, ora 00:00- 11.10.2013
  5. Reporterul DavisoN se ocupa de pachetele 4 ale lui Trevo / 05.10.2013, ora 00:00- 15.10.2013
  6. Reporterul Dutzu00 se ocupa de pachetul 4 al lui Noreo / 06.10.2013, ora 00:00- 11.10.2013
  7. Reporterul Soldier.Teddy se ocupa de pachetul 4 al lui Jimby / 05.10.2013, ora 00:00- 10.10.2013

  • Rank 2 - Local Reporter

  1. Reporterul maKed0 se ocupa de pachetul 4 al lui Explosive / 08.10.2013, ora 00:00- 13.10.2013
  2. Reporterul SnaKs2000 se ocupa de pachetul 4 al lui Freeed / 08.10.2013, ora 00:00- 13.10.2013
  3. Reporterul Antycus se ocupa de pachetul 4 al lui DEDEY009 / 06.10.2013, ora 00:00- 11.10.2013
  4. Reporterul lolflamE se ocupa de pachetul 4 al lui Baxter / 06.10.2013, ora 00:00- 11.10.2013
  5. Reporterul M4Ms se ocupa de pachetul 4 al lui al3xu1tzu/ 05.10.2013, ora 00:00- 10.10.2013
  6. Reporterul Shean se ocupa de pachetul 4 al lui Zarzare / 05.10.2013, ora 00:00- 10.10.2013
  7. Reporterul Papoi se ocupa de pachetul 4 al lui lauraa / 05.10.2013, ora 00:00- 10.10.2013

*Nu le-ati dat la timp, veti fi sanctionati, dar tot le dati. Luati legatura cu clientul.

*Data colorata cu rosu reprezinta data limita, data in care trebuie sa finzalizati pachetul.


Nota:

Reporterii care au primit pachete noi, verificati pagina anterioara, veti vedea toate detaliile despre pachetul vostru.

De asemenea, verificati postul facut de catre beneficiar si vedeti daca acesta doreste ca anunturile sa fie date cand el este online sau nu.

 

Pentru beneficiari:

In cel mult 48 de ore reporterul desemnat sa se ocupe de pachetul vostru va va contacta pentru a stabili toate detaliile.

Daca acest lucru nu se va intampla, in calitate de beneficiar aveti posibilitatea de a lua legatura cu M4Ms, RobertCM sau RazviTnx, pe forum sau in game, pentru a le aduce cunostinta de acest lucru. Reporterului i se va lua pachetul, iar dumneavoastra veti beneficia de un alt pachet gratuit. Pentru orice alte intrebari sau nelamuriri sunteti rugati sa-mi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

 

Pentru reporteri:

In momentul care ati terminat pachetul aveti obligatia de a posta in topicul "News Reporter - Evidenta servicii". Imediat, pentru o buna desfasurare a pachetelor. Pentru intrebari sunteti rugati sa imi trimiteti un PM sau sa ma contactati in game.

Cemil si Soldier, aveti grija cu pachetele alea. Restu, vreau sa le dati cat mai repede pentru ca s-au strans foarte multe... trebuie sa scapam de ele.

Am iesit si eu, noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Cemil si Soldier, aveti grija cu pachetele alea. Restu, vreau sa le dati cat mai repede pentru ca s-au strans foarte multe... trebuie sa scapam de ele.

Am iesit si eu, noapte buna!

Noapte buna.

 

200.gif

 

 

 

 

25 members, 1 guests, 1 anonymous users

 

RobertCM, MrPhilip Adi70801, ThomasS, BTD Papoi, Ventura, Just xeS, Gyebaek, Termopan, ASKK1, IB Myhboy, Abraxos, IB Laurentiu, EuroPrintzesa, Explosive, HammeR0, 7UPP one, fUzy0n, xGoldfish, SQ Exibo, MaDoXxX,AndreiRider, mircea2014, Maxwell, MrShAdoW, Alex Tawar

 

 

Ce populari estem"


  •  

Ok boss baros :))

Noapte buna all, ma bag la somn.

Noapte buna Igor! Io esstet kivanok! :))

 

Suntem populari fiindca suntem unguri. rio rio hungario

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna.

 

200.gif

 

 

 

 

25 members, 1 guests, 1 anonymous users

 

RobertCM, MrPhilip Adi70801, ThomasS, BTD Papoi, Ventura, Just xeS, Gyebaek, Termopan, ASKK1, IB Myhboy, Abraxos, IB Laurentiu, EuroPrintzesa, Explosive, HammeR0, 7UPP one, fUzy0n, xGoldfish, SQ Exibo, MaDoXxX,AndreiRider, mircea2014, Maxwell, MrShAdoW, Alex Tawar

 

 

Ce populari estem"


  •  

 

Normal am raspuns la Interviuri. Apropo sper sa se ocupe cineva de ele...

Link to comment
Share on other sites

@, de ce nu folosesti varianta in romana? Esti Bucşă si gata.

 

 

@ Noapte buna, ne auzim maine de dimineata.

Edited by lolflamE
Link to comment
Share on other sites

200.gif Sa speram....

 

 

 

 

 

 

 

 

SNROBERT nu ne mai spiona! Si nu mai posta aici, pana nu ceri voie idolului tau. (Eu)

Lasa-l ba si pe el sa se simta bine...stii cum e el, mai prostut...avea o p....pe harta si el credea ca e racheta....

Edited by RazviTnx xD
Link to comment
Share on other sites

A venit timpul ca dupa aproape 4 luni de experienta in News Reporter sa parasesc aceasta factiune, motivele sunt clare, este doar unul, doresc sa incerc Hitmen Agency pentru ca nu am mai fost nici o data pana acum in acea factiune si vreau sa vad cum este, cu siguranta ne vom mai intalni, pot sa va spun ca nu am cuvinte despre aceasta factiune, este minunata, m-am simtit extraordinar, colegi cu simtul umorului, o echipa perfecta. Multa bafta in continoare Razvi!! "Pace ne vedem data viitoare"

Link to comment
Share on other sites

@@BlooD, bafta mai departe.

 

Rank 4+

Aveti de dat teste. MateR, am acceptat doi straini asa ca te rog insistent sa te ocupi tu de ei. Iti traduci tu intrebarile de acolo, urmand ca saptamana asta sa ma ocup eu de testul ala si sa pun si o varianta in engleza

Cei de la B-News. Maine o sa-l postez deoarece astazi nu mi-a permis timpul. Asa ca, va rog sa puneti in PM-ul aferent ziarului poze care sa faca referire la reportajul vostru.

 

 

Topic inchis pana maine.

Link to comment
Share on other sites

  • psoN changed the title to Discuții / Discussions
  • E l e g a n t locked this topic
  • .Aku unlocked and locked this topic
  • .Aku unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.